www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Anketa o naročanju dostave hrane na dom
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
yacksy
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Nov 2009 8:27
Prispevkov: 499
Aktiv.: 2.86
Kraj: Okolica Šmarjeških toplic

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 13, 2012 6:50 pm    Naslov sporočila:  Anketa o naročanju dostave hrane na dom Odgovori s citatom

V okviru enega predmeta na faksu s kolegi delamo tržno raziskavo, ki nam bo pripomogla pri izdelavi poslovnega načrta. Tržno raziskavo delamo preko anktete, ki je dosegljiva na spodnjem naslovu:

http://www.mojaanketa.si/anketa/232064468/1/

Ker za dobro tržno raziskavo potrebujemo reprezentativen vzorec, bomo zelo veseli vsake izpolnjene ankete.

Že v naprej hvala vsem, ki boste anketo izpolnili. Applause

_________________
[slovenščina je zame španska vas] happens.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elson2k
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Okt 2009 18:09
Prispevkov: 1660
Aktiv.: 9.45
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 13, 2012 6:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Naj ti bo, rešeno Mr. Green
_________________
As every cat owner knows, nobody owns a cat.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov MSN Messenger - naslov
urosg
Član
Član



Pridružen-a: Pet 27 Apr 2007 14:30
Prispevkov: 565
Aktiv.: 2.74

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 13, 2012 7:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Se mi zdi da nekdo dela trzno reziskavo pred izdelavo namenske aplikacije Wink
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 13, 2012 7:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Anketa je narejena tako, da se na njo ne da odgovorit, ker manjkako odgovori.

Citiram:
10. Kaj bi vas prepričalo k uporabi mobilne aplikacije za naročanje hrane?
(1 - vam ni pomembno, 5 - vam je najbolj pomembno)


Tule manjka "Nič".

Sicer je bilo isto S*anje že pred časom tu gor.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matejcek81
Član
Član



Pridružen-a: Pon 16 Mar 2009 12:32
Prispevkov: 1526
Aktiv.: 8.34
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 13, 2012 7:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Rešeno.

Plačati za aplikacijo 1€? - glavno vprašanje te raziskave.

LP

_________________
Če ne gre - ne obstaja!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dumr666
Član
Član



Pridružen-a: Tor 31 Jan 2012 23:30
Prispevkov: 409
Aktiv.: 2.76
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 13, 2012 7:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

rešil, plačal pa 1 € za tako aplikacijo na žalost nebi
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sebastiant
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Jul 2006 11:43
Prispevkov: 1814
Aktiv.: 8.42
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 13, 2012 8:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
Anketa je narejena tako, da se na njo ne da odgovorit, ker manjkako odgovori.

Citiram:
10. Kaj bi vas prepričalo k uporabi mobilne aplikacije za naročanje hrane?
(1 - vam ni pomembno, 5 - vam je najbolj pomembno)


Tule manjka "Nič"..


Točno!

_________________
LP Sebastian
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
yacksy
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Nov 2009 8:27
Prispevkov: 499
Aktiv.: 2.86
Kraj: Okolica Šmarjeških toplic

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 14, 2012 10:27 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Super, najlepša hvala vsem za trud.

Drugače pa se ne pripravlja nič za trg. Vse gre za namen izdelave poslovnega načrta za novo podjetje za en predmet na faksu. Podjetje pa bi seveda naredilo aplikacijo za mobilni telefon, preko katere bi se lahko naročala dostava hrane. Smile

_________________
[slovenščina je zame španska vas] happens.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej
Član
Član



Pridružen-a: Pet 17 Okt 2003 14:00
Prispevkov: 270
Aktiv.: 1.22
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 14, 2012 11:57 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem izpolnil samo ni to to. Naročim tam kje vem kaj dobim in mi je oseben kontakt (tudi če je samo telefonski) zelo pomemben. nikoli nebi naročil nekaj kar iz ene aplikacije. Še manj bi pa bil pripravljen za takšno aplikacijo plačati(niti zastonj si je nebi prenesel na telefon ali tablico)

