www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

O upravičenosti jokanja presodite sami
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2014 9:03 pm    Naslov sporočila:  O upravičenosti jokanja presodite sami Odgovori s citatom

Citiram:
Prebral pravila, registriran že od 2012, napisal in objavil pa še vedno ne morem do željene dokumentacije na forumu. Prosim za pomoč.

Citiram:
Pred časom sem izgubil status aktivnega uporabnika.

Prosim, če mi lahko status vrnete. V bodoče se bom potrudil držati pravil in napisati dovolj člankov.

Citiram:
Zdravo, glede na to da forum vsebuje polno uprabnih stvari, nočem nekaj pametiovati in spraševati. Je pa res da včasih rabim kak nasvet.

Zanima me ali mi lahko odklenete karkoli pšač, bi potreboval eno shemico.

Citiram:
Z eno besedo? Sramota.

Danes sem se registriral na vašem forumu, saj imam doma problem s pralnim strojem in sem na Vašem forumu našel temo, kjer je priložena datoteka, ki bi mi znantno pomagala pri rešitvi problema. Na žalost nimam pravice do dolpotega te datoteke. Tega sem že vajen iz drugih forumov, kjer se je prav tako potrebno registrirati za več opcij, kot je npr. ogled slik ipd. Vendar pa me je na Vašem forumu pričakalo neprijetno presenečenje. Moral bi postati aktivni uporabnik, da bi lahko zdownloadal nek pdf v velikosti pol MB. Zakaj za vraga bi moral čakati tri dni? Da ne bi spamal? Saj to lahko delam, samo datoteke pa si ne morem prenesti. Iz mojega stališča izgleda, kot da odrekate pomoč nekomu ki jo potrebuje, pametnega razloga pa nikjer v radiju enega parseka. In jo potrebuje dokaj hitro ne pa naslednji teden.
Sem član marsikaterega foruma, slo in tujega, vendar take neumnosti še nisem zasledil. Zato vas naprošam, da mi omogočite dostop do datoteke a) tako, da me naredite aktivnega uporabnika (2 klika in to je to, vzame manj časa, kot je meni tole besedilo;) b) mi vi prek ZS pošljete datoteko, ki jo potrebujem.

Citiram:
Berem, da je prenos in ogled priponk namenjen AKTIVNIM ČLANOM foruma.
Ta mesec imam 4 prispevke vendar mi to ni omogočeno. Glede na pravila se smatra za aktivnega člana vsak z vsaj enim prispevkom mesečno.
Prosim, če se napaka odpravi.

Citiram:
Sem novi uporabnik foruma, a sem že naletel na težavo v vašem pravilniku. Sicer se pa gre za to, da dodanih priponk ne morem niti pogledati in pa tud nikjer v pravilih tega ne piše, da ne smem. Ali se gre tukaj za napako ali za kak drug namen mi povejte, sicer se izpišem iz foruma. In pa še to, da ne bo pomote, nikjer niti ne piše, da novi uporabnik ni aktiven, da si datoteke ne bi smel ogledati. Hvala za razumevanje.

Citiram:
Če poskusim pobrati kakšno shemo iz forumq, mi javlja, da velja to le za aktivne člane. Prebral sem pravila in mi ni jasno v čem je problem?

Citiram:
Mi lahko poveste zakaj ne morem downlowdat datotek,vedno mi reče da nisem član.
Zakaj??

Citiram:
kaj mi lahko prosim razložite zakaj še vedno ne morem odpirati priponk v različnih temah, češ da je tema namenjena le aktivnim uporabnikom?
Storil sem že vse mogoče, vendar še zmeraj nič...


...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2014 9:17 pm    Naslov sporočila:  Re: O upravičenosti jokanja presodite sami Odgovori s citatom

Citiram:
Z eno besedo? Sramota.

