www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

ali bi bil negdo toliko prijazen da bi mi narisal shemo
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Slowfly
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Prispevkov: 4082
Aktiv.: 18.38
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 23, 2013 1:04 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imam občutek, da se bosta spet srečala v toplicah. Cool Laughing
_________________
Še dobro, da bitje srca in dihanje nadzoruje vegetativno živčevje. V nasprotnem primeru nekateri ne bi preživeli niti 24 ur.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 23, 2013 1:04 am    Naslov sporočila: icon_warning  Odgovori s citatom

ady je napisal/a:
.......,lahko pa ti prides k meni da ti razlozim kaj je diskriminacija ter lepo obnašanje Not talking Dancing


Glej, tvoje obnašanje je glede na pravila foruma skrajno neprimerno. Kar se pa diskriminacije tiče pa,... lahko se pritožiš kamor te je volja. Ampak tu nimaš več kaj iskati.
Sicer pa ljudi s tvojim poklicem, tu tako in tako ne potrebujemo.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.40
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 23, 2013 1:26 am    Naslov sporočila: icon_sad  Odgovori s citatom

ady je napisal/a:
Če zelite temu človeku pomagat,mu ne rabite govorit kaj naj dela,ker ce bi znal bi si sam narisal.Saj je napisal dane zna risat,saj vi tudi niste znali takoj ko ste se zaceli ukvarjati s tem.Pri nas dol pravijo: "Niko nije rođen naučen"...

Pri vas dol je mogoče drugače ker poznate tudi rek: "donesi mi đabe sve na tanjiru i to brzo ..."

Pri nas je drugače! Pomoč na forumu dobiš zastonj a v mejah normale. Če želiš pomoč in je to možno nudit v par minutah je ponavadi "đabe". Če od nekoga pričakuješ, da ti bo zastonj delal par ur pa si nepošten ker tudi sam verjetno ne delaš par ur zastonj za popolnega neznanca. Če dol pri vas prosiš za kaj takega takoj dobiš odgovor "idi ti u tri p**** m***** ..."

Izobrazba in vlaganje v znanje pač stane. Nihče tukaj ga ni dobil zastonj in brez truda. Če nisi pripravljen tega dobiti za drobiž kot ti je bilo ponujeno s strani Volka se pač izobražuj sam!


Take zastonjkarje srečujem skoraj vsakodnevno. Ker jih ne morem banat jim pač ponudim uslugo, ki zajema projektiranje in izvedbo po ceni 45 do 75 €/h z računom. Potem pa se znajo kar naenkrat sami potrudit ...
Če začnejo grozit s tržno inšpekcijo pa jim celo povem naslov - Parmova 33 LJ ter smer - 15km zahodno od tukaj! Še nihče od takih pametnjakovičev mi v zadnjih 10. letih ni šel tja in mi prišel nazaj z inšpektorjem ... le zakaj ...

... zato ker "Žvaka nije za seljaka!" Cool
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Balkanac
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 23 Avg 2013 10:24
Prispevkov: 5
Aktiv.: 0.04
Kraj: Pakistan

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 23, 2013 11:32 am    Naslov sporočila: icon_bad  Odgovori s citatom

Forum ni za kreganje,ampak da pomagate,če imate voljo.Saj ni napisal da mu gdo mora to narediti.Če se vam ne da pač le preskočite to objavo in pojdite naprej,ni pa treba zdaj tukaj razlagati da bi se sam lahko naučil.
_________________
I krv svoju za Bosnu moju !
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Maj 2005 8:40
Prispevkov: 3111
Aktiv.: 14.01
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 23, 2013 12:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ej dete oklen si ti bolan?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Dorijan
Član
Član



Pridružen-a: Ned 22 Jun 2008 10:48
Prispevkov: 2481
Aktiv.: 12.93
Kraj: južnoprimorska

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 23, 2013 12:05 pm    Naslov sporočila: icon_bad  Odgovori s citatom

Balkanac je napisal/a:
Saj ni napisal da mu gdo mora to narediti.
V prvem postu teme je: "...da bi mi narisal eno shemo v eaglu 5.1.1"
Mislim da je ravno to napisal. In še pričakuje, da bo nekdo iskal neko zastarelo verzijo programa in si jo naložil.

Balkanac je napisal/a:
Če se vam ne da pač le preskočite to objavo in pojdite naprej,ni pa treba zdaj tukaj razlagati da bi se sam lahko naučil.
Sem imel tudi jaz tako mišljenje. Pa mi je po pogovoru z moderatorjem postalo jasno, da to ni tako preprosto.
Problem je v temu, da nam je večini elektornika tudi/izključno hobi. Od hobija pa nihče ne pričakuje dobička. In potem se znajdejo "podjetni"/leni ljudje, kateri radi to izkoristijo in želijo, da jim nekdo naredi nekaj načeloma preprostega zastonj, tudi če vzame tistemu par ur časa. Posebno, če je to nekaj takega, kar bi se ta lahko naučil v nekaj dneh to isto sam naredil(tudi s pomočjo foruma in članov na njem). In v večini primeru tistega, ki je prvič se javil, da naredi uslugo ta ista oseba(ali pa kaka druga) prosi za še kakšno, ker je že takrat "fajn" naredil. (in s tem poakazal, da je njegov čas manj vreden)
Potem se najdejo še taki junaki, ki če kaj ne dela težijo temu, ki jim je zastonj pomagal.
Taka oseba bo težko poagala komu drugemu na forume, ker se ne bo nič novega naučil ali se mu ne bo dalo in vedno več takih izkoriščevalcev se bo zbiralo na forumu in mu kvarilo ugled. To je pa tista stvar, ki jo moderatorji skušajo zatreti že v kali. V tem primeru celo tako, da ponudijo osebi cel dan svojega časa za inštrukcije.

