www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Spomladanski piknik 2013
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.86
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2013 9:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

@bray, hvala za popravke. Sem spremenil.
_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7770
Aktiv.: 34.87
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2013 9:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bilo je zelo lepo! Samo malo mi je žal, da Darku in njegovemu pilotu nisem vsaj pomahal, kaj šele z njima kakšno rekel.
_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
sars
Član
Član



Pridružen-a: Tor 05 Jan 2010 20:40
Prispevkov: 671
Aktiv.: 3.86
Kraj: Vransko

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2013 9:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Res je bilo zelo lepo, na koncu pa še tudi smeha. Very Happy Se je splačalo do zadnjega biti tam Very Happy
_________________
Ko misliš, da nimaš sreče v življenju, pomisli na voznike Renaultov. Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
LEDuser
Član
Član



Pridružen-a: Pon 31 Mar 2008 12:06
Prispevkov: 1104
Aktiv.: 5.65
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2013 9:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Branez vidim da nič več ne pogrešaš peciva. Kaj to pomeni, da si Mateji končno odpustil dolg oz. se je oddolžila že prejšnič? Cool

Drugače pa lahko rečem le super piknik (dobra izbira datuma in prostora!) in odlična hrana, češnja na vrhu torte pa avtomat za sladoled Very Happy . Komaj čakam na jesenski piknik in upam da se ne bo Darko spet odločil za kak čuden način prevoza in spet izostal.

Spodaj pa nekaj utrinkov iz piknika:



2013-05-18 12.54.29.jpg
 Opis:
Vrsta pred bolšjakom ...
 Velikost datoteke:  3.07 MB
 Pogledana:  83 krat

2013-05-18 12.54.29.jpg



2013-05-18 13.24.40.jpg
 Opis:
... in vrsta pred hrano!
 Velikost datoteke:  2.68 MB
 Pogledana:  59 krat

2013-05-18 13.24.40.jpg



2013-05-18 14.24.16.jpg
 Opis:
Mucek z wifi očali upravlja quadrocopter ;)
 Velikost datoteke:  4.14 MB
 Pogledana:  68 krat

2013-05-18 14.24.16.jpg



_________________
Razsvetljujemo od leta 1920!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
robertos
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Avg 2004 11:31
Prispevkov: 792
Aktiv.: 3.55
Kraj: Vuhred JN76OO

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2013 10:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Na žalost se tokrat nisem utegnil udeležit piknika, sem delal ves dan v Revozu, Novo Mesto, kjer sem že od 1. decembra lani in sem pravkar prispel domov, upam, da se vidimo na naslednjem srečanju- pikniku.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s57rz
Član
Član



Pridružen-a: Sre 17 Mar 2010 14:03
Prispevkov: 276
Aktiv.: 1.61
Kraj: Dobrova

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2013 10:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sicer sem zamudil vajin dvakratni prelet, a se je o tem veliko govorilo. Ker so mi domačini pokazali možakarja, ki je stal v bližini hangarja in rekli, da je tudi on pilot, sem stopil do njega in ga povprašal o vajinem poskusu pristanka. Povedal je, da imajo velike težave z vrtincem, ki si ga opisal, najbolj zanimivo pa je, da je povedal, da je pilota VEČKRAT klical a se mu ta ni oglasil...tiste velike številke 128.300 na asfaltni stezi bi morale 1000% držat.... Upajmo, da bere tole kdo, ki bo fante na letališču obvestil o morebitni napaki na postaji.
Pa sploh sme pilot pristati, če mu nihče na omenjeni frekvenci ne odgovori?
Ideja je bila pa super!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matejcek81
Član
Član



Pridružen-a: Pon 16 Mar 2009 12:32
Prispevkov: 1526
Aktiv.: 8.30
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2013 10:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Super piknik!

Kam lahko zložim filmčke, ki sem jih posnel (kvadro in licitacija vina)?

LP

_________________
Če ne gre - ne obstaja!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mirkatmir
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 9:14
Prispevkov: 1876
Aktiv.: 8.42
Kraj: Ribnica (JN75IR)

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2013 10:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nekaj slik s piknika.
_________________
lp, Miran (Miro - S51SK)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RGorazd
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Maj 2004 15:57
Prispevkov: 1712
Aktiv.: 7.68
Kraj: Ig

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2013 10:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Darko, glede na to, kaj je delalo s klobaso na stezi, sem resnično upal, da z Matjažem sploh nista poletela. Veter je bil bistveno premočen za letenje s Sinusom. Tudi lokalni Virus in ostali frčoti so bili prizemljeni. Kar pa se uporabe postaje tiče, dvomim da se je komu sploh dalo obrniti gumb za power. Letališče je bilo po vsej verjetnosti zaradi slabih pogojev "zaprto" in v takih primerih se marsikomu ne da ubadati s postajo. Žal, a resnica je taka. Povsem drugače bi bilo, če bi bilo vreme naklonjeno letenju, takrat bi pa bili primorani komunicirati. Vsekakor pa, pozdravljam odločitev, ki sta jo sprejela. Vsekakor boljše, da se 1x ne vidimo, kot da se ne vidimo nikoli več. Drugače je pa bilo lepo.