Danes sem se registriral na vašem forumu, saj imam doma problem s pralnim strojem in sem na Vašem forumu našel temo, kjer je priložena datoteka, ki bi mi znantno pomagala pri rešitvi problema. Na žalost nimam pravice do dolpotega te datoteke. Tega sem že vajen iz drugih forumov, kjer se je prav tako potrebno registrirati za več opcij, kot je npr. ogled slik ipd. Vendar pa me je na Vašem forumu pričakalo neprijetno presenečenje. Moral bi postati aktivni uporabnik, da bi lahko zdownloadal nek pdf v velikosti pol MB. Zakaj za vraga bi moral čakati tri dni? Da ne bi spamal? Saj to lahko delam, samo datoteke pa si ne morem prenesti. Iz mojega stališča izgleda, kot da odrekate pomoč nekomu ki jo potrebuje, pametnega razloga pa nikjer v radiju enega parseka. In jo potrebuje dokaj hitro ne pa naslednji teden.
Sem član marsikaterega foruma, slo in tujega, vendar take neumnosti še nisem zasledil. Zato vas naprošam, da mi omogočite dostop do datoteke a) tako, da me naredite aktivnega uporabnika (2 klika in to je to, vzame manj časa, kot je meni tole besedilo;) b) mi vi prek ZS pošljete datoteko, ki jo potrebujem.

Tega sem dobil tudi sam. Ker sem dobrega srca sem mu poslal datoteko na ZS.

Ne vem samo kaj mu bo, saj tam tudi ne more snet Smile

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bosko91
Član
Član



Pridružen-a: Pet 11 Maj 2012 14:39
Prispevkov: 407
Aktiv.: 2.81
Kraj: Brezovica pri Lj.

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2014 9:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hja saj nevem kaj bi rekel.
Meni so se po pravici ta pravila vedno zdela malo butasta, ampak OK če so, jim sledim. Marsikdo pa bi res potreboval določeno shemo in nima kaj prispevati na forum, kar je razumljivo glede na to koliko strokovnjakov je tukaj. Nisem povsem prepričan zakaj takim ljudem "odrekate" pomoč, saj nevem kaj je pridobljeno s tem, da mora nekdo biti aktivni član.
Tudi sam velikokrat potrebujem kakšno shemo z drugih forumov, od mehanični, varilski, elektrotehniških in navsezadnje tudi kuharskih. Pa vendar sem srečen, da mi ni potrebno čakati 3 dni ter objavljati prispevke, samo za tisto eno sliko (priponko), katera bi mi v tem trenutku krvavo prav prišla ter jo ne najdem drugje.

Zadnje čase opažam tudi vse več tem katerim se že od začetka vidi, da vodijo samo v kreganje, ter opažam, da le-to tudi marsikaterim paše.

_________________
Mi iz prazne generacije!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.83
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2014 9:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hja, zaston' se še maček ne gon'
In če je ta cena tri spame v treh dneh, je to bolje kot nič. Forum nima nič od tistih, ki pridejo, se registrirajo, hočejo eno datoteko in jih nikoli več ni nazaj. Resda nima nič tudi od takih, ki potem na silo napišejo tri članke, ampak vsaj potrudijo se...
Jaz se sicer ne obremenjujem s tem pravilom - sprejemam stanje: tako je in pika. Če nekomu ni všeč, naj ustrezno datoteko dobi drugje. Nikakor pa ne paše komentar v stilu "sramota...". Zakaj že sramota? Ker nekdo ni pripravljen nekomu nekaj servirati na krožniku?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
webmouse
Član
Član



Pridružen-a: Čet 27 Avg 2009 22:27
Prispevkov: 1059
Aktiv.: 5.96
Kraj: Bloška planota

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2014 9:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

bosko91 je napisal/a:
Hja saj nevem kaj bi rekel.
Meni so se po pravici ta pravila vedno zdela malo butasta, ampak OK če so, jim sledim. Marsikdo pa bi res potreboval določeno shemo in nima kaj prispevati na forum, kar je razumljivo glede na to koliko strokovnjakov je tukaj. Nisem povsem prepričan zakaj takim ljudem "odrekate" pomoč, saj nevem kaj je pridobljeno s tem, da mora nekdo biti aktivni član.
Tudi sam velikokrat potrebujem kakšno shemo z drugih forumov, od mehanični, varilski, elektrotehniških in navsezadnje tudi kuharskih. Pa vendar sem srečen, da mi ni potrebno čakati 3 dni ter objavljati prispevke, samo za tisto eno sliko (priponko), katera bi mi v tem trenutku krvavo prav prišla ter jo ne najdem drugje.

