www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Prodam skalarne generatorje, cena 60 eur/kos
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ...
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Krampus
Član
Član



Pridružen-a: Pon 08 Sep 2008 13:07
Prispevkov: 1826
Aktiv.: 9.64

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 6:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kako ti ni jasno. Skalarni generator uporabiš za izbezanje hudiča, žegnano vodo pa dobiš zraven gratis.
_________________
Nisem ravno najbolj pameten na svetu, tu in tam pa imam kakšno idejo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
psevdonim
Član
Član



Pridružen-a: Čet 21 Sep 2006 21:42
Prispevkov: 3366
Aktiv.: 15.78
Kraj: slo

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 6:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Citiram:
Predlagam, da moderator zapre in briše to temo, ker vse skupaj izgleda že malo smešno.
Se kar strinjam, saj je že prešlo prag okusnega. Človek pač živi v drugačnem svetu, ki ga mi (vsaj jaz!) nismo sposobni dojeti in razumeti
zakaj stalno zaklepanje vsega kar ni točno po naših kalupih in ne gre natančno po naših tirnicah ? Če tema tako ali drugače ni zanimiva za člane foruma elektronik.si, bo že sama od sebe ugasnila. Je pa res, da bi bilo za nas, tehnični kader, bolje, če bi avtor naslovnega prispevka znal za vsaj nekaj točk od a) do ž) dokazati vsaj ponovljivost. Kot je npr. zdravilec Domančić svoje metode dokazoval na Inštitutu Jožef Stefan.
_________________
___
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 34.98
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 6:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne zagovarjam ga, vendar pa se mi zdi, da je že prešlo mejo dobrega okusa.

Malo pa se mi zdi, da komaj čakamo na kakšno kost za glodanje. Rolling Eyes

_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
.
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 01 Okt 2004 1:17
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.00

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 7:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matjay
Član
Član



Pridružen-a: Pon 06 Dec 2004 22:07
Prispevkov: 513
Aktiv.: 2.31
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 7:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ljudje smo res čudne živali. Kljub napredku znanosti in veliki dostopnosti informacij, še vedno razni strokovnjaki uspešno prodajajo svoje umotvore.
Čudno se mi zdi kako to, da znanstveni inštituti in raziskovalne skupine z ogromnimi potenciali ne najdejo takih revolucionarnih rešitev. Kako bi bilo to lepo, ko bi bilo možno z tako enostavnimi zadevami reševati hude probleme.
Poznam primere, ko so ljudje, zelo bolani opustili priporočene metode zdravljenja in nasedli takim umetnikom. Posledice so bile katastrofalne.
Zanimivo je kako uspe s takimi ...... zmešati tudi elektronike, ki so ljudje z pravilnim razmišljanjem.
Naši košarkaši pa dobro zmagujejo mehičane.

LP
Matjaz
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
grsovlan
Član
Član



Pridružen-a: Pet 17 Jul 2009 17:47
Prispevkov: 391
Aktiv.: 2.19
Kraj: 3311 Šempeter

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 7:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

...kaj pa PLACEBO EFEKT Question ... če v nekaj res verjameš - deluje Question
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LukaLenarcic
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Avg 2013 12:04
Prispevkov: 64
Aktiv.: 0.50
Kraj: Pivka

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 7:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Moja vest je čista, kaj si pa vi mislite je pa vaš problem.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.83
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 7:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Saj ravno v tem je problem...da je tvoja vest čista. Žal je očitno kaj drugega zamegljeno...
namreč, nekomu prodajati meglo in pri tem imeti čisto vest --- naj samo rečem da pošten človek je ne bi imel...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 8:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