Tudi sam pomagam pri marsikaterih projektih ampak pri vseh poznam to osebo tudi v živo.

_________________
Če nekaj deluje, razstavi in ugotovi zakaj.


Nazadnje urejal/a Dorijan Pet Avg 23, 2013 12:22 pm; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 23, 2013 12:12 pm    Naslov sporočila: icon_bad  Odgovori s citatom

Dorijan je napisal/a:
Potem se najdejo še taki junaki, ki če kaj ne dela težijo temu, ki jim je zastonj pomagal.


Mogoče bi na to gledal drugače, če bi vedel, da je VolkDjeva ponudba za šolanje v praksi vredna kakih 600-800 EUR ... No, tam nekje bi jo zaračunali komercialni ponudniki ...

LP, g

_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sebastiant
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Jul 2006 11:43
Prispevkov: 1814
Aktiv.: 8.42
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 23, 2013 12:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

VolkD je napisal/a:
Dajta se odločit kdo pride k meni. ady ali aky ?
No moja pomoč velja še vedno, a morata priti oba.

Vsi trije, zdaj bo prišel še Balkanec! Very Happy

_________________
LP Sebastian
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dyfan
Član
Član



Pridružen-a: Sob 05 Maj 2007 9:54
Prispevkov: 652
Aktiv.: 3.17

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 23, 2013 12:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

sebastiant je napisal/a:
VolkD je napisal/a:
Dajta se odločit kdo pride k meni. ady ali aky ?
No moja pomoč velja še vedno, a morata priti oba.

Vsi trije, zdaj bo prišel še Balkanec! Very Happy
hysterical
Pa saj ne moreš verjet...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
leonk
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Jan 2009 0:39
Prispevkov: 374
Aktiv.: 2.02
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 23, 2013 12:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz bi bil bolj previden s tem osebkom.
Verjetno je bil Dr.jekyll - Mr.hyde v primerjavi z njim amater?
Če je že do zdaj bil ady, aky in Balkanec je verjetno lahko še kaj.

Leon hysterical
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 23, 2013 1:29 pm    Naslov sporočila: icon_bad  Odgovori s citatom

Balkanac je napisal/a:
Forum ni za kreganje,ampak da pomagate,če imate voljo.Saj ni napisal da mu gdo mora to narediti.Če se vam ne da pač le preskočite to objavo in pojdite naprej,ni pa treba zdaj tukaj razlagati da bi se sam lahko naučil.

Krasno. Se popolnoma strinjam, ampak pomoč treba pa najprej sprejet. Svojih celih 8 ur sem bil pripravljen vložit v to. Kaj naj zdaj, naj mu še plačam da pride ?

ady in aky sta banana. Ima še kdo voljo, da se jima pridruži? Ljudem, ki podpirajo lenobo in s tem smetijo po forumu se to lahko zgodi v trenutku!

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 23, 2013 3:33 pm    Naslov sporočila: icon_warning  Odgovori s citatom

ady je napisal/a:
Jah skoraj si uganil,to ni ista oseba ampak mi je on prijatelj iz osnovne šole,ampak se nisva ze dolgo videla,ker sem jaz odšel v tujino.In jaz sem ga par let nazaj pripeljal na forum ter se od takrat nisva vec videla,ampak se le prek interneta slišala,[slovenščina je zame švedska vas] da bi lahko malo razmislil preden bi koga obsodil Smile In se nekaj ne rabim jaz tvoje ure učenja,lahko pa ti prides k meni da ti razlozim kaj je diskriminacija ter lepo obnašanje Not talking Dancing


Aha sem ugotovil - sedaj pa živita skupaj ter se oglašata z istega računalnika....



ip ady.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  23.31 KB
 Pogledana:  12 krat

ip ady.jpg



_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kastaneda
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Okt 2009 11:18
Prispevkov: 458
Aktiv.: 2.61

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 23, 2013 4:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če mu prispevek ElGrigon-a ni dovolj, naj obuje čevlje, ulomi šibo in gre sam na pašnik. (Če katero od omenjenih besed ne pozna, naj pogleda v SSKJ...)
_________________
LP
Srečko
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Balkanac
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 23 Avg 2013 10:24
Prispevkov: 5
Aktiv.: 0.04
Kraj: Pakistan

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 23, 2013 4:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mah sej se mi ne da kregat
_________________
I krv svoju za Bosnu moju !


Nazadnje urejal/a Balkanac Pet Avg 23, 2013 7:06 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Balkanac
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 23 Avg 2013 10:24
Prispevkov: 5
Aktiv.: 0.04
Kraj: Pakistan

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 23, 2013 4:24 pm    Naslov sporočila: icon_impressed  Odgovori s citatom

In ja El-Grigon najlepša hvala na tvojem prispevku, res cenim to da si mi pomagal, ne pa kot tukaj drugi člani da obsojajo pa "banajo" "hahaha ma banajte me još jednom,ja opet dođem i opet,ne mozete mi ništa,na googlu ni omejitve kok mailov lahko narediš .I. "
_________________
I krv svoju za Bosnu moju !
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 3 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group