Zadnje čase opažam tudi vse več tem katerim se že od začetka vidi, da vodijo samo v kreganje, ter opažam, da le-to tudi marsikaterim paše.


Če greš pogledat zgodovino takšnih prispevkov, boš opazil, da se v takšnih primerih vedno nekdo najde, ki ga napoti na ZS, kjer naj pusti E-poštni naslov in mu potem pošlje datoteko...

... tudi VolkD je sedaj to naredil....

Kdor pove zakaj jo rabi in ni dovolj aktiven se vedno nekdo najde, ki mu pomaga.

Če, so pa posti v v časovnem razponu:

8:00 se registrira
8:30 se sprašuje zakaj mu nobeden ne reši problema
9:15 šinfa da ga ignoriramo
10:00 pluva vse pošeš kak '' '' je forum
11:00 najde eno datoteko, ki bi mu prav prišla
11:20 vse nas pošlje nekam - kjer meni ne paše biti...

se pač nobeden ne tepe, da bi ga odrešil...

Popoldan ko je že res kriza ga sicer admin postavi na realna tla ....

..... povedati hočem ---- da lepa beseda vedno svoje mesto najde ---

_________________
-
"Želja po znanju je v naravi vsakega dobrega človeka." Leonardo Da Vinci
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.83
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2014 10:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

webmouse je napisal/a:
... tudi VolkD je sedaj to naredil....


Ammm...preberi še enkrat...Darko mu je poslal na ZS, ne na mail...
(Hint:tudi na ZS rabiš tri dni...)
Se pa strinjam, da lepa beseda najde lepo mesto ( beri nekoga, ki zadevo pošlje na mail).
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bosko91
Član
Član



Pridružen-a: Pet 11 Maj 2012 14:39
Prispevkov: 407
Aktiv.: 2.81
Kraj: Brezovica pri Lj.

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2014 10:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

protoncek je napisal/a:
Hja, zaston' se še maček ne gon'
In če je ta cena tri spame v treh dneh, je to bolje kot nič. Forum nima nič od tistih, ki pridejo, se registrirajo, hočejo eno datoteko in jih nikoli več ni nazaj. Resda nima nič tudi od takih, ki potem na silo napišejo tri članke, ampak vsaj potrudijo se...
Jaz se sicer ne obremenjujem s tem pravilom - sprejemam stanje: tako je in pika. Če nekomu ni všeč, naj ustrezno datoteko dobi drugje. Nikakor pa ne paše komentar v stilu "sramota...". Zakaj že sramota? Ker nekdo ni pripravljen nekomu nekaj servirati na krožniku?


Ti praviš servirati nekomu na krožniku, jaz pravim temu pomagati sočloveku.
In ne noben ni dolžen nikomur nič dati "zastonj", pa vendar bi si morali ljudje pomagati med seboj, ne pa, da je vedno vprašanje "kaj mam jaz od tega". Ko se ne bo najdel nekdo, ki bo rekel "ja če moram jaz pri vas čakati 3 dni, pa pisati prispevke, preden lahko vidim sliko, boste pa še vi pri nas" bo vse vredu. Kaj pa potem?
Eno nedavno izkušnjo naj povem. Popravljal sem si avto, je*ala me je napeljava v voznikovih vratih, vse sem imel razdrto, za=baval sem se 2 uri, predno sem snel vrata ter jih razdrl. Dež je padal ter nujno sem rabil oznake barv kablov, katere sem našel na enem forumu, in če bi mi na temu forumu rekli: "hja zdaj se pa malo potrudi za te podatke in čakaj 3 dni", vse skupaj bi nekam poslal, jaz rabim podatek zdaj ter takoj. In ker na mnogih forumih razumejo ljudi ter internet, kateri naj bi služil tudi kot zastonj vir informacij se za priponke na nekaterih tudi registrirati ni potrebno.

