www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

zakaj je bila tema o iskanju komponent zaklenjena?
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Kdo ostane na forumu ?
1. VolkD ostane, Andruga je banan
81%
 81%  [ 9 ]
2. Andruha ostane, VolkD se umakne
18%
 18%  [ 2 ]
Skupaj glasov : 11

Avtor Sporočilo
Andruha
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Avg 2013 15:09
Prispevkov: 25
Aktiv.: 0.19
Kraj: lj

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 04, 2013 10:39 am    Naslov sporočila:  zakaj je bila tema o iskanju komponent zaklenjena? Odgovori s citatom

... in še označena kot skropucalo in celo spam. A gre tu samo za aroganco in neko bizarno samopotrjevanje moderatorja? Morda pa tudi drugi moje vprašanje "kje najti določene komponente" smatrate za spam?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 04, 2013 3:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Andruha je napisal/a:
glede na to, da vsak mali eksperimentalni projekt zahteva kup majhnih komponentic me prvo zanima, ali vsaj za pogosto uporabljane komponente (upori, diode, elektrolitski kon., keramični kond., ....) kupujete kakšne pakete, oziroma sete komponent in kakšne priporočate? Zanima me tudi, od kod naročate? Opazil sem naprimer eno malenkost in sicer, da če iščeš in naročaš posamezne komponente je pomemben faktor kvaliteta spletne strani. Če izpostavim spletno stran od HTE, je sprehod po njej neke oblike samokaznovanje. Conrad ima sicer na nivoju stran, ampak je malce dražji, ipd. Zato bi rad tu neke smernice, kje vi naročate, je to pri domačih trgovinah, ali iz tujine in kako se tega lotevate? Da ne bom odkrival tople vode Smile

PS
komponent jasno nikoli ne rabim nujno in hitro ...


Andruha je napisal/a:
... in še označena kot skropucalo in celo spam. A gre tu samo za aroganco in neko bizarno samopotrjevanje moderatorja? Morda pa tudi drugi moje vprašanje "kje najti določene komponente" smatrate za spam?


Andruha je napisal/a:
Kaj točno te je zmotilo pri moji temi in zakaj tako togotna reakcija? Vsem ostalim je bilo popolnoma jasno kaj sprašujem in so mi tudi pomagali z nasveti, vse do tvojega infantilnega izpada. Obrazloži prosim.

Andrej

SSKJ je napisal/a:
infantílen -lna -o prid. (ȋ) 1. knjiž. otročji, nezrel: ta možak je bil precej infantilen; tip infantilne ženske / infantilen in neresen film; infantilno vedenje 2. med. ki je v razvoju ostal na stopnji otroške dobe; nerazvit, zaostal: telesno in duševno infantilen človek / infantilni znaki; infantilna maternica ♪


Kaj pa če gre za aroganco, bizarno potrjevanje moderatorja in infantilnost skupaj?

Vsaj nekaj 10 tem najdem na forumu, kjer je predmet debate nabava in viri nabave komponent. Seveda je pa bolj enostavno odpreti novo temo in pričakovati servirane informacije.

Andruha na forumu imamo tudi neka pravila, s katerimi si se strinjal ob registraciji. Veljajo tudi zate!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Andruha
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Avg 2013 15:09
Prispevkov: 25
Aktiv.: 0.19
Kraj: lj

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 04, 2013 5:30 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Iskanje:

termin: "nabava komponent"
AND: nobene teme razen moje
OR:
- prva stran nobene teme, razen moje
- druga stran nobene teme

termin "kje kupovati komponente"
- AND: nobene teme
- OR: prva stran nobene teme, ne gledam dalje

termin "kje kupiti komponente"
- AND: tema "naročanje komponent iz tujine" kar pa NI moje vprašanje.
- OR: nič na prvi strani

Daj prosim link do vsaj nekaj od teh 10-ih tem, ker jaz jih ne najdem in vse kar sem iskal so informacije, pa mi je vseeno ali je to v moji temi, ali v neki drugi. In neka osnova bontona je, da če se tema podvaja, potem moderator kot zadnji post prilepi link do že obstoječe teme, ki vsebuje enake informacije..
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.87
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 04, 2013 6:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

@Andruha: Poglej moj podpis. Drugi stavek.
_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Andruha
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Avg 2013 15:09
Prispevkov: 25
Aktiv.: 0.19
Kraj: lj

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 04, 2013 6:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

hehe in seveda se strinjaš, da se tvoj podpis nanaša na vse tri trenutno vpletene v tej temi Wink
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Site Admin
Site Admin



Pridružen-a: Čet 20 Feb 2003 23:45
Prispevkov: 48
Aktiv.: 0.22
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 04, 2013 7:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Andruha je napisal/a:
In neka osnova bontona je, da če se tema podvaja, potem moderator kot zadnji post prilepi link do že obstoječe teme, ki vsebuje enake informacije..

Aja? Torej naj počne to, kar se ne da tebi? Očitno si bom moral osnove bontona pogledati ponovno.

Andruha je napisal/a:
Daj prosim link do vsaj nekaj od teh 10-ih tem, ker jaz jih ne najdem in vse kar sem iskal so informacije, pa mi je vseeno ali je to v moji temi, ali v neki drugi.

