www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

S katero kurirsko službo ste najbolj zadovoljni?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Crillin
Član
Član



Pridružen-a: Čet 08 Maj 2008 10:52
Prispevkov: 39
Aktiv.: 0.20
Kraj: Lj

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 18, 2012 1:39 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Dhl ali ups, zmeraj super, pa še tracking je dobra zadeva.
Pošta slovenije zadnje čase dostavlja za kak dan dlje ? Kaj hočejo da se poslužujemo hitre pošte ?

_________________
Crillin
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
satelitko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Apr 2004 13:27
Prispevkov: 1752
Aktiv.: 7.89
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 17, 2014 4:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

satelitko je napisal/a:
satelitko je napisal/a:
satelitko je napisal/a:
GLS sucks !!!


Od četrtka se paket valja pri njih, v petek sem klical, jim kao dal mobitel št. da bodo SIGURNO pripeljali v soboto, se res opravičujejo, jih ni bilo niti včeraj, danes pa mi ženska pravi (ko sem ji spet dal št. mobitela in naslov, da me bodo sigurno poklicali in dostavili) , da tudi njim sploh ni všeč to, kar se jim dogaja. HALOOO?? Poleg tega mi sploh ni znala povedat, če je paket v resnici predviden za dostavo danes.

AJGAAAAA, bo treba koreninca poklicat, banda morostarska!




Niti danes ni ne robe ne telefonskega klica. Očitno bom jutri moral držat besedo in nekomu odtrgat bučo!

Bojim se le, da mi bodo na koncu zaračunali mastno ležarino.


Še četrtič sem jim moral povedat GSM številko in naslov za dostavo Shocked ,

KER DONS PA RES BO!

Svaka čast GLS. Pejte u Tunguzijo, so amaterji za vas !!



GRRRRR
Pa teli kreteni so res za na kol nataknit!!! Najnovejša pogruntavščina: V petek gre paketek iz Maribora, v ponedeljek ga seveda ni. Ker ga zaman čakam ko svetega duha tudi v torek, se okorajžim in pokličem njihovo velecentralo. Glej hudiča, možakar pravi, da me paket čaka. Ja, kje? I, na OMV-jevi pumpi, a vam dostavljač ni povedal?
U tri pi*dematerneskozlane geelesevske!!!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krko
Član
Član



Pridružen-a: Sob 15 Sep 2012 22:19
Prispevkov: 451
Aktiv.: 3.21
Kraj: Cerknica

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 17, 2014 5:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Take čudne mučkalice sem tudi jaz slišal od dostavljalca..... in sicer da v podjetju v Ložu pusti pakete od sosedov delavcev in vse take podobne reči, to pa zato, ker prej ko odda pakete, prej konča službo.

Do sedaj sem preko njih iz ene trgovine naročil dva, ali tri pakete in so vsi prišli brez problemov. Pri enemu me je sicer klical predno je bilo na paketu napisano, kdaj bom dosegljiv, a drugače brez večjih problemov.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
int47
Član
Član



Pridružen-a: Pon 15 Dec 2003 0:10
Prispevkov: 2066
Aktiv.: 9.30
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 17, 2014 5:30 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Še moja izkušnja z GLS:
Nekaj sem kupil preko ebay-a. Prodajalec je paket poslal preko GLS.

En teden po tem, ko bi paket moral biti pri meni tracking še vedno ni našel nič.
Nato dobim e-mail od prodajalca, da naj pokličem na GLS.

Na GLS-su ugotovijo, da moja tracking številka ne ustreza ničemur. Po naslovu jim je uspelo izbrskat paket. Njihova razlaga je, da je prodajalec dobil drugo tracking številko, kot je na paketu.

Paket že 1 teden čaka na carinski postopek. Baje manjka moje pooblastilo, da ga lahko izvedejo namesto mene. Čeprav so imeli moj naslov in številko mobitela, me v enem tednu niso upeli obvestiti (sem preveril, ni bilo zgrešenih klicev).

Napišem pooblastilo, dobim paket in ugotovim, da vsebina ni preživela. Iz GLS-a pošljejo kurrija napisat zapisnik o poškodbi. Le ta nato pri meni ugotovi, da nima praznega obrazca, zato na že izpolnjenem obrazcu prečrta vsebino in spodaj napiše moje podatke.
Po normalno izpolnjen obrazec sem nato moral v skladišče.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Sep 2004 22:04
Prispevkov: 16777193
Aktiv.: 75551.42

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 17, 2014 7:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 17, 2014 9:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hja, sam z GLS nimam negativnih izkušenj in tudi njihova cena je ok. Še boljše izkušnje imam z DHL, kjer pa je cena navadno dva do tri-kratnik GLSove. Ima pa DHL za moj okus več prednosti (res hitra dostava, držijo se dogovorjenega, so fleksibilni, pošiljajo po celem svetu ...) in navadno se za resnejša pošiljanja obrnem na njih.

