www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Kateri antivirus program uporabljate in kako ste z njim
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Kateri antivirusni program uporabljaš?
AVG antivirus
18%
 18%  [ 8 ]
Norton antivirus
9%
 9%  [ 4 ]
Panda antivirus
2%
 2%  [ 1 ]
Sophos sweep
6%
 6%  [ 3 ]
Amavis antivirus
0%
 0%  [ 0 ]
NOD 32
30%
 30%  [ 13 ]
F-secure
11%
 11%  [ 5 ]
Trend Micro
2%
 2%  [ 1 ]
Ostalo
18%
 18%  [ 8 ]
Skupaj glasov : 43

Avtor Sporočilo
Deflektor
Član
Član



Pridružen-a: Čet 29 Jan 2009 12:06
Prispevkov: 125
Aktiv.: 0.68
Kraj: Prlekija

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 07, 2009 12:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Avast Personal edition, zelo zadovoljen, nastaviš in pozabiš
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GJ
Član
Član



Pridružen-a: Čet 02 Nov 2006 15:51
Prispevkov: 946
Aktiv.: 4.46
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 07, 2009 1:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne uporabljam anti-virusnega programa na treh račinalnikih (OP je Xp in Vista) vsi so na mreži z dostopom do interneta in že več kot 5 let nimam nobenih problemov. Mr. Green
Vse kar imam je hardwareski in softwareski (Sygate Personal Firewall Pro.) požarni zid primerno nastavljen in ne zaganjam sumljivih programov. Vse kar se mi hoče povezovati na internet na kakšno čudno/neznano lokacijo takoj izpljunem.

LP GJ
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cimer
Član
Član



Pridružen-a: Sob 07 Okt 2006 0:07
Prispevkov: 120
Aktiv.: 0.56
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 07, 2009 1:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nod32 uspešno uporabljam že vrsto let tako doma kot tudi v firmi. Z veseljem vsako leto podaljšam naročnino.
_________________
Lep pozdrav!

Marko S.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
m.matic
Član
Član



Pridružen-a: Sre 22 Sep 2004 22:43
Prispevkov: 189
Aktiv.: 0.85

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 07, 2009 2:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

free avira antivirus in kaspersky
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tematika
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Ned 01 Nov 2009 15:22
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 09, 2009 3:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

NOD 32_ver. 4

Kakšne so vaše izkušnje z njim?!

Hvala za morebitne odgovore!
LP
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Highlag
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Jan 2004 20:42
Prispevkov: 4034
Aktiv.: 18.17
Kraj: Črnuče

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 09, 2009 5:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nimam pripomb. Deluje kot vse verzije do sedaj. Brezhibno, brez vidnih vplivov na sistem. Priporočam vsem.
_________________
If at first you don't succeed, destroy all evidence that you tried.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
R33D3M33R
Član
Član



Pridružen-a: Pon 08 Jun 2009 13:56
Prispevkov: 244
Aktiv.: 1.35

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 09, 2009 5:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Uporabljam brezplačno verzijo Avasta že nekaj časa. Odličen real-time protection (tudi splet) in neopazen vpliv na hitrost računalnika.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
miletre
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Maj 2008 8:58
Prispevkov: 437
Aktiv.: 2.26
Kraj: Maribor - Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 09, 2009 9:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

BitDefender ,uporabljam ga že 3 leta in edino z njim sem zadovoljen.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tematika
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Ned 01 Nov 2009 15:22
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 09, 2009 11:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Highlag - hvala za vzpodbudo!

Odločam se torej med Avast-om in NOD 32 v.4!

Pred leti sem tudi sam uporabljal Avast, ki me je ob vklopljenih zvočnikih kar trenutno vrgel v "podzemne rove filma Alien", ko je našel virus - prav alarmantno in zelo prepričljivo akustično doživetje!

Trenutno imam NOD 32 Ver.2.7, ki svoje delo opravlja odlično. Pred kratkim sem na prenosnik naložil 30 dnevno preizkusno različico Ver. 4, vendar mi ga nikakor ne uspe nadgraditi v trajno delujočo full različico ...
Kakšna pomoč oz. navodilo dobre duše ...?! Morda na ZS?

Vsem ljudem dobre volje maximalna hvala že vnaprej.
LP
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Azrael
Član
Član



Pridružen-a: Čet 29 Jan 2009 19:46
Prispevkov: 4432
Aktiv.: 24.01
Kraj: Gorje

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 10, 2009 3:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

tematika je napisal/a:
Trenutno imam NOD 32 Ver.2.7, ki svoje delo opravlja odlično. Pred kratkim sem na prenosnik naložil 30 dnevno preizkusno različico Ver. 4, vendar mi ga nikakor ne uspe nadgraditi v trajno delujočo full različico ...

To je res še najmanjši problem. Obrni se na prodajalca, ki si mu za licenco odštel toliko in toliko težko prigaranih soldov. Če prodajalec ne more ali noče pomagati, se obrni neposredno na Eset.

Če pa gre za neko "hvatanje krivina™", pa res upam, da so pri Eset malo bolj resno vzeli vse skupaj in krekanje onemogočili že v štartu. Mlinčki s krekanim NOD32 so v ogromni večini odlično gojišče vse sorte internetne nesnage, saj se AV v najboljšem samo dela, da dela.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kvizko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 08 Okt 2009 20:58
Prispevkov: 381
Aktiv.: 2.16
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 10, 2009 6:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Uporabljam dva; NOD 32 v.4 in Smart Security v.4. Zelo zadovoljen in mi ni škoda plačati licence!!!!
Lp

_________________
LED je prihodnost!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
LukaL
Član
Član



Pridružen-a: Pet 03 Sep 2004 15:59
Prispevkov: 304
Aktiv.: 1.37
Kraj: okolica Grosupljega

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 10, 2009 6:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Avira.
Je free (lahko nadgradiš na Pro) in delo opravlja zelo dobro. Tudi kar se tiče porabe sistemskih resursov je kar varčen (win7 na Lenovo 3000 N200 prenosniku)

Priporočam
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ekinor
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Tor 10 Nov 2009 20:22
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01
Kraj: SG

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 10, 2009 8:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bitdefender uporabljam že štiri leta in do sedaj nisem imel nikakršnih težav. Vsako težavo pravočasno odstrani oziroma poda opozorilo o stanju ogroženosti.
Vse za varnost.


Nazadnje urejal/a ekinor Pet Nov 13, 2009 12:09 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RGorazd
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Maj 2004 15:57
Prispevkov: 1712
Aktiv.: 7.71
Kraj: Ig

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 10, 2009 10:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Od leta 2004, ko sem prvič na PCju pognal Avast Home, ga imam še vedno. Do sedaj nobenih težav.

LP G

_________________
.
._. _ _ ._. _.__. _|
[ (_](_)[ (_] /_(_]
._|
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Mr.Nice
Član
Član



Pridružen-a: Sob 12 Avg 2006 11:24
Prispevkov: 110
Aktiv.: 0.51
Kraj: okolica Maribora

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 11, 2009 7:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi jaz se podpišem pod Avast, do zdaj me še ni pustil na cedilu in ga že uporabljam cca 6 let....
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 3 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group