www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

odnos prodajalcev v HTE
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
reber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:20
Prispevkov: 2279
Aktiv.: 10.23
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 28, 2012 11:30 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

MarkoZ je napisal/a:
reber je napisal/a:
Torej Renato sedi na dveh stolih? zakaj ga potem videvam v LJ Rolling Eyes


Zdaj ne vem, če govorimo o istem Renatotu. Jaz govorim za Renato Senekovič.


Ne vem o čem si govoril, oziroma pisal, ker si omenjal le ime, priimka pa ne ... no, pa saj ni važno, sedaj vemo, za kaj se gre, ko ste postali nekoliko bolj natančni Wink

Kakorkoli, čeprav sem načeloma s HTE zadovoljen, imam že nekaj časa (beri, nekaj let) občutek, da so v HTE nekoliko ravnodušni in nekoliko preveč flegmatični, medtem ko se menda v Nano elektroniki na vse kriplje trudijo dobiti posel ali posle, ne glede na to če bodo hodili po truplih ali pa podkupovali nekatere ključne osebe...
Za moje slednje besede o podkupovanju me lahko tudi tožijo, če želijo, vendar iz prve roke vem za nekatera dejstva, ki jih lahko tudi dokažem, tako da bi o tem le direktno na sodišču in tukaj ne bom o tem.
Kljub vsemu pa opažam, da so na splošno ljudje s storitvami Nano elektronike zadovoljni, predvsem zaradi hitrosti usluge v primerjavi s HTE. Danes je hitrost za marsikoga ključnega pomena, bolj kot sama cena, zato ni čudno, da je marsikdo nad HTE razočaran. Žal moram tudi sam poleg zadovoljstva, omeniti tudi malček razočaranja, saj se mi je že zgodilo, da določene artikle kar nisem in nisem dočakal in je trajalo in trajalo... mogoče zato, ker nisem tečnaril vsak dan ali vsakih nekaj dni, ampak naročil in potem potrpežljivo čakal, da so pozabili na naročilo vse dokler nisem vprašal, če je naročen material zame že pripravljen... Še vedno sem na splošno zadovoljen, le hitrost včasih ni njihova vrlina in kot sem že omenil, mnogim to predstavlja prioriteto.
V majhni Sloveniji je na področju trgovine z elektroniko lahko hitro zasičenje, zato menim, da se trgovci ne bi smeli "hecati" s strankami. Ne glede na to, kako vsiljiv je kakšen trgovec, če so njegove usluge hitre in korektne, potem vsekakor lahko računa na uspeh. Kakšni posli "pod pultom" pa dandanes niso redkost ampak včasih kar nuja, tudi kakšna provizija in "nagrada" mora biti, da se trgovec prebije v ožji izbor ... konkurenca pač, zadovoljstvo strank pa je končno merilo.

_________________
Obiščite me na www.reber.si ali www.elektron.si
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kobranka
Član
Član



Pridružen-a: Sob 24 Jul 2010 19:37
Prispevkov: 3403
Aktiv.: 20.35
Kraj: nekje v zgornjem posočju

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 29, 2012 8:30 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem verjetno že pisal, da se je tudi meni pri nanoelektroniki zgodilo, da naročila enostavno niso dobili oz. založili, po enem tednu me je začelo skrbeti in sem jih kontaktiral na e-mail in so potem zadevo precej hitro uredili. Bom pa naprej verjetno, kar prek maila oddajal naročila, če drugače ne, ker se tako, da naročiti tudi kakšen izdelek preko Digikeya ali kakšne druge podobne trgovine.

Nazadnje urejal/a kobranka Ned Jul 29, 2012 12:04 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4590
Aktiv.: 20.60
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 29, 2012 10:24 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prejšnji teden sem v HTE naročil eno baterijo (ki jo sicer drugje nisem našel). Plačal takoj, čez dan prijel potrdilo o plačilu in potem čez 4. dni dobil blago ?!?! Res so hitri ni kaj Sad
_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 29, 2012 8:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

reber je napisal/a:
... iz prve roke vem za nekatera dejstva, ki jih lahko tudi dokažem, tako da bi o tem le direktno na sodišču in tukaj ne bom o tem. ...


Tole je stvar tožilcev in organov pregona, ne pa predmet debate na forumu. Reber tvoj prispevek eksplicitno sicer ni v nasprotju s pravili, smiselno pa ja, zato umiri konje! Velja tudi za ostale ... držite se teme!

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Lojz
Član
Član



Pridružen-a: Pet 11 Apr 2003 8:31
Prispevkov: 668
Aktiv.: 3.00
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 30, 2012 9:25 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

reber je napisal/a:
Za moje slednje besede o podkupovanju me lahko tudi tožijo, če želijo, vendar iz prve roke vem za nekatera dejstva, ki jih lahko tudi dokažem, tako da bi o tem le direktno na sodišču in tukaj ne bom o tem.

Torej je treba tudi tebe kaznovat, ker nisi prijavil kaznivega dejanja. Think

_________________
LP
Lojz
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lojz54
Član
Član



Pridružen-a: Čet 30 Dec 2010 15:20
Prispevkov: 145
Aktiv.: 0.90
Kraj: Portorož

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 19, 2012 4:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

V HTE so res asi!V petek oziroma soboto sem po netu naročil nekaj komponent,sedaj pa kot ,da so umrli.Na njihovi strani MOJ RAČUN imam napisano enkrat naročilo pregledano,drugič naročilo oddano.Kaj to pomeni vedo samo oni.Kontaktni meil jim ne dela,kontaktnega tel.ni!Torej,če je kaj bolj resnega proč od te trgovine!!!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5334
Aktiv.: 24.73
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 19, 2012 7:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Heh, tudi na telefon ne odgovarjajo? Če se meni za kaj mudi, raje pokličem ...