Lp, g

_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
xenon2331
Član
Član



Pridružen-a: Čet 26 Maj 2011 21:05
Prispevkov: 21
Aktiv.: 0.13
Kraj: Cerkno

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 08, 2014 8:38 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdravljeni,


moje izkušnje so sledeče najbolj me je razočaral GLS, pakete je puščal 8 km stran od mojega doma nato pa me je poklical da je paket pustil kar tam (se ni zgodilo samo enkrat) .. Na koncu me kličejo s trgovin da izdelka nisem plačal. Z DHL nimam slabih izkušenj. Še vedno pa mi najbolj odgovarja pošta slovenije, res da je zelo predraga ampak če naročim domov tudi dobim domov.


Lp
Rok
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Sep 2004 22:04
Prispevkov: 16777193
Aktiv.: 75551.42

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 08, 2014 9:02 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boriskozjan
Član
Član



Pridružen-a: Pet 14 Nov 2008 23:23
Prispevkov: 956
Aktiv.: 5.11
Kraj: Šmarje pri Jelšah

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 08, 2014 9:35 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

pritožba na upravo.

Je pa vse bolj kot ne odvisno od lokalnega dostavljalca. na našem koncu je gls čisto vredu, dhl pa po naših izkušnjah in izkušnjah naših strank najbolj zanesljiv in konsistenten kar se tiče kurirjev, časa, zanesljivosti.
škoda je za fedex, ki mu je speedin konkretno umazal ime, vidim pa da so v stečaju, obstaja pa nova firma, ki je očitno pravi fedex in ne zastopstvo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igor_k
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Jul 2004 11:44
Prispevkov: 992
Aktiv.: 4.47
Kraj: Rače

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 08, 2014 9:55 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kar se mene tiče je DHL zakon.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kastaneda
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Okt 2009 11:18
Prispevkov: 458
Aktiv.: 2.61

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 08, 2014 10:18 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

borisz je napisal/a:
Meni so tile kurirčki vedno težili, če bom kaj v...

Res, da je bilo v času žledoloma, ampak po tretjem takem klicu sem ga vljudno prosil za številko njegovega šefa. Številke sicer nisem dobil, paket pa je bil čez pol ure pri meni...

_________________
LP
Srečko
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BojanR
Član
Član



Pridružen-a: Tor 08 Apr 2008 9:52
Prispevkov: 684
Aktiv.: 3.52
Kraj: Vnanje Gorice

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 08, 2014 11:49 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam imam tudi veliko negativnih izkušenj z GLS. Saj ne, da pošta ne bi prišla. Ampak vmes se "dogaja"....
Ta hip me "razveseljuje" njihov slogan: Neprekinjeno sledenje pošiljki



Ko pa pogledaš status pošiljke, se že tri dni ni spremenil. (danes 8.7.2014 ob 11:30)


Mucek: GLS ni hitra pošta, ampak paketna distribucija, zato tudi razlika v ceni.
TNT iz Italije mi prinese naslednji dan, GLS pa v šestih dnevih.

S Pošto Slo in z DHL imam pogodbi. Pošta je vsekakor cenovna zmagovalka za Slo in EU, z opcijo poslovni paket.
Za ne EU (tu imam izkušnje le ex Yu področjem, pa je DHL, kar se tiče manjših paketov, do 4kg. Npr. Srbija, do 1 kg (izvozno/uvozni dokumenti), dostava CPT= 18 eur. Za večje pakete uporabim InTime.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4581
Aktiv.: 20.63
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 08, 2014 3:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pošta slovenije je hitra in zanesliva. Tujino (največ poslujem z Indijo, Filipinami) pa DHL kapo dol. Hitro in najugodnejši od vseh ostalih ponudnikov.
GLS pa so res packoni. Tudi mene včasih pokličejo, da če lahko pustijo kje paket, ker nimajo druge poti mimo mene ?!?!?

_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
yang
Član
Član



Pridružen-a: Pet 26 Mar 2010 15:32
Prispevkov: 27
Aktiv.: 0.16
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 01, 2014 10:08 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Za dostavo iz svojih izkusenj bi pohvalil DHL in UPS tej so res profi in imajo dobro sledenje preko neta ter GLS. Pri DPD imajo vcasih tezave z lociranjem paketa, ce iz izvorne drzave ni oddan takoj na DPD. Dostavljajo namrec tudi za druge logisticne firme. V njihovem Call centru vcasih ne uspejo najdi ID-ja paketa. Tudi njihovi dostavljalci so vcasih malo salabajzerski.

LP !
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lucca brassi
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Feb 2004 12:46
Prispevkov: 4045
Aktiv.: 18.22
Kraj: KOČEVJE

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 01, 2014 10:24 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

v Nemčijo sem parkrat za ebay poslal težje pakete (cca 14 kg ) kolikor sem takrat gledal najbolj ugodno

Na pošti oddaš paket brezplačno ki se dostavi v Maribor kjer je zraven pošte tudi njihov zbirni center . Potem dobiš račun domov po pošti .

GLOBAL EXPRESS

_________________
Moments before detonation ,....... TT
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 3 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group