www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Izvirne šale
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ...
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dyfan
Član
Član



Pridružen-a: Sob 05 Maj 2007 9:54
Prispevkov: 652
Aktiv.: 3.17

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 03, 2011 8:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

@kobranka, a potem si to ti?: Smile
http://www.youtube.com/watch?v=Hn4qyESdAXM
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igo
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Okt 2006 19:11
Prispevkov: 3638
Aktiv.: 17.11

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 17, 2011 1:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Včeraj sem se med pogovorom z mamico treh otrok (3, 5 in 7 let) domislil novega besednega rebusa:

Otroci so naše največje bogastvo
+
Trije radovedni otroci
=
Nekajletno življenje v kvizu "Lepo je biti milijonar". Mr. Green

Nisem je hotel potolažiti, da bo trajalo samo do njihove pubertete

_________________
Teoretično je praksa posledica teorije, praktično je pa ravno obratno. (igo 2001)
LP, Igor
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
RGorazd
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Maj 2004 15:57
Prispevkov: 1712
Aktiv.: 7.71
Kraj: Ig

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 17, 2011 6:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Dokazano je, da Kristusa ni na križ nabil Chuck Norris, ker če bi ga on nabil, pol Kristus nebi ostal od mrtvih....
_________________
.
._. _ _ ._. _.__. _|
[ (_](_)[ (_] /_(_]
._|
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kobranka
Član
Član



Pridružen-a: Sob 24 Jul 2010 19:37
Prispevkov: 3403
Aktiv.: 20.43
Kraj: nekje v zgornjem posočju

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 17, 2011 10:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

dyfan je napisal/a:
@kobranka, a potem si to ti?: Smile
http://www.youtube.com/watch?v=Hn4qyESdAXM

Bo skoraj kar držalo, čeprav bi jaz prej poskusil odviti svečko ter jo v prazno vžigat, potem bi se pa lotil nastavljanja, ko to nebi bilo pomagalo potem bi se poslužil zgornjega ukrepa, da bi preši prišparal malo dela.

Sem se pa spomnil. En dan sva z mamo nekaj na glas razmišljala koliko časa je minilo od zadnje brejosti ovce. Nakoncu sva ugotovila, da je po zadnji kotitvi v enih 4 mesecih spet naredila novega janca. Takrat mi je prišlo na misel, da se te ovce huje "kurbarijo" od "kurb". Sestra zraven se je smejala, mama pa tudi z nasmehom rekla, da bo verjetno, kar držalo. Mr. Green
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PZUFIC
Vseved



Pridružen-a: Sob 17 Nov 2007 19:06
Prispevkov: 6987
Aktiv.: 35.08
Kraj: Rakek

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 17, 2011 11:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tega videa s to kosilnico pa res sploh ne morem več gledati, ker je totalno skregan z mojimi načeli. Ta tip je pa idiot.
_________________
Ne čakaj, da se bo nekaj premaknilo pojdi in nekaj premakni.
Lp Primož
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
xsyt
Član
Član



Pridružen-a: Sre 28 Maj 2008 22:19
Prispevkov: 1346
Aktiv.: 6.98
Kraj: Slov.Bistrica

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 19, 2011 3:04 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

http://tesladownunder.com/WorldsBrightestBike.htm#SpecificationsBike
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
satelitko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Apr 2004 13:27
Prispevkov: 1752
Aktiv.: 7.89
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 19, 2011 9:18 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem se pa spomnil. En dan sva z mamo nekaj na glas razmišljala koliko časa je minilo od zadnje brejosti ovce. Nakoncu sva ugotovila, da je po zadnji kotitvi v enih 4 mesecih spet naredila novega janca. Takrat mi je prišlo na misel, da se te ovce huje "kurbarijo" od "kurb". Sestra zraven se je smejala, mama pa tudi z nasmehom rekla, da bo verjetno, kar držalo. Mr. Green[/quote]

Samo da te malce popravim: Brejost pri ovci traja nekako 147 dni (+/- kak dan ali dva), torej tale tvoja kurbarija ne drži vode Mr. Green
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kobranka
Član
Član



Pridružen-a: Sob 24 Jul 2010 19:37
Prispevkov: 3403
Aktiv.: 20.43
Kraj: nekje v zgornjem posočju

