www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

File Manager
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
vilko
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2004 10:26
Prispevkov: 3351
Aktiv.: 15.09
Kraj: Dragomer

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 01, 2011 9:40 pm    Naslov sporočila:  File Manager Odgovori s citatom

Hotel sem malo pogledati, kaj nudi File Manager,
se uspešno prijavim, a ko hočem pogledati kako datoteko dobim, da je File Manager namenjen uporabnikom foruma.
Izgleda, da jaz to nisem.
Naj mi nekdo pojasni, kako je s tem, prosim.

Pozdrav



snap.jpg
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  snap.jpg
 Velikost datoteke:  11.97 KB
 Downloadano:  54 krat

Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 01, 2011 11:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Že neštetokrat povedano. Uporabniško ime ter email morata biti enaka na forumu ter FM. V tvojem primeru se elektronska naslova razlikujeta.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RUros
Član
Član



Pridružen-a: Čet 09 Mar 2006 22:26
Prispevkov: 1030
Aktiv.: 4.69

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 01, 2011 11:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Vilko nisi edini, ki ti File manager ne dela. Ko se prijavim dobim kup opozoril Question


Zajeta slika.PNG
 Opis:
File manager-problem
 Velikost datoteke:  74.56 KB
 Pogledana:  34 krat

Zajeta slika.PNG


Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 01, 2011 11:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tvoj račun je normalno aktiven. Tole je verjetno težava v sami bazi. Tole bo moral pogledat Frenki.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vilko
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2004 10:26
Prispevkov: 3351
Aktiv.: 15.09
Kraj: Dragomer

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 02, 2011 8:41 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
Že neštetokrat povedano. Uporabniško ime ter email morata biti enaka na forumu ter FM. V tvojem primeru se elektronska naslova razlikujeta.


Hvala, sem popravil profil. (Sem se malo zaletaval po straneh, a na koncu uspel).
Mislim, da bo sedaj šlo. Eno datoteko za test sem dobil.
Hvala Silvo!

Morda bi se dalo, ne vem, ko se človek zaleti v proceduralne napake, kot jaz, odpreti mu stran z navodili? Samo ideja..

Pozdrav
VS
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zack69
Član
Član



Pridružen-a: Čet 24 Apr 2008 16:57
Prispevkov: 186
Aktiv.: 0.96
Kraj: Murska Sobota

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 7:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo, kako bi pa jaz preveril, če imam isti mail na FM ? Ker tudi jaz ne morem dostopati do FM, pa mislim da imam tam še star mail ( ....email.si ). Ker na samem profilu sem ga tedaj spremenil ....
.... ali pa je kaj drugega....

lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 7:56 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prijavi se v FM, nato klikni urejanje profila (desno zgoraj je človeška glava).
_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
infernal
Član
Član



Pridružen-a: Pet 29 Jun 2007 0:46
Prispevkov: 239
Aktiv.: 1.17
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 8:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

igor_k je napisal/a:
Pod svojim uporabniškim imenom (igor_k) se prijavim na Filemanager, nimam pa dostopa do nobene datoteke. Piše, da nimam dovoljenja, oz. da so datoteke namenjene uporabnikom foruma. Zakaj je temu tako?

Moraš uporabit isti email kot si ga uporabil pri registraciji na forumu.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zack69
Član
Član



Pridružen-a: Čet 24 Apr 2008 16:57
Prispevkov: 186
Aktiv.: 0.96
Kraj: Murska Sobota

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 9:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaka57 je napisal/a:
Prijavi se v FM, nato klikni urejanje profila (desno zgoraj je človeška glava).

Jaka, ne morem se prijavit, ker ko se prijavim z istimi podatki kot za elektronik.si, potem mi da opcijo da naj vpišem uporabniško ime in pa potrditveno kodo, ki je pa ne dobil na mail, ki je prijavljen na elektronik.si.
Predvidevam, da imam različen mail ...če je kdo od adminov, in mi lahko spremeni mail na FM, mi ga naj spremeni prosim na zack069@gmail.com

bil bi zelooo hvaležen Smile
lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
vilko
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2004 10:26
Prispevkov: 3351
Aktiv.: 15.09
Kraj: Dragomer

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 9:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Izgleda, da nase je več, ki s FileManagerjem nekako ne najdemo stika, (pa tudi potem z vsebino nismo prav navdušeni - ni moderirana)
Kaj, ko bi na Forumu odprli posebno mapo Filemanager (ali Projekti in datoteke), kjer bi ljudje nalagali in tudi pretakali datoteke, ne tiste, ki so tako in tako že ne spletu, temveč, tam bi nalagali recimo lastne projekte, ki so se obnesli, tako vezja, pcb-i in kode z pojasnili čemu naložena stvar služi.
Forum namreč sam odlično deluje, je moderiran, in mislim, da bi taka mapa bila večini dobrodošla, nobenega posebnega prijavljanja, nobenega posebnega upravljanja, enostavno poklikaš, kaj je novega, in če najdeš kaj zanimivega, pogledaš, pretočiš k sebi, postaviš še kakšna vprašanja avtorju in to je to.
Kaj mislite?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igor_k
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Jul 2004 11:44
Prispevkov: 992
Aktiv.: 4.47
Kraj: Rače

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 9:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala za info, sem popravil, čakam samo na potrditveni mail.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 34.98
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 9:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

To kar si predlagal je že na forumu. Filemanager pa je tak kot je (sami smo si ga takšnega naredili Wink ). Moderatorji imajo že tako dovolj dela s forumom.
_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
vilko
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2004 10:26
Prispevkov: 3351
Aktiv.: 15.09
Kraj: Dragomer

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 10:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Že, že Brane. a ideja takrat ni padla na plodna tla. Pa mislim, da je škoda, ker je ideja dobra. Tudi za moderatorje-upraljalce foruma ne vidim prav veliko dodatnega dela, pač odprejo novo mapo, in potem bomo udeleženci foruma sami polnili in praznili mapo, in okrcali tiste, ki tam, recimo smetijo. Prav gotovo pa ne boste imeli problemov s prijavljanje udeležencev, kot jih imate sedaj pri FileManagerju.

Pa brez zamere, boš verjetno rekel da sem trmast.

Pozdrav
VS
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aly
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Sep 2004 14:51
Prispevkov: 9406
Aktiv.: 42.36
Kraj: Kranj - struževo

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 10:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Za moderiranje Filemanagerja trenutno ni možnosti. Vsaj jaz ga ne morem.
Če bi lahko, bi bil že zdavnaj red narejen Whistle

_________________
I'm going to stand outside, so if anyone asks, I'm outstanding Smile
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
vilko
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2004 10:26
Prispevkov: 3351
Aktiv.: 15.09
Kraj: Dragomer

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 10:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

aly je napisal/a:
Za moderiranje Filemanagerja trenutno ni možnosti. Vsaj jaz ga ne morem.
Če bi lahko, bi bil že zdavnaj red narejen Whistle


Z mojim predlogom bi FileManager ugasnili, namesto njega bi g Forumu prepustili mapo, kamor bi udeležnci dali svoje prijekte in rešitve. Tako bi problem moderiranja FileManagerja odpadel.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 1 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group