www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Prodam skalarne generatorje, cena 60 eur/kos
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ...
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
gumby
Član
Član



Pridružen-a: Sob 28 Apr 2007 12:32
Prispevkov: 4066
Aktiv.: 19.74

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 9:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

̢̳̯̻L̸̰̰̪̯o̯̱B̰̬̗͇͘o̭T͙̯̪͙̜̤͠o͝M͈i̭̦̪̹J̯̣͎̟̥͖͢a̬̹̤͍̱̱͜ ̢̥͚r͏̖̰̩e͙͔͘s͕͕̪̩̯̠̱̕ ̩̜p̵̹͇̲͎̻͈̟o͈̭̗m͈̫͈a̟͈̱ͅg̙̙̙͈̫̖̕a̼̬̖̤̼
_________________
Tule nisem več aktiven.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
zok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Jan 2009 23:59
Prispevkov: 1115
Aktiv.: 6.01
Kraj: Ponikva

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 11:25 pm    Naslov sporočila:  Re: Prodam skalarne generatorje, cena 60 eur/kos Odgovori s citatom

LukaLenarcic je napisal/a:
SKALARNO (torzijsko) polje
A ti sploh ves kaj pomeni skalarno?

Whistle
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MadMax
Član
Član



Pridružen-a: Pet 09 Sep 2005 22:16
Prispevkov: 4743
Aktiv.: 21.36

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 31, 2014 11:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Da lahko polje stehtaš na Libelinih tehtnicah serije Skalar Mr. Green
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s57bat
Član
Član



Pridružen-a: Pon 09 Apr 2007 9:06
Prispevkov: 200
Aktiv.: 0.97
Kraj: Moste

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 01, 2014 9:20 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hej hoj!

V službi se mi NOD ne razburja, tako da sem se razsvetlil.

HUDO........
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bizgec65
Član
Član



Pridružen-a: Sre 10 Mar 2010 11:46
Prispevkov: 2057
Aktiv.: 12.02
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 01, 2014 9:44 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaka57 je napisal/a:
@Bizgec65: imaš kaj časa, da ne bi umrla nevedna, bi še midva kakšno špulo navila, kar tako malo za hec, mrbit bodo tudi nad Velikihupljah tiste črte od aeroplanov zginile. Me tako na hudičevo motijo, da tudi spat ni več mogoče.
Drugače pa, meni Sophos ne javlja, da bi bilo kaj s tisto stranjo zdravilca kaj narobe Very Happy .


Imam, saj sem hotel oni trafo zlicitirat (cca 9kg je tehtal) pa so me prelicitirali.
Greva do onih "naših" v soseščino, če imajo kaj bakra:lol:. tazadnji pri nas v naselju je kmet, ima tudi tisto zadevo (balirko?) na traktorju. Fijuuuu, a veš kako elegantno lahko navijeva par km ovojev brez truda.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
snow
Član
Član



Pridružen-a: Tor 27 Dec 2005 14:02
Prispevkov: 341
Aktiv.: 1.54
Kraj: Ljubljana || Velenje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 01, 2014 10:02 am    Naslov sporočila:  Re: Prodam skalarne generatorje, cena 60 eur/kos Odgovori s citatom

zok je napisal/a:
LukaLenarcic je napisal/a:
SKALARNO (torzijsko) polje
A ti sploh ves kaj pomeni skalarno?

Whistle


Torzija je vektor, ne pa skalar. Sam kaj pa če je slučajno tenzor hmmm.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LukaLenarcic
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Avg 2013 12:04
Prispevkov: 64
Aktiv.: 0.50
Kraj: Pivka

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 01, 2014 11:13 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

UMIKAM OGLAS.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 01, 2014 11:46 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

LukaLenarcic je napisal/a:
UMIKAM OGLAS.


Prepozno. Si se že osmešil.

Sicer ne poznam ne tvojih let, ne tvoje izobrazbe, še manj pa se mi sanja o tem kaj sploh hočeš. Sem pa pregledal tvoj delež, ki si ga prispeval temu forumu. Če odštejem poste v nekaj licitacijah, potem se začnem resno spraševati, če ta forum res potrebuje dvornega norčka. V preteklosti je bil to relativno spoštovan poklic, a dandanes (ne glede na nadpovprečno inteligenco tovrstnih služabnikov) menim da stvar ni več aktualna.

Dragi moj Luka, predlagam ti, da spremeniš svoj stil pisanja, ali pa da končno ugotoviš, da s svojimi "izumi" tu ne boš farbal nikogar in se zato raje umakneš.
Vsake šale je enkrat dovolj, zato ti predlagam, da nehaš, preden te v to prisilim jaz.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ... Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
Stran 5 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group