www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Izogibajte s poslovanju z www.123kartuse.si
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
damo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 13:45
Prispevkov: 2008
Aktiv.: 9.04
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 19, 2012 3:34 pm    Naslov sporočila: icon_sad Izogibajte s poslovanju z www.123kartuse.si Odgovori s citatom

Ojla,


da se ne bo še kdo opekel, vam svetujem, da se izogibate nakupu na spletni strani www.123kartuse.si.

Pred cca 1 mesecem sem naročil, plačal in prejel naročeno kartušo za tiskalnik. Do tu vse ok, vendar pa je pri instalaciji tiskalnik ni zaznal - okvarjena kartuša. Po nekajkratnih neodgovorjenih mailih poskušamo še na telefon. Po nekajdnevnem klicanju dobimo zvezo, v tem času sem jim tudi vrnil kartušo ter obvestil po spletnem obrazcu, ki ga imajo za take primere.

V petek bo 1 mesec od naročila, kartuše pa še vedno ni. Sestra (kupoval sem za njo) je nekajkrat klicala in so obljubili da bodo poslali novo. Kartuše kljub vsaj 5-kratnem klicanju in obljubam še ni.

Ne gre se mi za tistih 10 eurov, ampak bolj boli nefer odnos in nategovanje iz strani prodajalca. Pa tudi kartušo sem naročil, ker sem jo rabil, zdaj po enem mescu sem jo že drugje nabavil.

Tule in še na par forumih sem objavil z namenom objaviti, da vam priporočam, da preskočite sodelovanje s to trgovino in zadeve nabavljate drugje. In če se bodo oni kaj iz tega naučili, ok. Zadevo bom predal tržni inšpekciji in resolution centru na Paypalu.

lep pozdrav in upam da imate čimmanj takih izkušenj!


p.s. link do tega posta bom poslal tudi prodajalcu.

_________________
Dobrga štromarja samo slab šnops strese!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elektrobum
Član
Član



Pridružen-a: Ned 13 Nov 2011 19:04
Prispevkov: 144
Aktiv.: 0.96
Kraj: Mb

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 19, 2012 3:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če hočeš temeljito razčistiti zadevo se oglasi na njihov naslov,
ker so registrirani ( Slovenj Gradec) in na 4 oči se pogovori.

A če nisi kje od blizu, se ti tako ne splača, bolje da " pogovtneš" tistih 10€ , ker če si iz kod drugod boš dal preveliko za potne stroške na koncu pa še nič ne boš zrihtal.

Ampak, ja.. hvala za opozorilo vsekakor ne bo odveč.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
damo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 13:45
Prispevkov: 2008
Aktiv.: 9.04
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 19, 2012 3:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Seveda da se bom iz Krškega vozil v Sl. Gradec za 10 eurov..

Tistih 10 eurov sem zapravil že za telefoniade in itak jih bom brez večje žalosti požrl, sam naj imajo pa še oni nekaj od tega.

_________________
Dobrga štromarja samo slab šnops strese!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75554.68

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 19, 2012 6:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.

Nazadnje urejal/a . Pet Feb 27, 2015 12:15 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sraka
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Nov 2008 23:52
Prispevkov: 481
Aktiv.: 2.57
Kraj: PMAVs

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 19, 2012 7:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

MarE69 je napisal/a:
Vsak teden dobim kar nekaj naročil, pa ne vem kaj z njimi.

Ti nimaš pojma kako se biznis dela Smile

_________________
Danes je težko biti budala, konkurenca je velika, pa še dokazovati se moraš večkrat na dan.
Sem ogledalo: Nisem kriv, če v meni vidite nekaj kar vam ni všeč.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
damo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 13:45
Prispevkov: 2008
Aktiv.: 9.04
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 24, 2012 10:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Evo, še razplet zgodbe: končno dobili drugo kartušo, dela ok, ampak traaaajaaaallooo je pa okrogel mesec!
_________________
Dobrga štromarja samo slab šnops strese!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.83
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 14, 2013 1:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mislim da je tukaj na delu ali pretirana površnost (trgovina je one-man-band) ali pa mišljenje " za 10 evrov se pa že ne bomo za=bavali". Poanta je ker je 100x po 10 evrov že 1000 evrov in hitro se zasluži na račun takih, ki pravijo "ja, saj teh 10 evrov bom pač požrl". Zakaj že? Čeprav samo 10, zaslužit jih je treba. Je že prav da se take tipe da javno nekam, naj ljudje vidijo. Če se iz tega kdo nauči da so (teoretično) vse stranke enake ne glede na vsoto naročenega, potem je objava vredna truda. Star pregovor pravi: "Kdor hitro da, dvakrat da!"
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
anatom
Član
Član



Pridružen-a: Čet 22 Jun 2006 19:16
Prispevkov: 115
Aktiv.: 0.53
Kraj: PO

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 14, 2013 2:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

damo je napisal/a:
Evo, še razplet zgodbe: končno dobili drugo kartušo, dela ok, ampak traaaajaaaallooo je pa okrogel mesec!


