www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Obisk foruma
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 15, 2003 8:14 pm    Naslov sporočila:  Obisk foruma Odgovori s citatom

Opažam dokaj soliden dnevni obisk (desno okno) povprečno 50 obiskovalcev dnevno. Glede na to, da na netu ni kakih reklam se mi zdi dokaj solidno. Glede na to bi te Frenki nekaj vprašal:
Obiskovalci tole povezavo po večini "najdejo" preko kolegov s foruma. Pri tem pa je ena precej nerodna stvar dolg naslov . Obstaja kaka možnost dodelitve kakega imena forumu?

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 15, 2003 8:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kako to misliš imena? Če imaš v mislih ime foruma vsekakor, imena domene pa ne bo šlo Sad . Eventuelno bi šla redirekcija v primeru, da se tipka samo www.elektronik.si.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 15, 2003 8:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Da, v mislih sem imel krajše ime do povezave katero si je lažje zapomniti.. Seveda to bi moralo tudi ostati. Mi je ravno danes "Kralj" rekel, da je hotel povezavo na forum povedati kolegu pa je ni vedel "iz glave"

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Kralj
Član
Član



Pridružen-a: Čet 24 Apr 2003 20:18
Prispevkov: 196
Aktiv.: 0.88
Kraj: koroška

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 15, 2003 8:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Da res si vsaj jaz težko zapomnim to daljšo povezavo tako da sem do sedaj prakticiral kar tako da sem preko elektronske pošte prijateljem poslal povezavo.

Frenki mislim da bi zgoraj omenjeno ime do povezave bilo čisto o.k.

lep pozdrav Wink Wink
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 15, 2003 8:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tole je minimalno in bom poskusil naredit, pa da vidimo kako bo šlo.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 15, 2003 9:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Na hitro bi bilo tole: www.elektronik.si (počakaš par sekund in, ... Very Happy ... daš forum med priljubljene... Rolling Eyes ...) ob priliki pa še malo spremenim to stran Embarassed .

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 19, 2003 10:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Malo bom potegnil ven tole temo. Obisk foruma se v zadnjem času lepo povečuje. Nivo sporočil je po mojem mnenju v primerjavi z ostalimi podobnimi forumi na zavidljivo visoki ravni. Še vedno pa se mi zdi, da je tukaj kar precej pasivnih obiskovalcev (opazovalcev). Ob obisku 30 in več prijavljenih uporabnikov in nekaj gostov uspemo spravit skupaj ob boljših dneh tam 10-15 sporočil dnevno.

Zanima me, kaj o tem mislite ostali, mogoče tudi kaki predlogi o tem, kaj bi bilo potrebno izboljšati ali spremeniti da se tudi na tem področju počasi začne premikati na bolje.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 19, 2003 11:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki, da malo pokometiram tvoj post:
Citiram:
Še vedno pa se mi zdi, da je tukaj kar precej pasivnih obiskovalcev (opazovalcev).

Cifra obiskov odraža, da je naš forum zanimiv. Mislim, da se skoraj vsak dan dobi kak nov član. Glede na to, da se forum nikjer ne reklamira je to kar dobro.

Citiram:
Ob obisku 30 in več prijavljenih uporabnikov in nekaj gostov uspemo spravit skupaj ob boljših dneh tam 10-15 sporočil dnevno.

To odraža, da je forum resen ter na njem poteka resna debata ne pa "kokodakanje" vse povprek pa spakovanje - na kar sem sam alergičen Evil or Very Mad Glede na to, da ni bilo skoraj nobenega brisanja postov, mislim le, da sta bili tema ali dve zaklenjeni to odraža da so vsi aktivni člani zelo resni in disciplinirani, upam tudi da bo v prihodnje ostalo tako.