Lp, g

_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
piroman
Član
Član



Pridružen-a: Čet 23 Okt 2003 12:06
Prispevkov: 2707
Aktiv.: 12.15
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 19, 2012 7:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz cenim svoje živce in iz naših trgovin ne naročam. Kljub temu včasih v trenutku nepopolne prištevnosti letim v katero izmed njih, nazadje pred enim tednom v HTE, kjer še 555 v SO8 ohišju nimajo, porkaduš! Brick wall
_________________
One shouldn’t work on semiconductors, that is a filthy mess; who knows if they really exist!
Wolfgang Pauli, 1931
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Merlin
Član
Član



Pridružen-a: Sob 29 Dec 2007 0:47
Prispevkov: 289
Aktiv.: 1.46

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 19, 2012 8:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

A Celjski HTE je pa v redu?

Zaenkrat še nimam nobenih izkušenj, ko bom šel v nabavo, mi je Celje najbližje.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lojz54
Član
Član



Pridružen-a: Čet 30 Dec 2010 15:20
Prispevkov: 145
Aktiv.: 0.90
Kraj: Portorož

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 19, 2012 8:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Predlagam,da jih prej pokličeš,ker nimajo veliko na zalogi!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RGorazd
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Maj 2004 15:57
Prispevkov: 1712
Aktiv.: 7.68
Kraj: Ig

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 19, 2012 11:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Poslednja izkušnja iz HTE. Par dni nazaj sem potreboval ATTiny85. Grem na njihovo stran, pogledam zaloge, imamo na zalogi piše. Se vsedem v avto, pridem na Roško, kot ponavadi nikjer za parkirat. Pustim avto napol na pločniku, šibam v HTE, ves vesel povem kaj želim, nakar mi prodajalec Tiny85?! Tega že doooolgo nismo imeli. Povem, da na spletu piše, da je na zalogi...najprej seveda neverni Tomaž pogleda na net, če res to piše, nakar reče Aja, v Celju jih imajo...čez 4-5 dni lahko naročim. Seveda sem ga poslal v 3 pisane marjetice. Farnell in konec. Tistih 5€ odtehta večino travm, ki jih lahko človek ob tem doživi.

LP G

_________________
.
._. _ _ ._. _.__. _|
[ (_](_)[ (_] /_(_]
._|
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bdbstone
Član
Član



Pridružen-a: Pet 04 Feb 2011 23:05
Prispevkov: 49
Aktiv.: 0.30
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 20, 2012 3:02 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz vedno ko sem prišel tja, še nisem imel toliko težav. Je pa res, da vedno ne pridem prepozno..

Je pa res, da so prodajalci postali malo zateženi. Pa nova spletna stran je Isto prenovljena spletna stran od conrada npr.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PZUFIC
Vseved



Pridružen-a: Sob 17 Nov 2007 19:06
Prispevkov: 6987
Aktiv.: 34.95
Kraj: Rakek

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 08, 2012 1:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Danes sem bil po dolgem času spet v HTE. Prodajalec je brez pritoževanja nabral tistih 15 elektrolitov. Sem bil pa že na začetku razočaran, ker low esr kondenzatorjev sploh nimajo več na zalogo, ampak samo po naročilu. LCD se je namreč začel čudno obnašat.

Sem pa v vitrini opazil eno zanimivost. Na multimetru, ki jih že dolgo prodajajo, mislim tiste črne z oranžno snemljivo gumo in po spominu oznako MY64 je bila nalepka IC-elektronika.

_________________
Ne čakaj, da se bo nekaj premaknilo pojdi in nekaj premakni.
Lp Primož
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
urosst
Član
Član



Pridružen-a: Čet 03 Feb 2005 9:52
Prispevkov: 81
Aktiv.: 0.36

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 08, 2012 2:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

PZUFIC je napisal/a:


Sem pa v vitrini opazil eno zanimivost. Na multimetru, ki jih že dolgo prodajajo, mislim tiste črne z oranžno snemljivo gumo in po spominu oznako MY64 je bila nalepka IC-elektronika.


Slovenija je mahna in kolikor poznam razmere pri nas večina el. trgovin sodeluje
med seboj.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Jan 2009 23:59
Prispevkov: 1115
Aktiv.: 5.99
Kraj: Ponikva

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 09, 2012 8:39 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

nekaj dni nazaj sem na ebayu kupil 5 kom. atmega8 (1,2 USD / kom, free shipping), 5 kom. Attiny13 (6 USD /5 kom, free shipping), 100 kom. RJ45 konektorjev (2,99 USD, free shipping), 12 kom. DIP28 podnozij (1,99 USD, free shipping) in se nekaj podobnih drobnarij po podobnih cenah. Dokler ne bo nekaj RES nujnega, v HTE ne stopim vec. Zaradi obnasanja se sploh ne sekiram, jaz sem se se vedno z vsakim ujel. Sem pa ugotovil kaksna je realna cena komponent in kaksno ceno imajo pri nas. Whistle
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
Stran 6 od 8

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 70 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group