www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Ljudsko
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ljudsko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 31 Mar 2008 8:19
Prispevkov: 1184
Aktiv.: 6.05
Kraj: Koroška-Mežica

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 18, 2012 9:19 pm    Naslov sporočila:  Ljudsko Odgovori s citatom

Ja, eni ste pač sposobni Smile Drugi, ki nismo, pa potrebujemo nasvet, kako bi tole lažje izpeljali.


Izrezano iz TEGA spročila. :adminedit:

_________________
return;
brake;
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14557
Aktiv.: 65.22
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 18, 2012 9:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ljudsko je napisal/a:
Ja, eni ste pač sposobni Smile Drugi, ki nismo, pa potrebujemo nasvet, kako bi tole lažje izpeljali.


Kaj si hotel povedati?

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ljudsko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 31 Mar 2008 8:19
Prispevkov: 1184
Aktiv.: 6.05
Kraj: Koroška-Mežica

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 19, 2012 2:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ljudsko je napisal/a:
Ja, eni ste pač sposobni Smile Drugi, ki nismo, pa potrebujemo nasvet, kako bi tole lažje izpeljali.

neumno se mi zdi, ko nekdo odpre temo ker nekaj ne zna ali ne zmore, vi pa muodgovorite z dokazom češ, "poglej, da se da ti si nesposoben" saj lepo da ti nekaj uspe, ampak pokažeš lahko v drugačnem tonu

_________________
return;
brake;
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
MadMax
Član
Član



Pridružen-a: Pet 09 Sep 2005 22:16
Prispevkov: 4743
Aktiv.: 21.25

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 19, 2012 2:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mislim, da je bilo Silvovo sporočilo bolj v smislu "glej kaj se da, če se hoče" in ne "nesposobnež, glej kako jaz obvladam".
Tema je odprta debati kako to rešujemo, različni ljudje imamo pač različne pristope.

Vse prevečkrat je namreč zaslediti izgovor "ne morem", "ne znam", hkrati pa se dotični osebek sploh noče potruditi, da bi navedeno spremenil.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14557
Aktiv.: 65.22
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 19, 2012 3:37 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ljudsko je napisal/a:
ljudsko je napisal/a:
Ja, eni ste pač sposobni Smile Drugi, ki nismo, pa potrebujemo nasvet, kako bi tole lažje izpeljali.

neumno se mi zdi, ko nekdo odpre temo ker nekaj ne zna ali ne zmore, vi pa muodgovorite z dokazom češ, "poglej, da se da ti si nesposoben" saj lepo da ti nekaj uspe, ampak pokažeš lahko v drugačnem tonu


Itak si ti najpametnejši. V bodoče ne želim, da kometiraš moja sporočila-jaz tvojh že lep čas ne.

Sporočilo je bilo dobrohotno z namenenom nudenja kakeršne koli pomoči ali nasveta. (kakor je večina mojih sporočil na forumu. G. Ljudsko, če najdeš kakega drugačnega mi ga prosim pokaži! )
Novo sporočilo sem odprl z namenom, da ne delam offtopica tistega na kateraga kaže gornja povezava. Galus-u bi tudi ponudil praktično pomoč, če bi bil bližje meni. Te je sicer bil deležen že marsikateri forumaš. Kar nekaj s tvojega konca. Tudi kak tvoj sošolec.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ljudsko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 31 Mar 2008 8:19
Prispevkov: 1184
Aktiv.: 6.05
Kraj: Koroška-Mežica

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 19, 2012 6:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
ljudsko je napisal/a:
ljudsko je napisal/a:
Ja, eni ste pač sposobni Smile Drugi, ki nismo, pa potrebujemo nasvet, kako bi tole lažje izpeljali.

neumno se mi zdi, ko nekdo odpre temo ker nekaj ne zna ali ne zmore, vi pa muodgovorite z dokazom češ, "poglej, da se da ti si nesposoben" saj lepo da ti nekaj uspe, ampak pokažeš lahko v drugačnem tonu


Itak si ti najpametnejši. V bodoče ne želim, da kometiraš moja sporočila-jaz tvojh že lep čas ne.