SI morda že izračunal, koliko dejansko te je stala kartuša? Verjetno bi bilo ceneje iti recimo v Qland... Wink
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.83
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 14, 2013 2:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja, če bi bil vedež, bi ne bil revež...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
anatom
Član
Član



Pridružen-a: Čet 22 Jun 2006 19:16
Prispevkov: 115
Aktiv.: 0.53
Kraj: PO

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 14, 2013 2:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Vsekakor. Sicer pa.. vaja dela mojstra.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bolha95
Član
Član



Pridružen-a: Pet 14 Dec 2007 21:33
Prispevkov: 296
Aktiv.: 1.49
Kraj: Križe / Tržič

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 14, 2013 2:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

anatom je napisal/a:
Vsekakor. Sicer pa.. vaja dela mojstra.

Boljši rek: osel gre samo enkrat na led Smile

_________________
LP,
Robi
Kjer se znanje konča, se domišljija začne
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ledo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 03 Jan 2008 14:43
Prispevkov: 238
Aktiv.: 1.20
Kraj: Vir pri Domžalah

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 14, 2017 8:03 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

5 let je mimo in ta firma še kar lepo deluje. Naročil sem originalno HP laser kartušo in je še tudi nimam. Sicer je minilo samo 7 dni, čeprav obljubljajo vse drugo. Najbolj me peče, ker sem jo že vnaprej plačal s Pay-Pal-om. A je res treba vse forume predelat pred nakupom? Obup! Ja znesek pa je 67,39 €, zato tako peče. Doubt
_________________
LP Roman
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1323
Aktiv.: 11.91
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 14, 2017 8:29 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Za HP laser sem kupil na ebayu za manj kot 25eur iz neke poljske trgovine, dobil v enem tednu, kvaliteta nič slabša od originala. Tisk je zelo natančen in zelo črn, brez napak. Pred leti sem pri nas kupil Pelikan ponaredek za isti tiskalnik, ne vem kje, sicer ni bila draga, kvaliteta slaba. Original za cca 80eur je predrag.
_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
int47
Član
Član



Pridružen-a: Pon 15 Dec 2003 0:10
Prispevkov: 2066
Aktiv.: 9.30
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 15, 2017 7:03 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Še moja izkušnja iz pred nekaj let:

Iskal sem kartušo za fotokopirni stroj.
Kartušo sem naročil na Ebay-u. Dobava iz US.

Ker se mi je malo mudilo, sem naročil še pri njih. Čez par dni pokliče, lahko dobi od drugega dobaviteljha za malo višjo ceno. OK. Potrdim.

Čez malo časa ponovi zgodbo. Kartuše dobavitelj nima, lahko dobavi eno še malo dražjo.

Na koncu sem prej dobil kartušo iz US, kot od lokalnih šalabajzerjev...

_________________
Kdor ni skregan, ni Slovenc !
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
naji78
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sre 08 Nov 2017 11:37
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 08, 2017 11:57 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pritrjujem članom, ki so [b]odsvetovali[/b] nakup kartuš na www.123kartuse.si.

Pred približno 1 mesecem sem naročil kartušo za moj tiskalnik in jo takoj vplačal. Ker kartuše nisem dobil, sem jih kontaktiral preko maila in telefonske številke objavljene na njihovi strani, vendar odgovora nisem dobil. Po 10 dneh klicanja in pisanja, sem se odločil, da nakup prekličem in zahteval denar nazaj. Odgovora seveda nisem dobil.

Vse skupaj sem nato prijavil tržni inšpekciji in po 1 mesecu so mi denar vrnili.

Ne razumem njihovega poslovnega odnosa. Ali je res tako težko odgovoriti, recimo, da kartuše nimajo ali pa mogoče, da jo dobijo čez nekaj časa?? In, da ti denar takoj vrnejo. Ne, popolna ignoranca....

Kartušo sem potem naročil in takoj dobil brez problemov na printink.si

Tako, da še enkrat: Nakup v 123kartuse.si ODSVETUJEM!!!

Lp. Marijan
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group