www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Tablica, poceni, kako izbrat - nasvet
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Strojna oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
qwertz
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Jun 2008 11:57
Prispevkov: 2534
Aktiv.: 13.15
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 05, 2012 10:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imel jabolčno tablico 1, imam 2 in imam 3. Če kdo potrebuje kakšne informacije mu z veseljem odgovorim. Pa prosim konstruktivna vprašanja, saj bodo tudi konstruktivni odgovori, nočem raznih vojn in trolov.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
clownfish
Član
Član



Pridružen-a: Pet 05 Avg 2005 13:05
Prispevkov: 764
Aktiv.: 3.44
Kraj: Povir / Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 11, 2013 9:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem Amis-ov naročnik in v okviru trenutne akcije ponujajo v primeru dvoletne vezave

- polovično naročnino za dobo enega leta
kar bi v mojem primeru zneslo v letu dni 240€

ali

- tablico Tpad CT97- 9.7” tablični računalnik za 1€
http://www.tpad.si/items/2550-Tpad-CT97-9-7-tabli-ni-ra-unalnik-

ali

- tablico Samsung Galaxy tab 2 za doplačilo 237€ oziroma 24x po 9,9€


Ker nameravam ostati pri Amis-u me zanima kaj bi se bilo pametno odločiti?

Hvala za vaše mnenje!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
qwertz
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Jun 2008 11:57
Prispevkov: 2534
Aktiv.: 13.15
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 11, 2013 9:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz bi vzel popust in kupil tablico v trgovini.

Moje mnenje oziroma izbira je nad tvojim postom...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
clownfish
Član
Član



Pridružen-a: Pet 05 Avg 2005 13:05
Prispevkov: 764
Aktiv.: 3.44
Kraj: Povir / Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 11, 2013 11:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

qwertz je napisal/a:
Jaz bi vzel popust in kupil tablico v trgovini.

Moje mnenje oziroma izbira je nad tvojim postom...


Moram priznati, da se tudi sam nagibam k tej odločitvi
vendar z to razliko, da i-šita ne prenašam
in bo tablica zagotovo na android platformi Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mobwap
Član
Član



Pridružen-a: Sre 14 Mar 2012 9:42
Prispevkov: 326
Aktiv.: 2.22
Kraj: Doma

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 12, 2013 6:33 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ponudnike smo že zdavnaj spregledali z njihovimi "ugodnimi" ponudbami...

Če se odločaš za tablico na android platformi, je izbire ogromno, kvalitete pa tudi.
Edini resni tekmeci t.i. "Aj-šitu" so Samsung Galaxy (Tab, Note), Asus Transformer pad in Google Nexus (mogoče še Amazon Kindle Fire).
Potem pa imamo še na tone cenenih "wanna-be" tablic, ki se slej ko prej začnejo valjat v kakšnem prašnem kotu.

_________________
INSTALLING DEMOCRACY.... ‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡€€€€€€€€€€€€€€ 44% DONE.
Installation failed.
404 error: form not found.

FORMING GOVERNMENT.... ‡‡‡‡‡€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€ 23% DONE.
Formation failed.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mihec
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Mar 2006 20:10
Prispevkov: 412
Aktiv.: 1.88
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 12, 2013 8:16 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ima kdo izkušnje z "Wannabe" tablicami z Androidom ter zunanjim USB Bluetooth modulom. Ali modul le priključiš in že deluje? So potrebni kakšni driverji?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bolha95
Član
Član



Pridružen-a: Pet 14 Dec 2007 21:33
Prispevkov: 296
Aktiv.: 1.49
Kraj: Križe / Tržič

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 12, 2013 9:17 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mobwap je napisal/a:

Potem pa imamo še na tone cenenih "wanna-be" tablic, ki se slej ko prej začnejo valjat v kakšnem prašnem kotu.


Ne želim polemizirat, ampak za nekoga, ki tablico uporablja za mail in brskanje po net-u je "wanna-be" tablica čisto dovolj. Zakaj bi dajal 300+ € za nekaj kar ne potrebuješ.

_________________
LP,
Robi
Kjer se znanje konča, se domišljija začne
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
KrEn
Član
Član



Pridružen-a: Pon 14 Sep 2009 8:55
Prispevkov: 180
Aktiv.: 1.02
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 12, 2013 11:06 am    Naslov sporočila:  Moja tablica: GOCLEVER TAB T76GPSTV Odgovori s citatom

V začetku leta 2013 sem kupil za cca 100€ tablico GOCLEVER TAB T76GPSTV.
Predvsem z namenom spoznati androidni OS in uporabnost teh naprav pri pametnih hišah.


Za to ceno lahko rečem, da dobiš kar uporabno zadevo:
TV - odlično sprejema signal v prostoru z kratko vgrajeno anteno
GPS - dela, nisem se še kaj posebej igral z njim
RADIJSKI ODAJNIK - tablica ima vgrajen radiski odajniik, tako, da lahko na normalnem radiu sprejemaš zvoke (kar ok dela).
Stabilnost celega sistema: ok, (meni deluje 24 ur na dan).
Pri napajanju je možnost izklopi ohranjevalnika zaslona.
Edino za brsklalnik sem inštaliral OPERO mobile ( zaradi podpore HTML5).