Sporočilo je bilo dobrohotno z namenenom nudenja kakeršne koli pomoči ali nasveta. (kakor je večina mojih sporočil na forumu. G. Ljudsko, če najdeš kakega drugačnega mi ga prosim pokaži! )
Novo sporočilo sem odprl z namenom, da ne delam offtopica tistega na kateraga kaže gornja povezava. Galus-u bi tudi ponudil praktično pomoč, če bi bil bližje meni. Te je sicer bil deležen že marsikateri forumaš. Kar nekaj s tvojega konca. Tudi kak tvoj sošolec.

Točno to. Jaz tvoje pomoči še nisem bil deležen, kadar pa sem zanjo prosil (ali nasvet) sem dobil napad. Pa se ne obremenjujem, sem takšnih ljudi še predobro navajen, ampak tale tema mi je tako stopila na živce, da sem moral komentirati, ker ni bilo prvič, da je bila tema odprta v takšnem smislu.
Pa lep pozdrav!

_________________
return;
brake;
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14557
Aktiv.: 65.22
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 19, 2012 6:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ljudsko je napisal/a:
.... Jaz tvoje pomoči še nisem bil deležen, kadar pa sem zanjo prosil (ali nasvet) sem dobil napad. Pa se ne obremenjujem, sem takšnih ljudi še predobro navajen, ampak tale tema mi je tako stopila na živce, da sem moral komentirati, ker ni bilo prvič, da je bila tema odprta v takšnem smislu.
Pa lep pozdrav!


Tole gre na pranger. Prosim za dokaz. Tukaj je senznam tvojih sporočil.
Če ga ne bo letiš s foruma!

Nikoli nisem nikogar na forumu NAPADAL. Drži, da na tvoja sporočila nisem nikoli odgovarjal - vsaj ne spomnim se da bi. Razlog je bil najedanje potem zasebnih sporočil takoj ko si se prijavil na forum. Začelo se je tukaj. Pripona.



zasebna.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  173.38 KB
 Pogledana:  170 krat

zasebna.jpg



_________________
lp
Silvo


Nazadnje urejal/a Silvo Čet Jul 19, 2012 9:16 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ljudsko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 31 Mar 2008 8:19
Prispevkov: 1184
Aktiv.: 6.05
Kraj: Koroška-Mežica

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 19, 2012 7:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Le daj, pokaži zdaj svojo moč kot moderator foruma. Odstrani človeka, ki ga ne preneseš, jaz bi storil isto zate Wink
_________________
return;
brake;
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14557
Aktiv.: 65.22
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 19, 2012 7:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ljudsko je napisal/a:
Le daj, pokaži zdaj svojo moč kot moderator foruma. Odstrani človeka, ki ga ne preneseš, jaz bi storil isto zate Wink


Saj ne moreš verjeti. Sem rekel, da te ne prenašam? Rad bi le dokaz za tisto kar si napisal.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14557
Aktiv.: 65.22
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 19, 2012 7:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ljudsko je napisal/a:
Le daj, pokaži zdaj svojo moč kot moderator foruma. Odstrani človeka, ki ga ne preneseš, jaz bi storil isto zate Wink


Še tole, jaz te ne bom vrgel dol. Če te bo, te bo kak drug moderator. Upam, da bo kdaj prilika ta mi tole poveš v obraz. Jaz imam popolnoma čisto vest. Jo imaš ti?

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
robert
Član
Član



Pridružen-a: Sob 29 Maj 2004 21:48
Prispevkov: 1872
Aktiv.: 8.39
Kraj: Tolmin

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 19, 2012 7:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ljudsko je napisal/a:

Točno to. Jaz tvoje pomoči še nisem bil deležen, kadar pa sem zanjo prosil (ali nasvet) sem dobil napad.


