www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Anketa o ponudnikih elektro materiala
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Najboljše izkušnje z odnosom v prodajalni, z dobavo materiala in rokom dobave, sem najbolj zadovoljen s...
HTE (Maribor)
5%
 5%  [ 9 ]
HTE (Celje)
3%
 3%  [ 5 ]
HTE (Ljubljana)
10%
 10%  [ 18 ]
Farnell
36%
 36%  [ 61 ]
Nanoelektronika
15%
 15%  [ 25 ]
IC Elektronika
12%
 12%  [ 21 ]
ČIP
2%
 2%  [ 4 ]
Just
5%
 5%  [ 9 ]
drugje preko neta
8%
 8%  [ 14 ]
Skupaj glasov : 166

Avtor Sporočilo
GregorN
Član
Član



Pridružen-a: Tor 20 Nov 2007 7:48
Prispevkov: 1162
Aktiv.: 5.84
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 02, 2011 8:42 pm    Naslov sporočila:  Anketa o ponudnikih elektro materiala Odgovori s citatom

Ker je ravno spet debata o tem kdo je boljši, odgovorite v tej anketi in da vidimo kakšen bo rezultat.
Pisati zakaj je kdo boljši ali slabši ni potrebno, tem na to temo je tako že preveč.

Dodani še dve postavko na koncu. aly.

_________________
LP! Gregor
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ElGrigon
Član
Član



Pridružen-a: Pon 24 Jul 2006 22:38
Prispevkov: 3880
Aktiv.: 18.03
Kraj: okolica Lenarta

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 02, 2011 9:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hm, nisem našel svojega ponudnika elektro-materiala.
Navedeni so le ponudniki elektronskega materiala.

Marchiol mi je trenutno všeč.

_________________
lp, ElGrigon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kobranka
Član
Član



Pridružen-a: Sob 24 Jul 2010 19:37
Prispevkov: 3403
Aktiv.: 20.44
Kraj: nekje v zgornjem posočju

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 02, 2011 9:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Za hobista. Kartica v povezavi s PayPal-om. Potrpljenje je božja mast(beri pol meseca čakanja), plus carina, je enako nabava pri poševnookih. Aja še Ebay je vmes.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gkrusi
Član
Član



Pridružen-a: Tor 24 Jul 2007 17:22
Prispevkov: 811
Aktiv.: 3.99
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 02, 2011 10:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pravzaprav največ naročam pri Nanoelektroniki vendar iz Farnella. Se pravi na Farnellu poiščem material, po emailu pošljem spisek v Nanoelektroniko in mi oni material naročijo. Čez dan, dva pridem v Nanoelektroniko in ga osebno prevzamem (brez Farnellovih stroškov pošiljanja).
_________________
Zakaj bi bilo preprosto, če je lahko zakomplicirano???
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
chaos
Član
Član



Pridružen-a: Sob 16 Sep 2006 22:12
Prispevkov: 1063
Aktiv.: 4.98
Kraj: Zagorje ob Savi

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 02, 2011 10:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz imam ali veliko srečo, ali sem pa preveč potrpežljiv Smile Nimam nekih omembe vrednih slabih izkušenj s katerimkoli ponudnikom.

Sem pa bil enkrat presenečen nad Farnellom - naročil sem eno razvojno ploščo, mislim da je bil torek popoldne, naslednji dan zjutraj, preden sem šel v službo, sem dobil mejl da je paket že na Brniku, ob desetih je pa bil že pri meni doma. Ena A dostava Smile

LP!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vajdo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 23 Sep 2004 23:06
Prispevkov: 1088
Aktiv.: 4.90
Kraj: Ribnica

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 02, 2011 10:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pogrešam Just, da mu dam glas.
_________________
Lep pozdrav, Primož
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
SiByte
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2011 17:01
Prispevkov: 312
Aktiv.: 1.97
Kraj: Sv. Trojica v Slov. g.

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 02, 2011 10:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Men osebno je najboljša nanoelektronika! Very Happy Pridem v trgovino z farnelovimi šiframi in mi naročijo, drugi dan že lahko prevzamem + ne rabim plačat poštnine iz farnella Very Happy
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Dexboy
Član
Član



Pridružen-a: Pon 01 Sep 2008 22:46
Prispevkov: 1116
Aktiv.: 5.89
Kraj: Horjul

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 02, 2011 11:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

IC Elektronika. Še nikoli nisem imel nikakršnih problemov Smile
_________________
Imagination is more important than knowledge.
-Albert Einstein-
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
luka1995
Član
Član



Pridružen-a: Sob 17 Apr 2010 21:42
Prispevkov: 614
Aktiv.: 3.62
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 03, 2011 7:22 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Farnell in Ebay Wink
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
krof555
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Sep 2011 17:54
Prispevkov: 583
Aktiv.: 3.81
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 03, 2011 7:27 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

HTE ČIP Confused
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
trobida
Član
Član



Pridružen-a: Ned 09 Jul 2006 12:13
Prispevkov: 1250
Aktiv.: 5.79
Kraj: Savinjska dolina-okolica Gornjega Grada

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 03, 2011 7:59 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam grem velikokrat pogledat v ČIP. So me parkrat že presenetili z svojo ponudbo. Drugač pa je druga varianta še HTE in nato še Farnell.
_________________
Lp

Tomaž, S57KO
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
legenda
Član
Član



Pridružen-a: Ned 24 Dec 2006 23:35
Prispevkov: 167
Aktiv.: 0.79
Kraj: Lj. okolica- Dobrunje

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 03, 2011 8:15 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

IC - Cool vedno brez problemov!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PZUFIC
Vseved



Pridružen-a: Sob 17 Nov 2007 19:06
Prispevkov: 6987
Aktiv.: 35.08
Kraj: Rakek

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 03, 2011 9:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Glasoval bi za Just in Tsp pa ne morem.
_________________
Ne čakaj, da se bo nekaj premaknilo pojdi in nekaj premakni.
Lp Primož
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Sadida
Član
Član



Pridružen-a: Pet 17 Apr 2009 12:53
Prispevkov: 636
Aktiv.: 3.50
Kraj: Zasavje

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 03, 2011 9:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem glasoval za Farnell. Zanimivo, da je sploh kdo glasoval za IC, glede na to da je pred časom bila ena tema, kjer so vsi pljuvali čez to trgovino oz. čez odnos prodajalcev, tudi jaz.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ac/dc
Član
Član



Pridružen-a: Pon 21 Dec 2009 10:44
Prispevkov: 193
Aktiv.: 1.11
Kraj: Lj-okolica

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 03, 2011 11:35 pm    Naslov sporočila:  Anketa o ponudnikih elektro materiala Odgovori s citatom

Bi rekel Farnell.
V anketi manjka Mouser, spodaj povem zakaj.


Tole dodajam ker moram, za Mouser:
Resda se splača naenkrat naročiti čez 150€ vrednosti, ker potem ni poštnine. Dodaš samo DDV.
Nobenih zapletov, nikoli. Vse točno dobavljeno, po spisku, vedno. Spiski so bili precej dolgi!
Kvalitetno pakirano, vse označeno, naročanje zelo enostavno, online podpora 24/7.
Sledenje na netu, dostava iz Texas-a malodane direktno v dnevno sobo, in to v 3-5 dneh.
Do zdaj sem tam oddal kakšnih 15 naročil. Hudo expeditivni, Farnell je blizu, je pa precej dražji.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group