Dostop do google marketa je..
Baterija zdrzi cca 4 ure.
Odzivnost samega sistema je srednja.

Če pa koga še kaj zanima pa naj vpraša..
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
clownfish
Član
Član



Pridružen-a: Pet 05 Avg 2005 13:05
Prispevkov: 764
Aktiv.: 3.44
Kraj: Povir / Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 12, 2013 11:15 am    Naslov sporočila:  Re: Moja tablica: GOCLEVER TAB T76GPSTV Odgovori s citatom

No če se odločim za katero izmed boljših tablic (navednih zgoraj)
Ali imajo te možnost priklopa zunanjega 2.5" usb diska direktno?
Torej da zadevo vzamem s sabo na dopust in iz tega prenosnega trdega diska vsake toliko pogledam kakšen film?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
klemen88
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Jan 2008 17:37
Prispevkov: 747
Aktiv.: 3.78
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 12, 2013 12:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam sem pred pol leta kupil Samsung Note 10.1 in moram povedat, da je tablica super. Edina ovira je cena, saj je kar za soljena. Baterija zdrzi cc 10ur ima 4 jedrni procesor in kar 2Gb rama. Odzivnost kakšnega Tab2 se ne more primerjat z njo. USB se lahko priklopi prek posebnega čitalca (ni v prilogi) ampak se lahko iz ebaya naroči za okoli 4€. Diska nisem uspel preizkusit vendar mislim, da tistega, ki se napaja preko USBja nebi bilo možno priklopit saj potrebuje kar velik tok, USB ključi delujejo brez problema.
Najbolje je, da pogledaš kakšen review in boš videl kaj vse ponuja. Lahko pa pogledaš mojo tablico, če si kje v okolici Koroške ali Šaleške doline.
Edit: youtube
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Čet 06 Maj 2010 20:12
Prispevkov: 1035
Aktiv.: 6.12

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 12, 2013 8:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

klemen88 je napisal/a:
Sam sem pred pol leta kupil Samsung Note 10.1 in moram povedat, da je tablica super. Edina ovira je cena, saj je kar za soljena. Baterija zdrzi cc 10ur ima 4 jedrni procesor in kar 2Gb rama. Odzivnost kakšnega Tab2 se ne more primerjat z njo. USB se lahko priklopi prek posebnega čitalca (ni v prilogi) ampak se lahko iz ebaya naroči za okoli 4€. Diska nisem uspel preizkusit vendar mislim, da tistega, ki se napaja preko USBja nebi bilo možno priklopit saj potrebuje kar velik tok, USB ključi delujejo brez problema.
Najbolje je, da pogledaš kakšen review in boš videl kaj vse ponuja. Lahko pa pogledaš mojo tablico, če si kje v okolici Koroške ali Šaleške doline.
Edit: youtube


Mam tudi jaz Nota 10.1. Usb disk naj bi načeloma delal. Na prejšni acer iconi-ji a500 je delal brez problema, kljub nekoliko višjemu toku.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lojzek
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jan 2008 8:00
Prispevkov: 3352
Aktiv.: 17.02

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 31, 2013 1:27 pm    Naslov sporočila:  Re: Moja tablica: GOCLEVER TAB T76GPSTV Odgovori s citatom

KrEn je napisal/a:
V začetku leta 2013 sem kupil za cca 100€ tablico GOCLEVER TAB T76GPSTV.

Če pa koga še kaj zanima pa naj vpraša..



Mene pa zanima, če je uporabniška izkušnja še kar enaka.

Sam bi ga uporabil za kakšno risanko pogledat ter mogoče katerikrat malce po netu pobrskat. Ostalo kar ima, so pa itak bombončki..


Sprašujem predvsem zato, ker tega (tablice) še nikoli nisem v roki držal Anxious
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lojzek
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jan 2008 8:00
Prispevkov: 3352
Aktiv.: 17.02

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 28, 2013 3:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdrav!
Sem jo kupil, to o katerii sem spraseval, me pa moti, ker nima sumnikov. Kako jih vstavit notri? Katero app mi kdo priporoca?
Sem se malce zelen v tem. Sem poizkusil Any Soft-ovo, pa mi ne dela, ali pa ne znam nastavit.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
strobos
Član
Član



Pridružen-a: Sre 24 Sep 2003 12:19
Prispevkov: 726
Aktiv.: 3.27
Kraj: Brežice

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 28, 2013 4:30 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdrav,

jaz sem pred dvema tednoma kupil Asus 301t. Zaenkrat sem kr zadovoljn. Tudi update na 4.2 sem kamot naredil. Je pa v ZDA cenejša kot pri nas.

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
sebastjan1976
Član
Član



Pridružen-a: Čet 29 Dec 2011 1:20
Prispevkov: 50
Aktiv.: 0.34
Kraj: Ajdovscina

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 03, 2013 12:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Izkoristil bom kar to temo in povprašal katero med njima oz. kot alternativo, kaj priporočate.

ASUS Tablet MeMO Pad FHD ME302C-1B012A 25,7cm (10,1'')

Samsung Galaxy Note 10.1 N8010 WiFi 16GB


Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Strojna oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group