Z takim pristopom ne boš prišel daleč - ne tu na forumu ne v življenju Exclamation
Oglej si na tisoče primerov samo na temu forumu, ko je človek lepo vprašal za eno drobtinico in dobil cel hlebec (prispodoba).

BDW: Silvo še premalo izkorišča svojo moderatorsko moč in k sreči je na temu forumu le par takih, ki potrebujejo "leskovo mast" Wink

_________________
LP Robert
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
psevdonim
Član
Član



Pridružen-a: Čet 21 Sep 2006 21:42
Prispevkov: 3371
Aktiv.: 15.72
Kraj: slo

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 19, 2012 9:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo, ti si največji problem na tem forumu Smile Ker zapravljaš čas za take nepomembne stvari Smile Če meni kdo napiše kaj posmehljivega ipd., se s tem pač ne ukvarjam (več), ker je škoda časa. Sem se pa v časih mIRC-a (tam nekje l.2000-2001) tudi sam spuščal v prepire, zaradi katerih bi mi lahko tudi policija zvonila na vratih, in zapravljal precej konkretne tolarske zneske za povezavo s cvilečim modemom. Ni vredno! Ne časa, ne denarja, ne živcev.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slowfly
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Prispevkov: 4082
Aktiv.: 18.29
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 19, 2012 11:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ljudsko imaš srečo, da jaz nisem moderator. Pa še kdo drug tudi. Če bi bognedaj bil, tega tvojega umotvora ne bi bilo na forumu. Že davno bi letel.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14557
Aktiv.: 65.22
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2012 6:46 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

psevdonim je napisal/a:
Silvo, ti si največji problem na tem forumu Smile Ker zapravljaš čas za take nepomembne stvari Smile Če meni kdo napiše kaj posmehljivega ipd., se s tem pač ne ukvarjam (več), ker je škoda časa. Sem se pa v časih mIRC-a (tam nekje l.2000-2001) tudi sam spuščal v prepire, zaradi katerih bi mi lahko tudi policija zvonila na vratih, in zapravljal precej konkretne tolarske zneske za povezavo s cvilečim modemom. Ni vredno! Ne časa, ne denarja, ne živcev.



Ne psevdonim, moj prag vzdražlivosti je zelo visok. Mojih spročil v tem stilu skoraj da ne boš našel. Drži pa, da sem zapravil ogromno časa za forum. Mojih sporočil je blizu 12 000. Pripravil sem veliko dokumentacije. Na forum sem pripel veliko izvorne kode v upanju, da bo komu v pomoč. Tudi Ljudsko, ki mu nisem nikoli "pomagal" jo je veselo snemal. Ok, to pač ne šteje. Od kar forum obstaja sem prejel okrog 5000 zasebnih sporočil. (dokaz zgornja pripona) Približno taka količina je še v ahivu. Veliko pa sem jih zbrisal zaradi pomanjkanja prostora v mail boxu. Na vse nisem odgovoril - na kakih 90% pa zaneslivo.
Zadnji čas sem precej manj aktiven. Eden iz med vzrokov je način sužbe, ter kronično pomanjkanje časa, pa seveda tudi tako mišlenje ljudi zaradi česa je nastalo tole sporočilo.


PS.
Naš mIRC kanal elektronik.si še vedno obratuje. Zvečer je običajno tam kar živahno brez kakega kreganja. Dobrodošel Wink

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Umnik
Član
Član



Pridružen-a: Čet 16 Sep 2004 17:52
Prispevkov: 958
Aktiv.: 4.29
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2012 8:00 am    Naslov sporočila:  Re: Ljudsko Odgovori s citatom

ljudsko je napisal/a:
... potrebujemo nasvet, kako bi tole lažje izpeljali....

In točno to si dobil. Lepo poslikano, kar je dosti boljše, kot pa če bi bilo samo opisano.

Vsake veščine se lahko učiš sam, kar običajno traja precej dlje, kot pa če ti nekdo pokaže.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 82 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group