www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Elektro Instalacije TABELE
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Energetika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mcride
Član
Član



Pridružen-a: Tor 27 Okt 2009 22:36
Prispevkov: 788
Aktiv.: 4.49
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 10, 2014 9:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Manjka ti vsaj 3/4 strani, slike so porezane itd... v mojem linku je vse, od tod tudi razlika v velikosti (tvoj cca 20MB moj cca 100MB) -> če gre na forum (strežnik) pa ne vem (100MB).
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PZUFIC
Vseved



Pridružen-a: Sob 17 Nov 2007 19:06
Prispevkov: 6987
Aktiv.: 35.08
Kraj: Rakek

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 10, 2014 9:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala za opozorilo, sem sedaj ponovil zadevo pa očitno nekaj ne steče pravilno. Prej sem najbrž premalo počakal, da je naložilo stran. Sedaj sem pa čakal, da je naložilo zadnja sporočila in potem natisnil v pdf. Sicer število strani je, ampak je 3/4 iz neznanega razloga praznih.

Kakor pa sem poizkušal je pa najbolje narediti tako, da se shrani kot html cela stran, je po mojem mnenju najbolj pregledno. In ja pride nekje 100 Mb.

_________________
Ne čakaj, da se bo nekaj premaknilo pojdi in nekaj premakni.
Lp Primož
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
WaterBoy
Član
Član



Pridružen-a: Ned 26 Sep 2010 19:39
Prispevkov: 73
Aktiv.: 0.44
Kraj: Šoštanj

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 11, 2014 12:11 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mcride je napisal/a:
Koda:
http://speedy.sh/9ERAf/www.elektronik.si-Poglej-temo-Elektro-Instalacije-TABELE.pdf


Klik na "slow download" (free).


Hvala Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
diehart
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Apr 2004 17:46
Prispevkov: 501
Aktiv.: 2.26
Kraj: okolica I G

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 06, 2017 10:05 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

V tej temi manjka en kup slik. Bi lahko kdo od tistih, ki so si zdownloadal pdf, ga lahko ponovno nekje objavil?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Energetika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Stran 15 od 15

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group