www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Komentarji in predlogi v zvezi z zbornikom.

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Revija www.elektronik.si
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 14, 2012 12:55 pm    Naslov sporočila:  Komentarji in predlogi v zvezi z zbornikom. Odgovori s citatom

Zbornik je sedaj natisnjen v celoti. Večino tega sem že odpeljal s tiskarne domov, nekaj pa je še ostalo v tiskarni. Volumen in teža tega je namreč kar precejšnja.
Prišel je torej čas, ko bo treba poravnati tiskarjev račun. No tu nam bo šlo malo tesno, zato je prav, da pogledamo kako gre zbornik v promet.

Pri HTE so zbornik v Ljubljani prodali do zadnjega primerka, nekaj malega manj so prodali v Celju in Mariboru. Dostavil sem jim novo količino zbornikov, tako, da se sedaj lahko veselo odpravite v nakup, saj so zborniki spet na vidnem mestu na polici. Za nagrado so dobili še koledar društva.

Pri JUST so bili tudi pridni in jim je ostalo le za vzorec. Pripeljal sem jim nove zbornike in seveda so tudi oni dobili koledar. Tudi pri njih je zbornik na dobro vidnem mestu, počastili so me tudi z rundo pijače. No škode nisem napravil velike, saj sem pil le radensko. Vsekakor jih velja pohvaliti in jim zaželeti uspešno poslovno leto.

Pri IC elektronika sem spočetka mislil, da so prodali vse, saj zbornika nisem uspel videti nikjer. Resnica je povsem drugačna. Povedali so mi, da nekdo, ki je zadolžen za dodeljevanje šifer v vsem tem času zborniku ni dal šifre, zato ga imajo na polici pod prodajnim pultom. Zbornik torej že več kot pol meseca čaka šifro pri IC. Kljub temu, da sem hotel biti takten, tega nisem zmogel in sem s koledarjem vred odšel nazaj v avto. Vsekakor je potrebno tistemu, ki mu je uspelo zbornik kupiti pri njih, dodeliti naziv "BOREC".

V Mariboru nisem še bil, tako da bom o tem poročal kasneje.

Zborniki, ki so bili vplačani v prednaročilu se sedaj lahko dobe tudi pri Frenkiju in Aly-u. Če kdo želi, da se mu zbornik pošlje po pošti naj to pove in na TRR društva nakaže 3€.

Nekaj zbornikov sem uspel sicer poslati po pošti s sredstvi, ki so bila donirana, a je tega preveč, da bi lahko to šlo v nedogled. Razen tega bomo po knjižnicah srednjih šol pošiljali reklamo za nakup zbornika in bomo ta denar porabili za to. Reklama je že natisnjena. To so kar posamezni listi zbornika, ki so ostali pri tisku. Pri vsakem listu se namreč zaradi škarta natisne nekaj izvodov več. Zaradi različne količine škarta potem nekatere strani ostanejo. Te strani je sedaj potrebno zbrati v komplete, napisati ustrezen dopis in poslati kot reklamo. Išče se torej nekaj prostovoljcev, ki bi se organizirali v tem delu.

Vse ostale pa prosim, da povedo svoje izkušnje s tem, da bomo v prihodnje stvari lahko izboljšali in vedeli kje so problemi, ki jih moramo reševati.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Revija www.elektronik.si Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group