www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

S katero kurirsko službo ste najbolj zadovoljni?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 07, 2012 10:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če se mi mudi in sem zgrešil dostavo, se navadno kar osebno v Šentvidu oglasim po paket. Sam imam z njimi dobre izkušnje, sploh voznik za moj rajon, Radoš, je špica!

Lp, g

_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MarkoM
Član
Član



Pridružen-a: Tor 12 Sep 2006 15:29
Prispevkov: 2825
Aktiv.: 13.23
Kraj: Lovrenc na P.

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 08, 2012 8:32 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

GLS je res neka čudna dostavna služba. Zjutraj ti pošljejo sms, da imajo paket in da jih moraš poklicati. To še nisem doživel pri nobeni dostavni službi. Potem niti ni nujno, da dostavijo tisti dan, ampak naslednje jutro zopet dobiš sms.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
satelitko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Apr 2004 13:27
Prispevkov: 1752
Aktiv.: 7.89
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 08, 2012 8:41 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

satelitko je napisal/a:
satelitko je napisal/a:
GLS sucks !!!


Od četrtka se paket valja pri njih, v petek sem klical, jim kao dal mobitel št. da bodo SIGURNO pripeljali v soboto, se res opravičujejo, jih ni bilo niti včeraj, danes pa mi ženska pravi (ko sem ji spet dal št. mobitela in naslov, da me bodo sigurno poklicali in dostavili) , da tudi njim sploh ni všeč to, kar se jim dogaja. HALOOO?? Poleg tega mi sploh ni znala povedat, če je paket v resnici predviden za dostavo danes.

AJGAAAAA, bo treba koreninca poklicat, banda morostarska!




Niti danes ni ne robe ne telefonskega klica. Očitno bom jutri moral držat besedo in nekomu odtrgat bučo!

Bojim se le, da mi bodo na koncu zaračunali mastno ležarino.


Še četrtič sem jim moral povedat GSM številko in naslov za dostavo Shocked ,

KER DONS PA RES BO!

Svaka čast GLS. Pejte u Tunguzijo, so amaterji za vas !!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
satelitko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Apr 2004 13:27
Prispevkov: 1752
Aktiv.: 7.89
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 08, 2012 4:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ALELUJA! Glej čudo: minilo ni še niti polnih 6 dni in že je težko pričakovan paket prerajžal dolgih 68 kilometrov in se v hipu znašel pri meni doma.

Če ne veste kaj bi s svojimi živci, če ste itak že brez las, če se vam nikamor ne mudi, potem ne odlašajte:Pokličite GLS.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
skalpel
Član
Član



Pridružen-a: Tor 31 Jan 2012 19:46
Prispevkov: 432
Aktiv.: 2.92
Kraj: Šenčur

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 08, 2012 6:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Meni je tudi neka trgovina poslala robo preko GLS in baje so včeraj oddali paket, upam da ga dobim prej kot v 6ih dnevih... Mr. Green Pray
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
s55m
Član
Član



Pridružen-a: Sob 06 Jan 2007 17:07
Prispevkov: 2635
Aktiv.: 12.57
Kraj: Sofia-Bolgarija

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 08, 2012 9:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Definitivno je do sedaj UPS edini, ki je ostal pri meni brez ene same napake pri dostavi. Seveda je cena temu primerna.
Vsi ostali so odvisni od resnosti lokalnega "dirkača".
GLS dvigujem vse v Šentvidu. Je tako absolutno hitrejše.
Pošta Slovenije ima v naši vasi tak urnik, da, če dobim paket (obvestilo) v ponedeljek zjutraj in sem v službi od 8h do 17h, ga lahko dvignem šele v soboto, ali pa moram prej iz službe Sad

_________________
Physics sucks! It always works against "great" ideas! Smile


Nazadnje urejal/a s55m Sre Avg 08, 2012 10:03 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aly
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Sep 2004 14:51
Prispevkov: 9406
Aktiv.: 42.36
Kraj: Kranj - struževo

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 08, 2012 10:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Na zadnje sem poslal paketa v Ameriko in v Avstralijo preko DHL in je šlo povsem gladko in brez težav.
Tudi ob sprejemanju paketa preko DHL, za katerega je bilo traba plačati carino, ni bilo težav. Paket sem prejel brez vsakega čakanja, še preden sem plačal karkoli.