Ni je zelo žal,
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
piroman
Član
Član



Pridružen-a: Čet 23 Okt 2003 12:06
Prispevkov: 2707
Aktiv.: 12.19
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 14, 2012 12:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kako smo si različni. Jaz pa večinoma ne naročim ravno zaradi tega, ker se moram pogovarjat z nekim cepcem na oni strani telefona, ki si polovico stvari narobe zapomni, niti me ne pusti povedat do konca.
_________________
One shouldn’t work on semiconductors, that is a filthy mess; who knows if they really exist!
Wolfgang Pauli, 1931
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej
Član
Član



Pridružen-a: Pet 17 Okt 2003 14:00
Prispevkov: 270
Aktiv.: 1.22
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 14, 2012 12:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

piroman je napisal/a:
Kako smo si različni. Jaz pa večinoma ne naročim ravno zaradi tega, ker se moram pogovarjat z nekim cepcem na oni strani telefona, ki si polovico stvari narobe zapomni, niti me ne pusti povedat do konca.


Vse je odvisno kje naročiš. Jaz nikoli nebi naročeval nekje , ki ne vam kakšno hrano imajo.... In ker večinoma naročam iz restavracij v bližini mi tudi ni težko z tistim , ki dvigne telefon govorit. In ponavadi še dobiš kak nasvet kot npr. " full bo za čakat na to jed" imamo danes dobro to in to....

Pač vsakemu svoje ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75550.06

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 14, 2012 4:37 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bojans
Član
Član



Pridružen-a: Sob 17 Nov 2007 0:52
Prispevkov: 1196
Aktiv.: 6.00
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 14, 2012 5:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

MarE69 je napisal/a:
Hm, zanimivo. A smo že kot preko luže? Jaz vsak dam skuham, če ne gre drugače, pa en večer prej. Meni bi bila zanimiva varianta naročanje sestavin na dom. Recimo, da si nedeljo ob 22h zazelim sočen krvav zrezek....


Baje tudi to gre. Pri najdražjemu sosedu. Think .

_________________
Razlike med mrličem in butlom ni. Nobeden od niju se ne zaveda. Trpi pa okolica.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ljudsko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 31 Mar 2008 8:19
Prispevkov: 1184
Aktiv.: 6.08
Kraj: Koroška-Mežica

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 14, 2012 6:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tako aplikacijo bi vsekakor kupil za 1€ in jo tudi redno uporabljal kot študent, ker mi dostava hrana velikokrat, ko ni časa kuhati ali porabiti eno uro za hojo, naročanje in vse ostalo, pride zelo prav. Med tem časom ko čakam na dostavo, počnem kaj drugega (se učim). Malo sem se pa res naveličal zmeraj pogovarjati po telefonu. Super bi bilo enostavno parkrat klikniti in naročiti. Že drugače sem pristaš elektronskih naročil in elektronske komunikacije (tržne seveda - kadar kaj kupujem, ali se za kaj zanimam) ker se nekako nerad pogovarjam po telefonu. Enostavneje mi je napisati mail in tako bi bilo tudi tukaj.
_________________
return;
brake;
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4581
Aktiv.: 20.63
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 14, 2012 6:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ljudsko je napisal/a:
Tako aplikacijo bi vsekakor kupil za 1€ in jo tudi redno uporabljal kot študent, ker mi dostava hrana velikokrat, ko ni časa kuhati ali porabiti eno uro za hojo, naročanje in vse ostalo, pride zelo prav. Med tem časom ko čakam na dostavo, počnem kaj drugega (se učim). Malo sem se pa res naveličal zmeraj pogovarjati po telefonu. Super bi bilo enostavno parkrat klikniti in naročiti. Že drugače sem pristaš elektronskih naročil in elektronske komunikacije (tržne seveda - kadar kaj kupujem, ali se za kaj zanimam) ker se nekako nerad pogovarjam po telefonu. Enostavneje mi je napisati mail in tako bi bilo tudi tukaj.

Svet postaja vse bolj digitalen Very Happy

_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group