www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

S katero kurirsko službo ste najbolj zadovoljni?
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
kobranka
Član
Član



Pridružen-a: Sob 24 Jul 2010 19:37
Prispevkov: 3403
Aktiv.: 20.44
Kraj: nekje v zgornjem posočju

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 14, 2012 9:07 pm    Naslov sporočila:  S katero kurirsko službo ste najbolj zadovoljni? Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Odpiram odprto anketo o kurirskih službah, to pa zato, ker vseh ne poznam, nekatere na novo nastanejo, nekatere propadejo. Zaželjeni so opisi tako graj kot pohval.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Peter123
Član
Član



Pridružen-a: Tor 13 Jan 2009 15:34
Prispevkov: 1364
Aktiv.: 7.37
Kraj: Lj.

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 15, 2012 7:30 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

S tole sem bil zadovoljen: http://www.kurircek.si/

Predvsem so mi ostali v spominu, ko sem bil v prejšnji službi in sem moral kuverto nujno dostaviti in nisem imel časa. Poklical so prišli in dostavili, naredili so tudi izjemo saj smo pogodbo o sodelovanju podpisali pozneje (verjetno zaradi relativno kratke poti dostave cca 100km.).

Je pa precej kurirskih služb po Slo., paziti moraš ali pokrivajo Lj. ali tudi druge kraje. Tu mislim predvsem koliko časa ti garantirajo za dostavo. Nekateri dostavljajo tudi v tujino itd.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
poule
Član
Član



Pridružen-a: Čet 11 Jan 2007 19:53
Prispevkov: 800
Aktiv.: 3.82
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 15, 2012 9:19 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Najmanj sem zadovoljen s Pošto Slovenije. Žal ima vse več spletnih trgovin pogodbo z njimi...in mi vedno več stvari dostavljajo oni. Pri raznih DHL-ih sem vedno vedel, kdaj mi bodo pripeljali (npr. tel klic uro prej), pri pošti pa se kar enkrat na vratih pojavi lokalen poštar. Najbolj me je zmotil njihov klic, da naj pridem paket iskat na pošto, češ da ga ne uspejo spraviti v cliota....sem jim moral razlagat, da sem ravno s tem namenom naročil dostavo "na dom" (in jo tudi plačal), ker nimam prevoza za paket...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 15, 2012 9:30 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Cenovno definitivno GLS, sicer DHL in UPS.
Po SLO ne pošiljam toliko, bolj tujina.

LP, g

_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lojz54
Član
Član



Pridružen-a: Čet 30 Dec 2010 15:20
Prispevkov: 145
Aktiv.: 0.90
Kraj: Portorož

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 15, 2012 9:44 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

GLS najboljši,Pošta Slovenije tako kot je omenil predhodnik,najraje pustijo obvestilo o pošiljki!!!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PZUFIC
Vseved



Pridružen-a: Sob 17 Nov 2007 19:06
Prispevkov: 6987
Aktiv.: 35.08
Kraj: Rakek

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 15, 2012 9:51 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Meni je pa ravno Pošta Slovenije všeč. Namreč dopoldne me običajno ni doma in gre zato paket lepo iskat na pošto, ki ni daleč. In mi tako ni potrebno doplačevati za popoldansko dostavo. Se pa čedalje večkrat zgodi, da poštar kar avtomatsko popoldne raznaša pakete. Če bi pa pripaljal kak DHL, TNT,... bi to bilo dopoldne in bi potem moral kolikor vem plačati ponovno dostavo ali iti na njihovo poslovalnico.
_________________
Ne čakaj, da se bo nekaj premaknilo pojdi in nekaj premakni.
Lp Primož
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
strojko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 19 Jul 2011 9:28
Prispevkov: 35
Aktiv.: 0.23
Kraj: obala

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 15, 2012 10:51 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

V zadnjem obdobju (cca leto in pol) najbolj zadovoljen z TNT.
Predvsem zaradi enostavnega izpolnjevanja obrazcev in naročil (online).

Prej sem nekaj let pošiljal z SkyPack ki so bili zelo solidni, glede na to da so bili povezani z Pošto.

Pošiljam pa izključno tujina - prekomorsko (ZDA, Japonska, Koreja).

