www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Circuitmaker
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Novice
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
kobranka
Član
Član



Pridružen-a: Sob 24 Jul 2010 19:37
Prispevkov: 3403
Aktiv.: 20.43
Kraj: nekje v zgornjem posočju

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 22, 2014 5:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

protoncek je napisal/a:
Zastonj boš ti udrihal kjerkoli. Če se gospodje pri telekomu odločijo, da v tvojem kraju ne bodo kopali, potem nič ne pomaga...


Ma enim se pač vkakca in jim je ratalo. So se izgleda postavli na trepalnice za vsako ceno, optika ali pa nič. In ni potrebe po kopanju. Recimo del linije v moji vasi kjer je optika je začetni del nataknjen kar po telegrafskih drogovih drugi del je potem šele ukopan. In to zaradi enega človeka.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.83
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 09, 2014 6:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No, s cirtuitmakerjem se (še vedno) nič ne dogaja, sem pa slučajno naletel na autoTRAX DEX (www.kov.com). Je to kdo preizkusil? Do 13 decembra je cena 49 dolarjev...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
sars
Član
Član



Pridružen-a: Tor 05 Jan 2010 20:40
Prispevkov: 671
Aktiv.: 3.87
Kraj: Vransko

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 12, 2014 9:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Na to ceno je še 20% davka. Sem bil že na tem, da bi ga kupil, pa še vedno cincam... Sem ga dol potegnil in instaliral, nato sem dol potegnil in inštaliral še knjižnice. Nekako mi je zanimiv program, knjižnice bogate... Ga je še kdo drug preizkusil?
_________________
Ko misliš, da nimaš sreče v življenju, pomisli na voznike Renaultov. Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
tilz0R
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Maj 2012 15:39
Prispevkov: 898
Aktiv.: 6.24
Kraj: Črnomelj

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 17, 2015 5:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Download CircuitMaker

Pa je dočakan.

_________________
Knowledge sharing is caring.
majerle.eu | stm32f4-discovery.net
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.83
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 17, 2015 6:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hm...kot kaže je tole "closed beta", kar pomeni da ga ni mogoče namestiti. Takoj na začetku zateži za user/pass... registracija kot kaže ni mogoča...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
marko
Član
Član



Pridružen-a: Sre 07 Jan 2004 15:14
Prispevkov: 755
Aktiv.: 3.40

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 17, 2015 6:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

kolikor vem je res samo za tiste, ki smo se prijavili na zacetku pred meseci.. danes sem dobil link na email.
_________________
Mondays aren't so bad, it's your job that sucks
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.83
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 17, 2015 8:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi jaz sem se takrat prijavil, pa takrat nisem dobil nobenih podatkov, ampak če se prav spomnim je bilo rečeno da bodo sami izbrali naključne testerje. Očitno so potem tistim poslali prijavne podatke.
No, bomo pač počakali na javno verzijo. Itak je vprašljivo, če bo uporabna zaradi narave shranjevanja.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Novice Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group