www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Elektrika Tomos ATX

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Avtoelektrika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
primorski štajerc
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 03 Jan 2013 12:16
Prispevkov: 4
Aktiv.: 0.03
Kraj: Slovenija

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 05, 2013 10:26 am    Naslov sporočila:  Elektrika Tomos ATX Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

Tako kot sem napisal bi rad dobil eno veliko shemo komplet elektrike za ATX-a. Kar je na internetu ni razvidno kaj piše. V veliko pomoč bi mi bilo če bi zraven žic pisala tudi barva.

V kolikor sem temo odpru v napačnem forumu se opravičujem saj sem nov na forumu in prosim moderatorje da temo prestavijo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov
SamoR
Član
Član



Pridružen-a: Ned 24 Jan 2010 3:58
Prispevkov: 393
Aktiv.: 2.28
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 05, 2013 11:16 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

bo to ok?


atx ctx save0007iz1.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  53.04 KB
 Pogledana:  104 krat

atx ctx save0007iz1.jpg



atx ctxsave0008zl7.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  35.24 KB
 Pogledana:  58 krat

atx ctxsave0008zl7.jpg



_________________
ISF

Boljše je sovražnik dobrega!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
primorski štajerc
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 03 Jan 2013 12:16
Prispevkov: 4
Aktiv.: 0.03
Kraj: Slovenija

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 05, 2013 12:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

upam drugače se še oglasim
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov
primorski štajerc
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 03 Jan 2013 12:16
Prispevkov: 4
Aktiv.: 0.03
Kraj: Slovenija

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 05, 2013 8:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zanimam me kateri deli so na sliki 1 označeni z številkami:
6 7 8 10 11 12
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov
transalp
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Maj 2012 7:08
Prispevkov: 334
Aktiv.: 2.32
Kraj: Ig

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 05, 2013 9:15 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sodeč po shemi je takole:

6, 7 - stikala na krmilu
8 - vžigalna tuljava
10 - rele (avtomat) smerokazov
11 - napetostni stabilizator
12 - stikalo zavorne luči
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
primorski štajerc
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 03 Jan 2013 12:16
Prispevkov: 4
Aktiv.: 0.03
Kraj: Slovenija

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 06, 2013 1:40 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zahvaljujem se vam za pomoč, mi je prišlo zelo prav vse skupaj saj sem si shemo poenostavljeno narisal oz. prerisal lepo obarval vse kable jutri oz. ko bo čas pa zadevo ponovim v praksi, sem pa po delnem pregledu ugotovil da manjka veliko kosov elektrike na motorju kar pa seveda z malo inprovizacije ne bo problem odpravit. Še enkrat hvala vsem
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov
damjanmalgaj
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 22 Avg 2014 23:14
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 29, 2016 10:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

primorski štajerc je napisal/a:
Zahvaljujem se vam za pomoč, mi je prišlo zelo prav vse skupaj saj sem si shemo poenostavljeno narisal oz. prerisal lepo obarval vse kable jutri oz. ko bo čas pa zadevo ponovim v praksi, sem pa po delnem pregledu ugotovil da manjka veliko kosov elektrike na motorju kar pa seveda z malo inprovizacije ne bo problem odpravit. Še enkrat hvala vsem


Res je že malo stara tema, ampak me zanima če ti je uspelo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Avtoelektrika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group