www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

VolkD mkII
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> AVR, LPC900, x51
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ljudsko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 31 Mar 2008 8:19
Prispevkov: 1184
Aktiv.: 6.06
Kraj: Koroška-Mežica

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2012 1:12 pm    Naslov sporočila:  VolkD mkII Odgovori s citatom

Pozdrav!
Ker sem VolkD-ju napisal zasebno sporočilo glede njegovega programatorja, omenjenega v zadnji številki revije in videl, da je bil na forumu in tudi verjetno videl sporočilo, odgovora pa še nisem dobil, bom napisal tukaj, da ne bo potem kdo rekel, da težim po ZS. Torej, vsebina sporočila:
Citiram:
Lep pozdrav!
Ker sem prepozen za skupinski nakup programatorja, bi prosil, če bi lahko dobil film za izdelavo vezja v .pdf obliki ali kaj podobnega, da ga dam izdelovati sam. Lahko tudi gerber datoteke.
Hvala in lep pozdrav!

Upam, da nisem spet kaj prekršil, ali da prosim preveč. Želel in prosil bi samo za film tiskanine. Hvala lepa in lep pozdrav!

_________________
return;
brake;
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4590
Aktiv.: 20.61
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2012 1:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ma glej. Sedaj si pa tudi pri meni izgubil vse pike.
Očitno si res navajen, da vedno vse dobiš pod nos.
Ne vem, kako si prebral članek, saj so poleg članka tudi tiskanine.
Kaj ti sedaj ni jasno?

_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ljudsko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 31 Mar 2008 8:19
Prispevkov: 1184
Aktiv.: 6.06
Kraj: Koroška-Mežica

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2012 1:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja, ampak so v .pdf formatu. Ali so mere prave? Jaz bi rad film poslal izdelovalcu, zato se gre.
_________________
return;
brake;
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
luka1995
Član
Član



Pridružen-a: Sob 17 Apr 2010 21:42
Prispevkov: 614
Aktiv.: 3.60
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2012 1:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mogoče če daš izdelati v skupinsko naročilo lingva 4...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ljudsko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 31 Mar 2008 8:19
Prispevkov: 1184
Aktiv.: 6.06
Kraj: Koroška-Mežica

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2012 1:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

A ni to naročilo že oddano, ker je bilo 50 interesentov?
_________________
return;
brake;
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4590
Aktiv.: 20.61
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2012 1:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja pa saj si napisal, da hočeš v PDF.... Rolling Eyes
In vsak resen urednik (kar Darko seveda je) objavi v velikosti 1:1 oz. če temu ni tako pripiše zraven.
Never ending story. Darkotu se ne čudim, če ti ne odgovarja na pošto....

_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5773
Aktiv.: 25.92
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2012 2:08 pm    Naslov sporočila:  Re: VolkD mkII Odgovori s citatom

ljudsko je napisal/a:
.......Ker sem prepozen za skupinski nakup programatorja, bi prosil, če bi lahko dobil film za izdelavo vezja v .pdf obliki ali kaj podobnega, da ga dam izdelovati sam. Lahko tudi gerber datoteke.
Hvala in lep pozdrav!

ljudsko je napisal/a:
Ja, ampak so v .pdf formatu. Ali so mere prave? Jaz bi rad film poslal izdelovalcu, zato se gre.

Razmak med pini kontrolerja je točno določen, torej lahko z lahkoto ugotoviš (izmeriš) ali so mere prave ali ne in če ne, se lahko vse skupaj poveča ali zmanjša.

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ljudsko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 31 Mar 2008 8:19
Prispevkov: 1184
Aktiv.: 6.06
Kraj: Koroška-Mežica

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2012 2:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

SimonS je napisal/a:
Ja pa saj si napisal, da hočeš v PDF.... Rolling Eyes

Ali gerber datoteke, če mu je to lažje poslati, ali karkoli pač že ima.

Nima veze, se opravičujem, da sem ponovno za nekaj prosil. Bom izdelal drug programator, saj jih je malomorje na internetu.

