www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Brick telefona ali tablice
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
umexteacher
Član
Član



Pridružen-a: Sre 26 Mar 2008 14:18
Prispevkov: 11
Aktiv.: 0.06
Kraj: kranj

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 19, 2014 12:33 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mene pa zanima, po čem veš da je tablica dokončno hin?
Pa še, kaj jim gre narobe, da začnejo zmrzovati? Je to zmrzovanje popravljivo?

_________________
umexteacher
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
japina
Član
Član



Pridružen-a: Čet 02 Jun 2011 15:30
Prispevkov: 90
Aktiv.: 0.57
Kraj: Šentrupert na Dolenjskem

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 19, 2014 8:27 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

@ZoranB Imaš ZS.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
multiscan
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Sep 2009 23:45
Prispevkov: 38
Aktiv.: 0.21
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 27, 2016 1:26 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ZoranB pustil sem ti zasebno sporočilo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
grsovlan
Član
Član



Pridružen-a: Pet 17 Jul 2009 17:47
Prispevkov: 391
Aktiv.: 2.18
Kraj: 3311 Šempeter

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 11, 2016 5:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

...tudi jaz imam problem (pozabljena koda za odklep telefona)...ob pritisku kombinacije tipk power + volume (hard reset) se na ekranu, poleg zelenega možiclja z odprtim trebuhom Very Happy , izpiše naslednje:
check sd update pkg is exist...
make sure usb cable has been inserted!
usb update starting...
Naprej ne gre ??
Aparat: huawei ascend g620

Kljub priklopljeni napravi preko USB, ga ne zazna niti google Android niti HiSuite Question



1.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  4.57 KB
 Pogledana:  7 krat

1.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kobranka
Član
Član



Pridružen-a: Sob 24 Jul 2010 19:37
Prispevkov: 3403
Aktiv.: 20.34
Kraj: nekje v zgornjem posočju

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 11, 2016 10:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Gonilnike boš moral najti. Tudi meni ni čisto nič našlo ampak, ker sem z ODINom dobil zraven tudi gonilnik je le tega na koncu sprejel. Šlo je za nadgradno iz tovarniškega na cianogenmod firmware. Na strani od Huaweja si zrihtaj gonilnik.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
a.vidmar
Član
Član



Pridružen-a: Ned 08 Jul 2007 11:03
Prispevkov: 1138
Aktiv.: 5.57
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 11, 2016 11:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Si držal volume UP tipko in power ?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
grsovlan
Član
Član



Pridružen-a: Pet 17 Jul 2009 17:47
Prispevkov: 391
Aktiv.: 2.18
Kraj: 3311 Šempeter

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 12, 2016 5:59 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

a.vidmar je napisal/a:
Si držal volume UP tipko in power ?


...HVALA...očitno sem pritiskal narobe kombinacijo tipk Brick wall
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pcboy
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sob 25 Jun 2016 14:43
Prispevkov: 5
Aktiv.: 0.05

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 25, 2016 2:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi jaz imam en problem.
Na tablico sem naložil neuradni rom, sedaj pa je tablica ''v večnih loviščih'' in se sploh ne prižge,ravno tako ne reagira na nobeno kombinacijo tipk.
Bila je že na servisu,pa na nekem kao uradnem LG servisu,pa so mi rekli,da je šla matična,kar se mi zdi na moje izkušnje malce mimo, saj je bil nanjo naložen le drugi rom.
Tablica je LG G PAD 8.3 V500.Ni več v garanciji.

Zelo vesel bi bil,če jo lahko kdo ponovno spravi v življenje,ker je odlična zadeva in jo je res škoda,da konča v smeteh.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
a.vidmar
Član
Član



Pridružen-a: Ned 08 Jul 2007 11:03
Prispevkov: 1138
Aktiv.: 5.57
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 25, 2016 4:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če priklučiš polnilec se kaj prikaže?
Si jo pustil na polnilcu dlje časa?
LP
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pcboy
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sob 25 Jun 2016 14:43
Prispevkov: 5
Aktiv.: 0.05

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 25, 2016 6:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

nič se ne prikaže
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slowfly
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Prispevkov: 4082
Aktiv.: 18.32
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 25, 2016 7:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

pcboy je napisal/a:
Tudi jaz imam en problem.


Blagor tebi, če imaš samo en problem!

pcboy je napisal/a:
Na tablico sem naložil neuradni rom, sedaj pa je tablica ''v večnih loviščih'' in se sploh ne prižge,ravno tako ne reagira na nobeno kombinacijo tipk.


Kje pa si snel "neuradni" ROM?

pcboy je napisal/a:
Bila je že na servisu,pa na nekem kao uradnem LG servisu,pa so mi rekli,da je šla matična,kar se mi zdi na moje izkušnje malce mimo, saj je bil nanjo naložen le drugi rom.


In izkušenj imaš očitno "ogromno".

Daj razloži mi prosim, zakaj hudiča skušaš "popraviti" nekaj, kar sicer dobro deluje?
In to, da nekaj po takem "strokovnem" posegu crkne, je kar prav. Mogoče te bo izučilo za naslednjič.

_________________
Še dobro, da bitje srca in dihanje nadzoruje vegetativno živčevje. V nasprotnem primeru nekateri ne bi preživeli niti 24 ur.


Nazadnje urejal/a Slowfly Sob Jun 25, 2016 7:44 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pcboy
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sob 25 Jun 2016 14:43
Prispevkov: 5
Aktiv.: 0.05

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 25, 2016 7:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

motilo me je,ker se kar ni in ni posodobil in je obvisel več kot eno leto na androidu 4.4.2

Pobral sem jih tam,kjer sem že večkrat pobiral rome za moje telefone...Mimogrede,kar vem,novejšega URADNEGA roma ni...

Gor naj bi dal cm-12.1-20151007-SNAPSHOT-YOG4PA0338-v500,še pred tem cm-12.1-20160606-NIGHTLY-v500,ki pa mi ni delal pravilno....

Po končanem postopku mi je napisalo,da je bil postopek update-a uspešen,vendar pa je rezultat tak kot pač žal je...

Zoran ali kako si že, nosilec te teme,se tu kaj da narediti s tistole tvojo napravico ali ne?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pcboy
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sob 25 Jun 2016 14:43
Prispevkov: 5
Aktiv.: 0.05

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 25, 2016 7:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Slowfly; flashal sem že vse živo,a se je tokrat pač zalomilo.Če mi ne moreš pomagati,potem prosim,da tudi svoje pripombe obdržiš zase.

Prosim za pomoč nekoga,ti to obvlada in vsekakor sem mu njegov čas pripravljen tudi plačati,če je potrebno.Rad bi le svojo tablico,ki sicer ni bila poceni,spravil nazaj v pogon.In to je to.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slowfly
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Prispevkov: 4082
Aktiv.: 18.32
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 25, 2016 8:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Upam, da zna ZoranB dobro računati.
_________________
Še dobro, da bitje srca in dihanje nadzoruje vegetativno živčevje. V nasprotnem primeru nekateri ne bi preživeli niti 24 ur.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pcboy
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sob 25 Jun 2016 14:43
Prispevkov: 5
Aktiv.: 0.05

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 25, 2016 8:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala za tako izčrpno pomoč in lepe želje,Slowfly....Ne vem zakaj moramo biti tako neodpustljivi in žleht do drugih,ki pač naredijo napako?
Sam rad pomagam,če le morem...in ne vem,zakaj ne bi...pač ljudje smo si različni!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 70 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group