www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Ko grem v windowse se pojavi napaka
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> MS Windows razprave
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Sokrat
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Avg 2005 11:00
Prispevkov: 5584
Aktiv.: 25.03

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 26, 2006 11:52 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

/dev/hda1 je prva particija prvega diska in v normalnih razmerah nikoli ne vsebuje particijske tabele. Izpis tega ukaza je zaradi izbire napacne naprave ("device node") nesmiseln, na kar opozarja tudi fdisk.

Ne razumem zakaj ti je tako neverjetno tezko odgovoriti na enostavno vprasanje o tem, kaj si pocel, da si racunalnik spravil v tako stanje. S to informacijo nam ne bi bilo potrebno ugibati in bi lahko dali bolj natancen odgovor. Prav tako mi ni jasno, zakaj ne preberes postopka za resitev problema, ki ga je opisal Microsoft (link v mojem prejsnjem sporocilu), se manj pa da nisi svoje precastite mogel premakniti niti toliko, da bi do predlagane resitve po pol minute iskanja z Googlom (odgovor je na prvi strani) ze zdavnaj prisel sam. Ce ti je tuja pomoc odvec in raje modrujes nekaj po svoje, potem je ne isci; mi bomo ziveli enako dobro ne glede na to ali tebe racunalnik zafrkava ali ne.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
manijak
Član
Član



Pridružen-a: Pon 22 Avg 2005 20:19
Prispevkov: 73
Aktiv.: 0.33
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 26, 2006 8:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala sokrat problem sem uspel resit s Recovery Console
_________________
LP Jan
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> MS Windows razprave Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 78 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group