Lep pozdrav vsem!

_________________
.
._. _ _ ._. _.__. _|
[ (_](_)[ (_] /_(_]
._|
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
aljoš
Član
Član



Pridružen-a: Čet 08 Sep 2005 20:03
Prispevkov: 3132
Aktiv.: 14.06
Kraj: Škofja loka-poljanska dolina

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2013 11:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tiger, Sokrat in moja malenkost smo doma.... Wink

Hvala za prijetno družbo, upam da kmalu ponovimo!!!!
Hrana mi je bila odlična, sploh štajerski brancin!!!



P.S: Nisem ujel kdo se skriva oz. kak nick ima ta ki je po "nesreči" padel v vodo, ko smo lovili odbojkarsko žogo? Mr. Green No, upam da bo GSM dobro presušil čez vikend...baterija je šla takoj iz njega tako da...-načeloma bo telefon preživel Smile

_________________
Najprej se je pokadilo, nato izjavi Sokrat: dva Watt-a my ass...LOOOLL:::
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
matejcek81
Član
Član



Pridružen-a: Pon 16 Mar 2009 12:32
Prispevkov: 1526
Aktiv.: 8.30
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 19, 2013 12:00 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Filmčke nalagam na moj hosting. Tega je slabega 1GB. Naj me eden od moderatorjev kontaktira da mu podam link.

Ne želim povezave delit z vsemi, ker bi se lahko posnetki znašli tam, kamor ne sodijo. Snemano je bilo z 720p.

LP

ps: zdaj pa grem spat;)

_________________
Če ne gre - ne obstaja!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bpavsic
Član
Član



Pridružen-a: Pet 03 Apr 2009 20:45
Prispevkov: 354
Aktiv.: 1.93
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 19, 2013 8:39 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

@aljoš
Najraje bi se še dalje skrival za nick-om Smile Hvala obema, ki sta mi posodila rezervne hlače in jopico, da nisem ravno premočen tam stal.
Drugače pa super piknik. Bomo še prišli.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7770
Aktiv.: 34.87
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 19, 2013 8:44 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

LEDuser je napisal/a:
Branez vidim da nič več ne pogrešaš peciva. Kaj to pomeni, da si Mateji končno odpustil dolg oz. se je oddolžila že prejšnič? Cool
Ste se skrili tam zadaj, pa me je bilo strah priti blizu. Confused
_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
sebastiant
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Jul 2006 11:43
Prispevkov: 1814
Aktiv.: 8.39
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 19, 2013 9:19 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala vsem za družbo, mislim, da je druženje uspelo. Darko, drugič pa padalo vzemi, smo te kar malo pogrešali!
Hvala "cerovac i" za prevoz, nazaj pa sta me morala peljati kar dva, je moral še Jaka priskočit na pomoč, toliko ste mi prinesli! Very Happy

_________________
LP Sebastian
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cerovac_i
Član
Član



Pridružen-a: Sre 21 Apr 2010 10:34
Prispevkov: 559
Aktiv.: 3.28
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 19, 2013 9:41 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bilo je odločno: prijetna družba, lepa narava, obilno, pestro in okusno kosilo. Vse pohvale organizatorjem (beri: s54jp!). Posebej lepa hvala @sebasitant za potrpljenje in prijaznost.
sebastiant je napisal/a:
Hvala vsem za družbo, mislim, da je druženje uspelo. Darko, drugič pa padalo vzemi, smo te kar malo pogrešali!
Hvala "cerovac i" za prevoz, nazaj pa sta me morala peljati kar dva, je moral še Jaka priskočit na pomoč, toliko ste mi prinesli! Very Happy
Lahko potrdim iz prve roke da se je @sebastiant vrnil domov v enem kosu, le prtljage je bilo malo preveč za moj majhni avto. Very Happy
_________________
Iščem zadovoljne avdiofile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Naslednja
Stran 14 od 16

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 70 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group