www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Odgovorite prosim!

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
theone
Član
Član



Pridružen-a: Čet 18 Avg 2005 10:37
Prispevkov: 13
Aktiv.: 0.06

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 18, 2005 11:31 am    Naslov sporočila: icon_question Odgovorite prosim! Odgovori s citatom

Na forum sem se registriral šele pred kratkim. ko sem pregledoval neko temo, sem dobil znak za "download". ker sem to datoteko potreboval, sem kliknil na gumb, toda datoteke mi ni odprlo, ampak me je vrglo na stran, na kateri so napisana pravila foruma.Kaj moram narediti, da bom lahko odprl datoteke?
prosim da čimprej odgovorite.
hvala.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
b0j3
Član
Član



Pridružen-a: Sre 07 Apr 2004 19:52
Prispevkov: 117
Aktiv.: 0.53

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 18, 2005 11:37 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Najbolje, da si prebereš ta navodila, kjer piše:

Forum omogoča ogled in uporabo sporočilom pripete dokumentacije registriranim uporabnikom po preteku treh dni od registracije uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
theone
Član
Član



Pridružen-a: Čet 18 Avg 2005 10:37
Prispevkov: 13
Aktiv.: 0.06

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 18, 2005 11:40 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

aha hvala
z branjem pravil se res nisem trudil Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
mirkatmir
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 9:14
Prispevkov: 1876
Aktiv.: 8.42
Kraj: Ribnica (JN75IR)

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 18, 2005 11:47 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

theone je napisal/a:
aha hvala
z branjem pravil se res nisem trudil Smile


Kako pa kaj voziš v življenju, če se ne trudiš da bi se seznanil z pravili, pa naj bodo to le pravila "nekega" foruma?

Tole si vzami malo v razmislek.

_________________
lp, Miran (Miro - S51SK)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 70 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group