www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Čudni SMS - pravkar sem ga dobil
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ...
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.86
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 20, 2012 10:35 pm    Naslov sporočila:  Čudni SMS - pravkar sem ga dobil Odgovori s citatom

Citiram:
I have a good business proposal for you.There are no risks involved and it is easy. Please replay via email for briefs and procedures to 1926682514@qq.com


Ker dobri posli ne rastejo na vsaki vrbi ob potoku in ker letos tudi vrbe ne uspevajo, ker je suša, je tole pristalo med dobra volja,....

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
lipa
Član
Član



Pridružen-a: Ned 27 Sep 2009 9:39
Prispevkov: 734
Aktiv.: 4.14
Kraj: Lipa Beltinci

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 20, 2012 10:37 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

To sem tudi jaz dobil kak dan nazaj. Question Question Question
_________________
Lep pozdrav!
Boris Z.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vilnev77
Član
Član



Pridružen-a: Sob 30 Jan 2010 13:09
Prispevkov: 114
Aktiv.: 0.66
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 20, 2012 10:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Citiram:
Citiram:
I have a good business proposal for you.There are no risks involved and it is easy. Please replay via email for briefs and procedures to 1926682514@qq.com



Tudi jaz ob 22.10 med "srečnimi prejemniki"
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sars
Član
Član



Pridružen-a: Tor 05 Jan 2010 20:40
Prispevkov: 671
Aktiv.: 3.86
Kraj: Vransko

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 20, 2012 11:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Moj oče tudi Very Happy
_________________
Ko misliš, da nimaš sreče v življenju, pomisli na voznike Renaultov. Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
geier
Član
Član



Pridružen-a: Sob 06 Dec 2003 1:58
Prispevkov: 278
Aktiv.: 1.25

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 20, 2012 11:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

S katere stevilke so vam pa to poslali ?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audio
Član
Član



Pridružen-a: Čet 19 Maj 2005 8:30
Prispevkov: 140
Aktiv.: 0.63
Kraj: kp

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 21, 2012 12:35 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

+353876822189
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Peter123
Član
Član



Pridružen-a: Tor 13 Jan 2009 15:34
Prispevkov: 1366
Aktiv.: 7.35
Kraj: Lj.

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 21, 2012 7:27 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

International Domestic Carrier
------------- -------- -------
+353 87 087 Eircell/GSM

Ireland Country Code 353

Seveda to ne pomeni da je oseba dejansko iz Irske ali da so bila sporočila poslana od tam.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aly
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Sep 2004 14:51
Prispevkov: 9407
Aktiv.: 42.22
Kraj: Kranj - struževo

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 21, 2012 7:29 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz tudi Brick wall
Kje so nas našli takole naekrat? Gredo po državah ali kaj? Liar

_________________
I'm going to stand outside, so if anyone asks, I'm outstanding Smile
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
vilnev77
Član
Član



Pridružen-a: Sob 30 Jan 2010 13:09
Prispevkov: 114
Aktiv.: 0.66
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 21, 2012 8:13 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem dobil iz druge številke:
+353876845255

Kot kaže imajo veliko izhodnih linij - mogoče kakšna aplikacija ki omogoča bresplačne SMSje.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
leonk
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Jan 2009 0:39
Prispevkov: 374
Aktiv.: 2.02
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 21, 2012 10:58 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem že mislil da so me izpustili.
Smo dobili vsi ki imamo službene št., ki so stare več kot 5 let.

Leon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stane
Član
Član



Pridružen-a: Tor 17 Apr 2007 21:19
Prispevkov: 1273
Aktiv.: 6.15
Kraj: Rače

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 21, 2012 1:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

+353 876 841 445
+353 876 840 730

Ste pa luzerji, dobili ste ponudbo za biznis. Jaz pa kar denar dobim............... Whistle

Your Mobile # won AŁ900,000
in Publishers Clearing
House & # 40;,email delivery
details,age,occupation,email,
address/mobile# to
& # 40 ; pchmobile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
GregorN
Član
Član



Pridružen-a: Tor 20 Nov 2007 7:48
Prispevkov: 1162
Aktiv.: 5.81
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 21, 2012 11:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi tole se je razširilo po spletni pošti ... nisem njihov komitent.


PS242.png
 Opis:
 Velikost datoteke:  32.05 KB
 Pogledana:  83 krat

PS242.png



_________________
LP! Gregor
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
reber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:20
Prispevkov: 2279
Aktiv.: 10.23
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 22, 2012 6:03 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem dobil dva maila, v katerem mi sporočajo, da sem dobil nakazilo na paypal, seveda je bila v mailu priponka. Ker nakazila nisem pričakoval, sploh ne v takem znesku, cca 600 in 800 USD, sem takoj vedel, da gre za enostaven poskus namenjen naivnežem. Sporočila sem brez odpiranja izbrisal, kot pričakovano pa na paypalu ni bilo nič podobnega prometa, žal samo minusi od mojega zapravljanja Smile
Dostikrat se tudi zgodi, da na podoben način pride sporočilo o nedostavljenem paketu, oziroma pošiljki kakšne od dostavnih služb, npr DHL in podobnih in v sporočilu priponka. Takih sporočil iz varnostnih razlogov ne odpiram, še manj pa priponke, da se ne bi kaj kar samo od sebe odprlo.
Na mobilni pa k sreči ne dobivam nič, ker ga pravzaprav skoraj ne uporabljam in tudi številke skoraj nikomur ne dam, lahko me pokličejo na stacionarni, če hočejo, še raje pa vidim, če pride osebno na obisk.

.

_________________
Obiščite me na www.reber.si ali www.elektron.si
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
strojko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 19 Jul 2011 9:28
Prispevkov: 35
Aktiv.: 0.23
Kraj: obala

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 22, 2012 9:54 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

off topic

Sodelavka je prejela email DHL-a o prispeli pošilji (mail direkt iz ZDA). Kliknila na priponko in... v trenutku ostala brez podatkov v mapi Moji dokument, na srečo so ji vsaj emaile rešili (po nekaj dneh muk).

Tako da pozor pri odpiranju nepoznanih mailov - previdnosti ni nikoli preveč!

_________________
Lep pozdrav!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gumby
Član
Član



Pridružen-a: Sob 28 Apr 2007 12:32
Prispevkov: 4066
Aktiv.: 19.67

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 22, 2012 10:42 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

"free cookies.doc.exe"
Ah, ja... Mr. Green

_________________
Tule nisem več aktiven.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ... Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 70 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group