Kaže da prejšnjega sporočila nisi razumel zato ti bo mogoče tale link kaj v pomoč?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
S53DZ
Član
Član



Pridružen-a: Čet 28 Apr 2011 9:27
Prispevkov: 951
Aktiv.: 6.02
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 04, 2013 7:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hm,
1. Banovci so lep kraj, ljudje tam pa prijazni, torej je link tu neprimeren. Prava beseda je preprosta, "BAN".
2. Od kdaj je na tem forumu dovoljeno tako nategovati komentarje na odločitev moderatorjev? Kakršne koli te odločitve so.
3. Obe zgornji točki naj pripomoreta h kvaliteti foruma.

TNX,
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Andruha
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Avg 2013 15:09
Prispevkov: 25
Aktiv.: 0.19
Kraj: lj

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 04, 2013 8:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

haha o joj kako sem vas razburil, dajte se pomirit, lep vikend vsem Smile

in EDIT: v originalu me je bolj zmotil histeričen ton kot pa to, da se je za moje pojma koristna tema zaprla. Ampak zdaj vidim, da tako pač komunicirate in ste vtopogledno prav zabavno homogena druščina, tako da ej .. bog vas živi in vse, fajn se mejte Smile
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aljoš
Član
Član



Pridružen-a: Čet 08 Sep 2005 20:03
Prispevkov: 3132
Aktiv.: 14.06
Kraj: Škofja loka-poljanska dolina

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 04, 2013 8:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ajde! Lep pozdrav! Wink
_________________
Najprej se je pokadilo, nato izjavi Sokrat: dva Watt-a my ass...LOOOLL:::
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Andruha
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Avg 2013 15:09
Prispevkov: 25
Aktiv.: 0.19
Kraj: lj

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 04, 2013 8:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

hehe pa ne me narobe razumet. Ne grem prav daleč ... samo do naslednje teme Wink
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
milan62
Član
Član



Pridružen-a: Ned 04 Jan 2004 23:19
Prispevkov: 2379
Aktiv.: 10.68
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 04, 2013 8:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prilagodi se našemu forumu in ostani na forumu. Nikoli ti ne bo žal.

LP

_________________
Wasting time online since 1999
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.87
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 05, 2013 12:04 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Andruha je napisal/a:
hehe pa ne me narobe razumet. Ne grem prav daleč ... samo do naslednje teme Wink

O pa ne !
Ne vem sicer zakaj, a izgleda, da je bil frenki izjemno dobre volje, ko je to delo prepustil meni. No meni tudi ni lepo nekoga BAN-ati, zato bom to prepustil vam. Kot boste sami hoteli.

Dejstvo je, da tu mogoče kdo misli, da je moderatorju lepo, ker ima možnost igrati se boga, pa ni tako. Kdor misli drugače, naj si predstavlja 12000 uporabnikov, ki se obnašajo tako kot Andruha. Jaz se na takem forumu preprosto nočem iti modearatorja.

Izbira je zdaj torej sledeča:

1. ostanem jaz.
2. ostane Andruha.

Koga si bolj želite ? Glasujte:

1 ostanem na forumu
2 zapustim forum in ostane Andruha

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ElGrigon
Član
Član



Pridružen-a: Pon 24 Jul 2006 22:38
Prispevkov: 3880
Aktiv.: 17.97
Kraj: okolica Lenarta

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 05, 2013 12:14 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

VolkD je napisal/a:


Izbira je zdaj torej sledeča:

1. ostanem jaz.
2. ostane Andruha.

Koga si bolj želite ? Glasujte:

1 ostanem na forumu
2 zapustim forum in ostane Andruha


To pa ni ravno pošteno kar je samoumevno. Jaz sem bolj za to, da se Andruha oddolži s kuhanjem golaža na pikniku.

_________________
lp, ElGrigon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.87
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 05, 2013 12:20 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ElGrigon je napisal/a:
Jaz sem bolj za to, da se Andruha oddolži s kuhanjem golaža na pikniku.
Jaz bi bil vesel, če bi tudi on prišel na to idejo.
_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Drago_G
Član
Član



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2010 15:12
Prispevkov: 288
Aktiv.: 1.77
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 05, 2013 2:52 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Glede na izbiro možnosti v anketi je moja odločitev lahka, čeprav upam da bo prišlo do kompromisne rešitve in bosta oba ostala. Res pa je, da bo za takšno odločitev moral nekdo požreti ponos, se opravičiti in ...

Glede foruma bi rad rekel le to, da se imamo le strogim in nepopustljivim moderatorjem zahvaliti za to, da imamo Forum z veliko začetnico in ne kakršnega internetnega skrpucala, kjer je sicer veliko pisanja a nič vsebine. Res pa je, da za razvoj in ohranjanje takšnega stanja moramo vsi kaj prispevati. Prispevamo pa lahko z upoštevanjem navodil, držanjem pogovorov na dovolj strokovni ravni ter nekaj samoiniciative. Morebitne odklone pa je potrebno na lep ali grd način spremeniti, preden spremenijo večino. Tako da moderatorji, imate moj glas da je vaš način razmišljanja pravi. Naj ostane to forum elektronike, ne forum za nabijanje lastnega ega.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 69 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group