www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Podpisi na našem forumu.

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.87
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 11, 2013 12:13 am    Naslov sporočila:  Podpisi na našem forumu. Odgovori s citatom

V tejle temi sem postal pozoren na Tomas-a. V oči mi je padel njegov podpis. Kasneje sem malo pregledoval podpise, ki jih imate.

Prosim, da si podpise uredite! Vsi dobro vemo, da na tem forumu ni reklamiranja. Torej zaenkrat opozarjam, v naslednjem tednu pa bom generalno brisal vse podpise, ki vsebujejo kakršen koli link na kakršno koli stran, takoj, ko bom ugotovil, da ima en sam samcat uporabnik v podpisu reklamo.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.33
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 11, 2013 1:43 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sorry za OT ampak moram Smile ... večina ljudi z elektro izobrazbo, ki so službeno napoteni do mene mi najprej hočejo dopovedat tisto kar imam v podpisu čeprav so že prej seznanjeni, da sem tehnik ...

Drugi prav tako pogosti "poznavalci štroma" pa iščejo take napajalnike z omejitvijo toka, ki ob prekoračenju največjega nastavljenega toka ne spremenijo napetosti ali pa se pritožujejo, da jim npr. zraven internetnega radia nismo priložili še interneta ... Laughing
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Jan 2009 23:59
Prispevkov: 1115
Aktiv.: 5.99
Kraj: Ponikva

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 16, 2013 1:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz bi v podpisu imel najraje napisano "malo dreka, malo gnoja - evo novega renoja", pa me je strah da ne bi koga uzalil... Laughing
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aljoš
Član
Član



Pridružen-a: Čet 08 Sep 2005 20:03
Prispevkov: 3132
Aktiv.: 14.06
Kraj: Škofja loka-poljanska dolina

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 16, 2013 5:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

zok je napisal/a:
Jaz bi v podpisu imel najraje napisano "malo dreka, malo gnoja - evo novega renoja", pa me je strah da ne bi koga uzalil... Laughing


Ne, ne...sva že dva... Smile

_________________
Najprej se je pokadilo, nato izjavi Sokrat: dva Watt-a my ass...LOOOLL:::
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Simon83
Član
Član



Pridružen-a: Pet 31 Avg 2012 14:08
Prispevkov: 38
Aktiv.: 0.27
Kraj: gorenjska

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 27, 2013 8:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

aljoš je napisal/a:
zok je napisal/a:
Jaz bi v podpisu imel najraje napisano "malo dreka, malo gnoja - evo novega renoja", pa me je strah da ne bi koga uzalil... Laughing


Ne, ne...sva že dva... Smile


Pomirita se malo, kolega vozi Laguno l.2009 s preko 270 kkm in ima samo klasične servise za opravljati. Avto mu res služi kot je treba.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aljoš
Član
Član



Pridružen-a: Čet 08 Sep 2005 20:03
Prispevkov: 3132
Aktiv.: 14.06
Kraj: Škofja loka-poljanska dolina

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 27, 2013 8:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Srečko... Wink

Drgač ima pa reno na koncu servisne knjige avtobusni vozni red Twisted Evil

_________________
Najprej se je pokadilo, nato izjavi Sokrat: dva Watt-a my ass...LOOOLL:::
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
toplakd
Član
Član



Pridružen-a: Pon 12 Jul 2010 23:12
Prispevkov: 593
Aktiv.: 3.54
Kraj: Benedikt

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 27, 2013 10:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tema je o podpisih in ne o ...

Sicer pa kaj je podpis lepo piše v mojem podpisu.

LP, Dejan

_________________
Tukaj bo nekoč moj podpis
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 68 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group