_________________
return;
brake;
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.68
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2012 2:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nenazadnje je zadeva tako enostavna da bi tudi lahko nanovo narisal...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5773
Aktiv.: 25.92
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2012 2:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Res te ne razumem!
Ali poznaš star slovenski pregovor: brez muje se še čevelj ne obuje?
Napišeš, da je dober tudi v pdf obliki, v isti sapi pa se pritožuješ, da je v pdf obliki.

ljudsko je napisal/a:
Ali gerber datoteke, če mu je to lažje poslati, ali karkoli pač že ima.
........ Bom izdelal drug programator, saj jih je malomorje na internetu.

Kaj še čakaš, na našem forumu itak ni nič zate, ali pač?
Kaj manjka naslednji sliki iz revije Elektronik št.18?



MKII.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  191.24 KB
 Pogledana:  38 krat

MKII.JPG



_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ljudsko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 31 Mar 2008 8:19
Prispevkov: 1184
Aktiv.: 6.06
Kraj: Koroška-Mežica

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2012 2:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nič ji ne manjka. Le to, da je pač vsebovana v celotni reviji. Ni problem, ker je revija v .pdf formatu, ampak to, ker je vse skupaj. Če to izrežem se izgubi na kvaliteti.
Pa saj ne vem, zakaj se še obremenjujete. Saj sem lepo napisal. Bom izdelal drug programator. Jaz se ne sekiram, zato se tudi vi ne obremenjujte. Hvala za trud.

_________________
return;
brake;
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5773
Aktiv.: 25.92
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2012 2:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

To kar je na zgornjih slikah je izrezano iz revije. Kje ti vidiš izgubljeno kvaliteto?
Za vse skupaj sem porabil 5 minut (mogoče), če bi želel dati nazaj v A4 format pdf, samo zgornjo sliko ali pa vsak del tiskanine posebej, pa še eno minuto.

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ljudsko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 31 Mar 2008 8:19
Prispevkov: 1184
Aktiv.: 6.06
Kraj: Koroška-Mežica

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2012 2:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Vezja ne bi izdeloval sam, temveč podjetje, ki se s tem ukvarja, kar pa pomeni, da ga moram spravit nazaj v ustrezen format, pri čemer SE izgubi na kvaliteti. In že tretjič poudarjam, tema je zaključena. Prosil sem za nekaj, nisem dobil, ne zamerim nikomur, znašel se bom po svoje.
Lep pozdrav!

_________________
return;
brake;
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.87
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2012 3:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Vse stvari objavljene v revijah elektronik.si so objavljene z namenom, da si jih ljudje lahko naredijo sami. In to že od vsega začetka.
[sarcasm]
Nihče do sedaj še ni imel problemov pri tem. No ne vem, mogoče pa so ljudje po naravi tako zaprti, da kljub navedenim problemom, tega ne povedo in jim seveda manjka nivo komunikativnosti, ki ga ima ljudsko. [/sarcasm]

Iz revije je mogoče narediti tiskana vezja v domači delavnici in za lastne potrebe. Za potrebe masovne industrijske izdelave, pa si pridržujem pravico sam skupaj z društvom. Programator sem namreč objavil v pomoč hobistom in ne zato, da se bo nekdo s tem okoriščal. Temu primerno tudi niso priložene gerber datoteke k reviji.
Prav tako si pridržujem pravico, da na neumna vprašanja ne odgovarjam, saj na taka vprašanja ni mogoče dati pametnega odgovora. Neumnih je pa že tako in tako dovolj.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ljudsko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 31 Mar 2008 8:19
Prispevkov: 1184
Aktiv.: 6.06
Kraj: Koroška-Mežica

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2012 3:37 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

no, v tem se od marsikaterega člana foruma razlikujen. Jaz namreč do zdaj še nisem komu rekel, da je neumen. nisem hotel izkoriščat, a žal sem zamudil rok naročila programatorja. Se opravičujem, ker sem dejaven tudi na drugih področjih in ne obiskujem vsak dan foruma, včasih po več tednov ne.
_________________
return;
brake;
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> AVR, LPC900, x51 Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 1 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 69 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group