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 19, 2011 12:30 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pri ženskah tudi ne drži vode(prej odteče Smile ) pa čeprav pravijo uradno, da se v trebuhu rediš 9 mesecev, nekateri pa se lahko rodijo tud kak mesec in več prezgodaj in morajo potem počivati v inkubatorju. Smile

Hotel sem napisatati, da prejšnjega janca še ni odstavila in je ta še zmeraj pil mleko pri enih šestih mesecih.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cerovac_i
Član
Član



Pridružen-a: Sre 21 Apr 2010 10:34
Prispevkov: 559
Aktiv.: 3.29
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 08, 2011 12:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Drobiž je tak kot jalova energija pri elektriki.
Jalova energija se samo pretaka po vodnikih ne da bi opravljaja kakšnega koristnega dela. Vodnike samo po nepotrebnem obremenjuje.
Kovanci (1 cent do nekako 20 centov) se samo pretakajo iz ene denarnice v drugo in (včasih) tudi nazaj. Moramo jih skozi iskati in preštevati, ni pa možno z njimi kupiti nič konkretnega.
Sedaj se samo od sebe ponuja vprašanje: ali je možno izvesti kompenzacijo jalove energije tudi pri denarju (drobižu) tako kot pri elektriki? Wink

_________________
Iščem zadovoljne avdiofile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Jule
Član
Član



Pridružen-a: Sob 27 Okt 2007 12:48
Prispevkov: 2533
Aktiv.: 12.67
Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 08, 2011 1:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Je možno!

Jaz vse kovance manjše od 50 centov mečem v hranilnik, saj moja denarnica nima prostora za jalovo energijo (žepka za kovance). Odkar je evro, hranilnika(no sedaj so že trije) še nisem izpraznil, noter mora biti kake 5 - 10 kg kovancev, enkrat bo šlo na banko, pa se bo pokompenziralo.

_________________
lp Jure
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
damo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 13:45
Prispevkov: 2008
Aktiv.: 9.04
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 08, 2011 9:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

dyfan je napisal/a:
@kobranka, a potem si to ti?: Smile
http://www.youtube.com/watch?v=Hn4qyESdAXM


Tole je pa moj daljni žlahtnik. Drugače pa špila v bendu D'palinka. In to je vse zaigrano.

_________________
Dobrga štromarja samo slab šnops strese!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
start
Član
Član



Pridružen-a: Sob 06 Sep 2008 22:59
Prispevkov: 2392
Aktiv.: 12.63
Kraj: Eindhoven, Nizozemska

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 09, 2011 4:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No ni ravno sala, je bolj anekdota, ki se mi je zgodila dva dni nazaj...

Zjutraj grem na bankomat, vstavim kartico in vpisem pin XXXX. Bankomat me prijazno pozdravi (Pozdravljeni g. Aljaž T.....), izberem "hitri dvig" in kliknem na 10€. Bankomat zacne mleti in napise NAPACNA KODA...
Hm, vzamem kartico in se odpravim k avtu. Med potjo v sluzbo razmisljam kako sem lahko pozabil mojo kodo. Se enkrat si ponovim (na glas), kodo, ki sem jo vpisal v bankomat.
Ker sem pozno v noc iskal dokumentacijo za en chip amp, sem potem zamenjal ime ojacevalca za mojo PIN kodo.
Tako da ja, moja koda NI (LM) 3886...
Very Happy

_________________
Lep pozdrav!

Aljaž T.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75554.07

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 12, 2011 12:12 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
watts
Član
Član



Pridružen-a: Sob 06 Nov 2010 17:59
Prispevkov: 422
Aktiv.: 2.59
Kraj: Knežak

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 12, 2011 2:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

F1, sam ne vem točno kak je bilo, tako da bom malo posplošil:


Button pred Alonsa! (real time slika)

(replay čez 5 minut ->) UUU!!! Aonso se je... Ne nenenene, zgleda da je Button spet prešel Španca.


Ališič. Mr. Green
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
RGorazd
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Maj 2004 15:57
Prispevkov: 1712
Aktiv.: 7.71
Kraj: Ig

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2012 11:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kaj imata skupnega horizontalno postavljen kovinski drog in vertikalno postavljen kovinski drog? Na obeh se vrti prasica.

LP G

_________________
.
._. _ _ ._. _.__. _|
[ (_](_)[ (_] /_(_]
._|
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ... Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Naslednja
Stran 2 od 19

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group