www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Conrad različne cene?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
toshiba
Član
Član



Pridružen-a: Tor 21 Okt 2003 8:56
Prispevkov: 127
Aktiv.: 0.57
Kraj: Ljubljana - Šiška

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 13, 2003 12:20 pm    Naslov sporočila:  Conrad različne cene? Odgovori s citatom

Pozdravljeni.

Zanima me voltcraftov osciloskop 668 in ko sem brskal po netu sem našu dve različni strani z različnimi cenami. Ker mi nemščina sploh ne gre od rok me zanima če kdo ve zakaj so drugačne cene. Zraven prilagam še oba linka.

http://www1.conrad.de/scripts/
http://www1.business.conrad.de/scripts/
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.28
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 13, 2003 12:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Povezave ne delajo-daj navedi kataloško številko izdelka.
Še okvirna primerjava cen Sam sem malo nazaj kupil voltraftov multimeter z osciloskopom. Cena pri nas v Conradu 83 ksit Avstrija Graz kjer sem ga tudi kupil 285 Eur z davkom cena v Nemčiji je 250 za isto stvar.

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
toshiba
Član
Član



Pridružen-a: Tor 21 Okt 2003 8:56
Prispevkov: 127
Aktiv.: 0.57
Kraj: Ljubljana - Šiška

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 13, 2003 12:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Številka artikla je Artikel-Nr.: 120193 ena cena je na http://www1.business.conrad.de druga pa na http://www1.conrad.de
A je mogoče ta "biznis" stran za veleprodajo???

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.28
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 13, 2003 1:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Shocked Prav zanimivo v čem je finta ? V Conradu v Avstriji www.conrad.at isti izdelek stane 759 Eur Shocked Evil or Very Mad

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
toshiba
Član
Član



Pridružen-a: Tor 21 Okt 2003 8:56
Prispevkov: 127
Aktiv.: 0.57
Kraj: Ljubljana - Šiška

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 13, 2003 1:15 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pa mogoče veš kje se potem kupi un ki je v "biznis" conradu?

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cero
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 17:37
Prispevkov: 1179
Aktiv.: 5.29
Kraj: vipava

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 14, 2003 12:03 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

no tisti ki kupujete pri konradu v sloveniji se dajte pozanimat kje so izdelki cenejši ali v katalogu ali na internetni strani
namreč številke niso enake in v katalogu je neka povprečna cena za celo leto na internetu pa jo spreminjajo redno
omenjena razlika ne velja le za pravne osebe tem namreč pošljejo izdelek po nižji ceni neglede na naročilo
imel sem že tak primer ko smo se čudili kako se cene in številke ne ujemajo pa so mi povedali po telefonu da poslujejo na tak način
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.28
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 14, 2003 7:52 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam v Conradu v Sloveniji nikoli več (vsaj dokler ne uskladijo cen z ostalimi) -kar pa mislim, da bodo morali sicer bodo "crknili".
Sam sem sicer doma tik ob avstrijski meji - do Gradz-a je ca 80km. Ampak tudi tisti, ki ste recimo s centra Slovenije se izplača saj so cene skoraj za 1/4 nižje.
Sicer poglejte DEBATO
s trgovcem iz conrada pri nas - ko sem kupoval instrument Crying or Very sad V Avstriji sem zanj dal 285 Eur. (ca 67ksit) od tega se lahko odšteje še davek - pri nas bi ga b*rabe prodale za 83 ksit. Zračunajte si sami, če se splača po nakup čez mejo.

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 74 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group