LukaLenarcic, JaZ iMaM pA zAnImIvO pRiPrAvO, kI tE bO oZdRaViLa VsEh, TuDi TeBi Še Ne PoZnAnIh BoLeZnI iN pReDvSeM kOnStAnTnEgA pOmAnJkAnJa KiSiKa v OpNaH mOžGaNsKiH oVoJnIc. tOvRsTnO pOmAnKaNjE lAhKo PoVzRoČi Da ViDiŠ nEkAtErE čRkE pIsAnE z VeLiKo, ČePrAv To V rEsNiCi Ni TaKo, KeR Je ReSnIcA ReLaTiVnA sE tI lAhKo ZaZdI, Da So NeKaTeRi DeLi TekStA tUdI PovDaRjEnI. V PrImErU SlEdNjEgA jE ZdRaVlJeNjE nUjNo.
PoStOpEk NiSeM oDkRiL sAm, TeMvEč Je PoZnAn Že VrStO lEt. UsPeH zAgArAnTiRaN. iMeNuJe Se LoBoToMiJa.

VlJuDnO VaBlJeN. Je BrEzPlaČeN, čE pA bI SlUčAjNo NaStAlI kAki StRoŠkI, rAd VeRjAmEm, Da Jih BoDo ČlAnI z VeSeLjEm PoRaVnAli, SaJ jIm Bo OdLeGlO.

Ps.: SpReMiNjAnJe BaRvE TeKsTa NaKaZuJe, Da Je StAnJe Že ZeLo ReSnO.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
sebastiant
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Jul 2006 11:43
Prispevkov: 1814
Aktiv.: 8.42
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 8:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Slowfly je napisal/a:
Prodam kondenzatorje 5kF/2MV DC, za izdelavo lovilca strel. Cena po dogovoru.

Ali je za dolge strele?
Sem razmišljal, da bi strelovod prerezal in vmes montiral Lenarčičev lovilec. Think
Se pa bojim, da bo potem samo v sosedovo bajto treskal.

_________________
LP Sebastian
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 8:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kroko je napisal/a:
Skalarno polje meni povzroči glavobol


No, vidiš, da deluje!!! Smile

LP, g

p.s. Hehe, dobr, da te teme nisem videl včeraj ... Če ne, bi moral LED user po Prešercu skalarne generatorje prodajat, ne pa podpise za FDV zbirat ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s57bat
Član
Član



Pridružen-a: Pon 09 Apr 2007 9:06
Prispevkov: 200
Aktiv.: 0.97
Kraj: Moste

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 8:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hej hoj!

Meni pa na "fizikovi" strani Avast začne cingljati kot nor, tako da ne morem prebrati novih dognanj.

l.p. Tomaž
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.83
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 8:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

no, no...zdaj se pa že skoraj pretirava...mar želiš s tem povedati da skalarni generator vsebuje virus? To je za prijavit na kaspersky lab ali nod32...bodo hitro napisali zdravilo zanj...
meni M$jev security essentials ne reče nič, kar lahko pomeni več stvari:
- M$jev AV je zanič, ker ne javi virusa;
- avast je zanič, ker lažno javi;
- viruski na njegovi strani so tako pametni da vedo, kje udarit...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Bizgec65
Član
Član



Pridružen-a: Sre 10 Mar 2010 11:46
Prispevkov: 2057
Aktiv.: 12.02
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 8:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

s57bat je napisal/a:
Hej hoj!

Meni pa na "fizikovi" strani Avast začne cingljati kot nor, tako da ne morem prebrati novih dognanj.

l.p. Tomaž


Jejhata, in umrl boš neveden - nerazsvetljen! (razen, če te -Bog ne daj- trešči strela) Mr. Green
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 9:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

@Bizgec65: imaš kaj časa, da ne bi umrla nevedna, bi še midva kakšno špulo navila, kar tako malo za hec, mrbit bodo tudi nad Velikihupljah tiste črte od aeroplanov zginile. Me tako na hudičevo motijo, da tudi spat ni več mogoče.
Drugače pa, meni Sophos ne javlja, da bi bilo kaj s tisto stranjo zdravilca kaj narobe Very Happy .

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ... Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 4 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group