www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

File Manager
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
cipko
Član
Član



Pridružen-a: Sre 22 Okt 2003 14:19
Prispevkov: 137
Aktiv.: 0.62
Kraj: velenje

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 19, 2013 8:17 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jutro!

Še meni poglejte in uredite, prosim!

Lp, cipko
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
scolaro
Član
Član



Pridružen-a: Pon 12 Nov 2012 14:51
Prispevkov: 123
Aktiv.: 0.88
Kraj: Vipava

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 19, 2013 9:53 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

scolaro je napisal/a:
nič se poskušam prijaviti na filemanager z istim uporabniškim imenom, geslom in email naslovom.
Vedno pa mi javi isto napako: The 'scolaro' you picked has been taken. Prosim, pojdi nazaj in poskusi ponovno.

Bi prosu za malo pomoči, ker res ne vem kaj delam narobe.

L.p.

Urejeno. :adminedit:


Žal mi je ampak ševedno mi javlja isto in ne pusti izvest registracije.

L.p.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MesicekA
Član
Član



Pridružen-a: Ned 27 Jan 2013 20:51
Prispevkov: 92
Aktiv.: 0.67
Kraj: KK in MB

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 19, 2013 10:02 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

VolkD je napisal/a:
Če se odločiš za kako drugo uporabniško ime bom vesel Smile

Dobiš v kratkem zs za spremembo uporabniškega imena samo da si nekaj izberem Think Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 19, 2013 3:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

scolaro,

Tvoj račun je aktiven. Ne kaže da bi bilo kaj narobe. Drugega ne morem storiti. Lahko ga le obrišem, pa se potem ponovno registriraj.



racun_FM.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  25.11 KB
 Pogledana:  11 krat

racun_FM.jpg



_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
scolaro
Član
Član



Pridružen-a: Pon 12 Nov 2012 14:51
Prispevkov: 123
Aktiv.: 0.88
Kraj: Vipava

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 19, 2013 4:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pol bi prosu ce ga lahko pobrišeš bi ponovu prijavo ker mi stalno javla:
Vpisal si neveljavno uporabniško ime ali geslo. Prosim, pojdi nazaj in poskusi ponovno.

Kljub temu da je enako uposabniško in geslo kot na foumu.

L.p.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 19, 2013 4:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

scolaro je napisal/a:
Pol bi prosu ce ga lahko pobrišeš bi ponovu prijavo ker mi stalno javla:
Vpisal si neveljavno uporabniško ime ali geslo. Prosim, pojdi nazaj in poskusi ponovno.

Kljub temu da je enako uposabniško in geslo kot na foumu.

L.p.


Si poskusil zahtevo po novem geslu, ki ti ga pošlje sistem? Email je enak kot na forumu.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
scolaro
Član
Član



Pridružen-a: Pon 12 Nov 2012 14:51
Prispevkov: 123
Aktiv.: 0.88
Kraj: Vipava

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 19, 2013 6:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Najlepša hvala za pomoč sedaj mi je uspelo se prijaviti.

L.p.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cipko
Član
Član



Pridružen-a: Sre 22 Okt 2003 14:19
Prispevkov: 137
Aktiv.: 0.62
Kraj: velenje

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 20, 2013 8:24 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ob poskusu registracije na filemanagerju mi še vedno javi:
» The 'cipko' you picked has been taken. Prosim, pojdi nazaj in poskusi ponovno".

Silvo, prosim še meni preveri in seveda pomagaj!

Lp, Cipko
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matjazp
Član
Član



Pridružen-a: Sre 02 Apr 2008 14:50
Prispevkov: 113
Aktiv.: 0.58
Kraj: Blejska Dobrava

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 05, 2013 7:30 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdravljeni.
Danes sem zamenjal email na forumu in potem še na FileManagerju. Sedaj čakam na potrditveno kodo. Ali se koda pošlje avtomatično, ali je potrebna pomoč administratorja?

Hvala za pomoč.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matjazp
Član
Član



Pridružen-a: Sre 02 Apr 2008 14:50
Prispevkov: 113
Aktiv.: 0.58
Kraj: Blejska Dobrava

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 20, 2013 9:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prosil bi za potrditveno kodo za Filemanager. Zamenjal sem email naslov, kode pa še nisem prijel.

