www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Kopiranje vsebine iz telefona (Touchscreen ne dela)

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Cloudy
Član
Član



Pridružen-a: Pon 14 Jul 2014 20:33
Prispevkov: 157
Aktiv.: 1.32
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2014 9:23 pm    Naslov sporočila:  Kopiranje vsebine iz telefona (Touchscreen ne dela) Odgovori s citatom

Zanima me če je kakšna opcija, da se pobere vse podatke iz telefona in se ga tovarniško ponastavi, če na telefonu ne dela touch screen. Telefon pa je Sony Xperia Z.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Jan 2009 23:59
Prispevkov: 1115
Aktiv.: 5.98
Kraj: Ponikva

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2014 9:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ena opcija je menjava TS modula.

Druga je priklop na PC - do podatkov na storage-u se navadno dostopa brez problema. To je pa tudi to. Do root-a in nastavitev zal ne bo slo.

tretja - ce je, je original softver za backup na PCju - ce obstaja.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Dorijan
Član
Član



Pridružen-a: Ned 22 Jun 2008 10:48
Prispevkov: 2481
Aktiv.: 12.86
Kraj: južnoprimorska

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2014 10:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Četrta - priklopi miško
Če rabiš USB OTG kabel ti ga lahko tudi posodim

_________________
Če nekaj deluje, razstavi in ugotovi zakaj.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elson2k
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Okt 2009 18:09
Prispevkov: 1660
Aktiv.: 9.39
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2014 10:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Priporočam metodo z miško - na veliki večini Android naprav deluje BP. No, tako sem tudi jaz dobil podatke dol z mojega Galaxy S-a, ko mi je odletel po tleh. Je bilo pa zanimivo gledat kako mišjak leti po zaslonu Mr. Green
_________________
As every cat owner knows, nobody owns a cat.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov MSN Messenger - naslov
Cloudy
Član
Član



Pridružen-a: Pon 14 Jul 2014 20:33
Prispevkov: 157
Aktiv.: 1.32
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2014 11:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

@Zok sem pozabil napisati, da je naprava zaklenjena z kodo in brez da jo vpišem se mi sploh ne pokaže na meniju.

@Dorijan na to pa nisem pomislil, hvala bom poizkusil in poročal
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aly
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Sep 2004 14:51
Prispevkov: 9407
Aktiv.: 42.16
Kraj: Kranj - struževo

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2014 11:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem imel podoben problem s Samsung Galaxy. S tem da ni delal niti zaslon.
Na srečo telefon ni imel vstopne kode in se je dalo pobrati dol praktično vse s Samsung Kies preko USB kabla.

Ena od težjih, ampakj možnih variant je menjava komplet sprednjega dela (zaslon in touch (vsaj začasno - na izposojo od drugega delujočega).

Če je zaklenjen, se načeloma da odklenit tudi preko USB kabla, ampak je precej telovadbe s tem.

Če ti dela miška, si zmagal hitro in poceni Smile

_________________
I'm going to stand outside, so if anyone asks, I'm outstanding Smile
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
PrimozL
Član
Član



Pridružen-a: Tor 21 Mar 2006 10:55
Prispevkov: 404
Aktiv.: 1.83
Kraj: okolica Vipave

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 19, 2014 11:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

zok je napisal/a:

Druga je priklop na PC - do podatkov na storage-u se navadno dostopa brez problema. To je pa tudi to. Do root-a in nastavitev zal ne bo slo.


Živijo,

E, ravno to mene muči. Po pomoti sem namesto ene slike pobrisal celo mapo s slikami na flashu LG L70 in bi bilo super, če bi vsaj del teh slik prišel nazaj Pray .

Net ponuja dve možnosti:
- nakup posebnega SW, ki preko USB dostopa do flash-a
- root-anje telefona in reševanje

Ste kaj od tega že počeli?

LP Primož
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Jan 2009 23:59
Prispevkov: 1115
Aktiv.: 5.98
Kraj: Ponikva

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 20, 2014 12:30 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Razen kaksnega un-delete programa ne znam svetovati - pa se to nisem siguren ce bo slo, ne vem ce ima PC direkten dostop do memorije, z android .apk aplikacijo s podobnim namenom se pa se nisem srecal.. Neutral
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Cloudy
Član
Član



Pridružen-a: Pon 14 Jul 2014 20:33
Prispevkov: 157
Aktiv.: 1.32
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 02, 2014 7:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Da ne bom odpiral druge teme bom kar tu vprašal:
Ker je moj samsung na servisu (že spet) uporabljam Sonya in ker traja kar nekaj časa da iz žepa potegnem OTG kabel in miško, da se oglasim na klic me zanima če obstaja kakšen program, da če bi me kdo klical bi samo pritisnil tipko za glasnost, da bi se lahko oglasil ali pa zavrnil klic. Sicer sem našel neke programe, vendar nima noben možnosti oglašanja se na klic.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
a.vidmar
Član
Član



Pridružen-a: Ned 08 Jul 2007 11:03
Prispevkov: 1139
Aktiv.: 5.57
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 02, 2014 8:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Poizkusi ta dva :
Easy answer Sam odgovori na klic ko približaš telefon k ušesu.

Smart Key S tem pa si sam konfiguriraš tipke na telefonu. poizkusi če se da s tem programom sprejeti klic z tipko za glasnost. Power off pa daj za prekinitev klica.

A je Z1 ?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Cloudy
Član
Član



Pridružen-a: Pon 14 Jul 2014 20:33
Prispevkov: 157
Aktiv.: 1.32
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 02, 2014 11:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Deluje Very Happy hvala

Samo Z
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 79 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group