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nace
Član
Član



Pridružen-a: Pon 12 Maj 2003 0:12
Prispevkov: 828
Aktiv.: 3.72
Kraj: Zagorje ob Savi

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 20, 2003 2:07 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mislim da je forum na zelo visokem nivoju in tudi mene Silvo motijo raznorazne spakedravščine ki se čedalje bolj pojavljajo na EN. Samo tako naprej in mislim da bomo imeli kmalu večje število obiskov in tudi registriranih uporabnikov.
LP Nace
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej
Član
Član



Pridružen-a: Pet 17 Okt 2003 14:00
Prispevkov: 270
Aktiv.: 1.21
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 20, 2003 3:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Eelektro-n je nekoč bil dober furum!(NEKOČ) Mislim ,da je bil tam največji problem število obiskovalcev! Forum je začel propadat takrat ,ko so se začele pojavljat teme ,ki niti malo nimajo veze z elektroniko in takrat, ko si novi obiskovalci niso vzeli toliko časa ,da bi forum malo pregledli.Posledica tega je bila ta, da imaš na eno temo odprtih 5postov! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Kar pa se starejšim uporabnikom seveda ne dopade!

Mislim ,da je dobro če ni reklam za maxi-ja po netu.To bo poskrbelo za to ,da bodo na tej strani samo resni obiskovalci(resnejši kot na en)


l.p.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 20, 2003 3:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tale forum ni komercijalnega značaja - kot vidite na njem ni nobenga reklamnega banerja, kot je frenki obljubil bo tak tudi ostal. Zato po mojem mišljenju tukaj ni cilj pridobiti čim večjo število uporabnikov, da bi ti "klikali" po takih banerjih ampak uporabnike, ki želijo sodelovati v korist nas vseh. Sam vedno pravim:"Dobra roba se sama reklamira" Wink

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 15, 2003 11:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Današnji obisk - kar zanimiva cifra (da ga arhiviram - a vidimo kaj bo čez leto)


obisk.jpg
 Opis:
Statistika obiska 15.12.2003 ob 22.35
 Velikost datoteke:  15.47 KB
 Pogledana:  33 krat

obisk.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
infrared
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 14:54
Prispevkov: 179
Aktiv.: 0.80

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2003 5:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zanimivo , da je Znida odpravil vse blokade tega foruma. Zelo pohvalno, mislim da je reber malo tam povzdignil glas Elektro-n
To razpravo se izplača prebrati , saj marsikaj pove o težavah na podobnih forumih.
Ker smo se kar precej razpisali o TV oddajnikih , pa bi bilo dobro malo zopet priskočiti na pomoč Frenkiju , kako podobne teme obdelovati , tako da bi vsi tisti , ki jih kaj takega zanima to enostavno našli.
Ko sem malo pregledoval forum , z navadno analogno linijo, sem enostavno obupal . Ne prideš nikamor , že sedaj je težko slediti temi , posebej če je malo razmetana Confused Sicer imam nekaj idej , vendar se bojim , da se bomo približali takim rešitvam , ki bodo nekatere razjezile (.skupine )Ne vidim pa druge pametne rešitve.
L.P. infrared
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2003 6:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mene v kaki skupini na TEM forumu ne boš videl, še manj pa me zanimajo razni "skupinski" forumi.

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2003 6:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Citiram:
Ko sem malo pregledoval forum , z navadno analogno linijo, sem enostavno obupal .


Še tole NE MI GOVORIT da z analogno linijo ne moreš sodelovati na forumu - vsaj mojih polovica postov je napisanih preko navadne analogne linije kjer imam celo dva računalnika kot "Internet share conect" Res je download večjih datotek počasnejši a samo "surfanje" na forumu ni bistveno počasnejše od tega tukaj, kjer imam ADSL. Sumim tudi v čem je fora siljenja v neke skupine. Kot je nekoč mislim da "Gavran" omenil nekaterim pač gre v nos "uhajanje" kakih "tajnih" informacij v javnost. Mimogrede kako priti v nek servisni menu TVja DVD -ja itd zame ni nobena "skrivnost"

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 68 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group