www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

SO16 na DIP

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Periferija
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mobwap
Član
Član



Pridružen-a: Sre 14 Mar 2012 9:42
Prispevkov: 326
Aktiv.: 2.22
Kraj: Doma

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 23, 2012 11:37 am    Naslov sporočila:  SO16 na DIP Odgovori s citatom

Torej, vem da so na ebay-u in še kje SO16 na DIP16 breakouti, zanima me če ima kdo kaj takšnega pri nas v trgovini ali doma pri roki da ne čakam 3+ tedne na dostavo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Peter123
Član
Član



Pridružen-a: Tor 13 Jan 2009 15:34
Prispevkov: 1364
Aktiv.: 7.37
Kraj: Lj.

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 23, 2012 12:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz si adapter zlotam na "dead bug" način z pomočjo podnožja, ki ga nato potisnem na podnožje, ki je na TIV.
Če vse deluje ponavadi še zalepim z vročim lepilom.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mobwap
Član
Član



Pridružen-a: Sre 14 Mar 2012 9:42
Prispevkov: 326
Aktiv.: 2.22
Kraj: Doma

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 23, 2012 7:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Dead bug se mi je malce upiral, ampak kot kaže druge res ne bo.

Sem sedaj z letvico 2x8 naštimal, pa precej vroče plastike, in naročil IC z DIP da kasneje zamenjam. Glavno da dela Dancing
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.83
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 24, 2012 9:04 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

dead bug sistem Mr. Green d'oh! no, človek se do smrti uči...moram reči da še nisem slišal, da se temu tako reče. Sem se pa nasmejal, ko sem ugotovil finto mrtve "muhe"...
Jaz sicer ta adapter naredim sam. Narišeš, toner sistem, kislina...15 minut dela maximum.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Periferija Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group