Na šihtu uporabljamo DHL in UPS.

_________________
I'm going to stand outside, so if anyone asks, I'm outstanding Smile
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
faraday
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Nov 2011 20:55
Prispevkov: 34
Aktiv.: 0.23
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 09, 2012 7:52 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz uporabljam za domače pakete Pošto Slovenije , ker poberejo pakete tudi po 16h , medtem ko ostali želijo vse imeti najkasneje do 13h pripravljeno . Tudi z dostavo ni bilo nikoli večjih problemov , oziroma kar je bilo smo rešili hitro . Za tujino pa majhne pakete do 30 kg DPD , ostalo kar gre na palete ali pa večje pakete pa Intereuropa .
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Elektronikus
Član
Član



Pridružen-a: Sob 08 Jan 2011 12:36
Prispevkov: 11
Aktiv.: 0.07
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 12, 2012 5:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

DHL ali GLS
TNT so preveč obremenjeni s časom

_________________
električarji se delimo na dobre in mrtve
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bik
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 14 Jan 2011 22:36
Prispevkov: 7
Aktiv.: 0.04

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 17, 2012 7:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz pa vsak dan v povprečju dam na pošto Slovenije 1-2 paketa in moram reči da sem zadovoljen, razen čakalne vrste so ubijalske.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Sep 2004 22:04
Prispevkov: 16777193
Aktiv.: 75556.01

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 17, 2012 7:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elson2k
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Okt 2009 18:09
Prispevkov: 1660
Aktiv.: 9.45
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 17, 2012 7:30 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Najslabše izkušnje z GLS, daleč najboljše z UPS.
_________________
As every cat owner knows, nobody owns a cat.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov MSN Messenger - naslov
rudiP
Član
Član



Pridružen-a: Tor 07 Avg 2007 15:30
Prispevkov: 1234
Aktiv.: 6.09
Kraj: KOPER

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 17, 2012 8:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

bik je napisal/a:
Jaz pa vsak dan v povprečju dam na pošto Slovenije 1-2 paketa in moram reči da sem zadovoljen, razen čakalne vrste so ubijalske.


Sem slišal, da so na pošti v Butalah vrste. Menjaj kraj !

_________________
Lep pozdrav iz Kopra Rudi
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
siljo
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Okt 2003 8:08
Prispevkov: 1035
Aktiv.: 4.66
Kraj: Ribn'ca

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 17, 2012 8:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

pošta slovenije ..... čeprav verjetno niso poceni!
mi je prednost, ker me lahko pošta tam počaka ali pa tudi sam odnesem, kadar hočem!
Ko naročim ostalo hitro pošto, vedno pride drugi dan (ali pa tudi ne)!

_________________
Lep pozdrav!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Tomazp
Član
Član



Pridružen-a: Sob 02 Feb 2008 13:24
Prispevkov: 559
Aktiv.: 2.84
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 18, 2012 10:06 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

bik je napisal/a:
Jaz pa vsak dan v povprečju dam na pošto Slovenije 1-2 paketa in moram reči da sem zadovoljen, razen čakalne vrste so ubijalske.


Glede na količino se ti že izplača imeti pogodbo. Prav tako ti potem ni treba čakati pri oddaji paketa. V knjigo napišeš seznam paketov in vse skupaj oddaš na okencu brez čakanja. Oni pa potem obdelajo ko imajo čas. Mi imamo kakih 6 knjig vedno v obtoku.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 2 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group