_________________
Lep pozdrav!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kobranka
Član
Član



Pridružen-a: Sob 24 Jul 2010 19:37
Prispevkov: 3403
Aktiv.: 20.44
Kraj: nekje v zgornjem posočju

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 15, 2012 1:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Peter123 je napisal/a:
Je pa precej kurirskih služb po Slo., paziti moraš ali pokrivajo Lj. ali tudi druge kraje. Tu mislim predvsem koliko časa ti garantirajo za dostavo. Nekateri dostavljajo tudi v tujino itd.
No ravno iz tega stališča me zanima, ker od nekaterih služb sem pričakoval, da mi bodo pa ja, velik in kar nekaj kil težak paket dostavili na dom v odročne kraje. To pa so, če mi je prav ostalo v spominu takratni Yellogistics ter zdajšnji Od vrat do vrat ter tudi GLS je nekaj po svoje kompliciral, ostali recimo, da niso komplicirali(UPS, TNT, InterEuropa pa še kakšen, ki sem ga izpustil).

Kakšne so pa okvirne cene pogodb in koliko se tako privarčuje?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
satelitko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Apr 2004 13:27
Prispevkov: 1752
Aktiv.: 7.89
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 07, 2012 8:04 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

GLS sucks !!!


Od četrtka se paket valja pri njih, v petek sem klical, jim kao dal mobitel št. da bodo SIGURNO pripeljali v soboto, se res opravičujejo, jih ni bilo niti včeraj, danes pa mi ženska pravi (ko sem ji spet dal št. mobitela in naslov, da me bodo sigurno poklicali in dostavili) , da tudi njim sploh ni všeč to, kar se jim dogaja. HALOOO?? Poleg tega mi sploh ni znala povedat, če je paket v resnici predviden za dostavo danes.

AJGAAAAA, bo treba koreninca poklicat, banda morostarska!



gls.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  225.82 KB
 Pogledana:  96 krat

gls.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75556.83

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 07, 2012 10:26 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Sep 2004 22:04
Prispevkov: 16777193
Aktiv.: 75556.85

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 07, 2012 12:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RGorazd
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Maj 2004 15:57
Prispevkov: 1712
Aktiv.: 7.71
Kraj: Ig

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 07, 2012 12:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

satelitko je napisal/a:
GLS sucks !!!

AJGAAAAA, bo treba koreninca poklicat, banda morostarska!



Po besedah enega njihovega dostavljača: GLS = Glavne Ljubljanske Seronje

Drugače pa UPS. Fedex bi bil tudi ok, v kolikor nebi imeli tukaj takega usranega zastopništva...

LP G

_________________
.
._. _ _ ._. _.__. _|
[ (_](_)[ (_] /_(_]
._|
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ElGrigon
Član
Član



Pridružen-a: Pon 24 Jul 2006 22:38
Prispevkov: 3880
Aktiv.: 18.03
Kraj: okolica Lenarta

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 07, 2012 3:37 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Fedex je bil pred zastopništvom najcenejši, sedaj pa samo daleč vstran od njih.
DHL zaenkrat še meni najbolj primeren.

_________________
lp, ElGrigon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Musty
Član
Član



Pridružen-a: Sob 28 Apr 2007 8:54
Prispevkov: 1575
Aktiv.: 7.65
Kraj: Rače

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 07, 2012 3:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

DPD se mi zdi najugodnejši in brez težav, kjerkoli/kamorkoli po evropi.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
satelitko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Apr 2004 13:27
Prispevkov: 1752
Aktiv.: 7.89
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 07, 2012 9:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

satelitko je napisal/a:
GLS sucks !!!


Od četrtka se paket valja pri njih, v petek sem klical, jim kao dal mobitel št. da bodo SIGURNO pripeljali v soboto, se res opravičujejo, jih ni bilo niti včeraj, danes pa mi ženska pravi (ko sem ji spet dal št. mobitela in naslov, da me bodo sigurno poklicali in dostavili) , da tudi njim sploh ni všeč to, kar se jim dogaja. HALOOO?? Poleg tega mi sploh ni znala povedat, če je paket v resnici predviden za dostavo danes.

AJGAAAAA, bo treba koreninca poklicat, banda morostarska!




Niti danes ni ne robe ne telefonskega klica. Očitno bom jutri moral držat besedo in nekomu odtrgat bučo!

Bojim se le, da mi bodo na koncu zaračunali mastno ležarino.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 1 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group