Hvala



PotrditvenaKoda.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  34.21 KB
 Pogledana:  8 krat

PotrditvenaKoda.JPG


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krko
Član
Član



Pridružen-a: Sob 15 Sep 2012 22:19
Prispevkov: 451
Aktiv.: 3.20
Kraj: Cerknica

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 28, 2013 7:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdravljeni!
Danes sem se registriral na filemanager in takoj poizkusil z downloadanjem datoteke, vendar ne gre.
Na vrhu brskalnika napiše:
Notice: Undefined variable: obstaja in /var/www/elektronik.si/phpATM/include/functions.php on line 902 Warning: mysql_free_result() expects parameter 1 to be resource, null given in /var/www/elektronik.si/phpATM/include/functions.php on line 902 Kaj mioram storiti, da bom lahko normalno dowloadal?

lp krko
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jmivsek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Avg 2013 12:41
Prispevkov: 468
Aktiv.: 3.59
Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 06, 2013 1:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

krko je napisal/a:
Pozdravljeni!
Danes sem se registriral na filemanager in takoj poizkusil z downloadanjem datoteke, vendar ne gre.
Na vrhu brskalnika napiše:
Notice: Undefined variable: obstaja in /var/www/elektronik.si/phpATM/include/functions.php on line 902 Warning: mysql_free_result() expects parameter 1 to be resource, null given in /var/www/elektronik.si/phpATM/include/functions.php on line 902 Kaj mioram storiti, da bom lahko normalno dowloadal?

lp krko


Se pridružujem, ista težava, pa še zgoraj mi napiše jmivsek: Datoteke so namenjene uporabnikom foruma! Vendar sem sem zagotovo prijavil z istim uporabniškim imenom ter istim e-naslovom, kot na temle forumu. Celo eno datoteko mi je že uspelo prenesti, pri naslednji pa se je začel pojavljati ta problem.

Glede na to, da se ta problem očitno pojavlja zelo veliko uporabnikom, bi bil morda čas, da se ga v kali zatre, kaj pravite? Obstaja kakšen tehnične narave problem, da se ga ne?

Lep pozdrav
Janko, novinec na forumu
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
zahac
Član
Član



Pridružen-a: Sre 24 Feb 2010 14:32
Prispevkov: 134
Aktiv.: 0.78
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 06, 2013 1:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Meni se to dogaja redno (oz. se mi je !!). Sedaj se ne sekiram več in tega ne uporabljam .
_________________
Vsem želim lep dan !
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.87
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 06, 2013 1:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

jmivsek je napisal/a:
Glede na to, da se ta problem očitno pojavlja zelo veliko uporabnikom, bi bil morda čas, da se ga v kali zatre, kaj pravite?
Imaš prav. Bomo tale FM ukinili pa bo !
_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Srecko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Dec 2003 21:29
Prispevkov: 1006
Aktiv.: 4.52
Kraj: Okolica Cerkna

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 06, 2013 2:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

VolkD je napisal/a:
jmivsek je napisal/a:
Glede na to, da se ta problem očitno pojavlja zelo veliko uporabnikom, bi bil morda čas, da se ga v kali zatre, kaj pravite?
Imaš prav. Bomo tale FM ukinili pa bo !


Nikar ne ukinjajte saj je gor kar nekaj uporabnih stvari.

Meni se zdi, da imajo nekateri probleme ker se ne prijavijo z istim majlom kot tukaj, pa tudi nick mora biti isti, sam sem imel problem ker sem se na začetku registriral z "Č" v nicku pa mi je potem @frenki popravil.

Ta predzadnji ko jamra se je pa šele danes registriral in, če mu je že danes uspelo dol dobiti eno datoteko je lahko zadovoljen ker zgleda, da se je ragistriral le zaradi tega, da bi dol pobral stvari in šel. Se mi tudi zdi, da je tudi tam od aktivnosti odvisno koliko na dan boš lahko dol potegnil. Whistle Boo hoo!

LP Srečko

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 4 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 69 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group