_________________
Mi iz prazne generacije!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bosko91
Član
Član



Pridružen-a: Pet 11 Maj 2012 14:39
Prispevkov: 407
Aktiv.: 2.81
Kraj: Brezovica pri Lj.

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2014 10:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

webmouse je napisal/a:


Če greš pogledat zgodovino takšnih prispevkov, boš opazil, da se v takšnih primerih vedno nekdo najde, ki ga napoti na ZS, kjer naj pusti E-poštni naslov in mu potem pošlje datoteko...

... tudi VolkD je sedaj to naredil....

Kdor pove zakaj jo rabi in ni dovolj aktiven se vedno nekdo najde, ki mu pomaga.

Če, so pa posti v v časovnem razponu:

8:00 se registrira
8:30 se sprašuje zakaj mu nobeden ne reši problema
9:15 šinfa da ga ignoriramo
10:00 pluva vse pošeš kak '' '' je forum
11:00 najde eno datoteko, ki bi mu prav prišla
11:20 vse nas pošlje nekam - kjer meni ne paše biti...

se pač nobeden ne tepe, da bi ga odrešil...

Popoldan ko je že res kriza ga sicer admin postavi na realna tla ....

..... povedati hočem ---- da lepa beseda vedno svoje mesto najde ---

Res je, mnogi se sprašujejo zakaj zadeva ne deluje in ne more naložiti priponke, saj je to edini forum na internetu (ki sem ga do zdaj zasledil) s tako omejitvijo.

Jaz osebno ga razumem (osebo v slabi volji), saj obstajajo problemi, katere bi lahko TAKOJ rešil z določeno priponko na forumu.

Razumi kaj hočem povedati, smisel pravila je, kakor ga jaz razumem, da nekdo ki nekaj rabi, tudi nekaj naredi za to. Kolikokrat se vsi srečamo s problemi, katere reši priponka na nekem tujem forumu (še po možnosti ruskem), kjer nimamo res kaj prispevati? Kaj naj čakamo 3 dni ter pišemo bedarije v smeti?

Lepa beseda lepo mesto najde? Dobil je podatke na ZS, kjer je zadeva povsem isto, kot posehovanje se mi tole zdi.
"Dobrota ne pozna nobenega pretiravanja, zgolj zmoto."

_________________
Mi iz prazne generacije!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pirpy
Član
Član



Pridružen-a: Ned 30 Maj 2004 21:57
Prispevkov: 770
Aktiv.: 3.47
Kraj: Topolšica

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2014 10:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Lp,
Tudi meni se zdi ,da so nekatera pravila tega foruma malce mimo.
Gremo glasovati, da se spremenijo.
1


b
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.83
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2014 10:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kakšna pa je razlika med citati v prvem prispevku in recimo stavkom v tejle obliki:

Citiram:

"Lep pozdrav. Imam ta in ta problem in sem nekaj na to temo našel na vašem forumu. Žal priponko po vaših pravilih lahko snamem šele po treh dneh. Ker bi rabil rešitev čimprej, bi vas lepo prosil, če obstaja kakšna možnost, da bi priponko dobil prej na privatni emali naslov?

Nalepša hvala!

S spoštovanjem, ta in ta"

Konec citata.

Ali kdo misli, da bi na tak zahtevek Darko ravnal tako, kot je? Ali kdorkoli drug, nenazadnje?
Je v taki obliki res tako težko napisati? Se je nam, slovenčkom res tako hudičevo težko "ponižati" in nekaj prositi?

Pirpy! Nimaš kaj glasovati. Na tem forumu gostuješ prostovoljno. Enako sprejemaš njihova pravila.

(Slovnični popravki)


Nazadnje urejal/a protoncek Sre Nov 19, 2014 11:30 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bosko91
Član
Član



Pridružen-a: Pet 11 Maj 2012 14:39
Prispevkov: 407
Aktiv.: 2.81
Kraj: Brezovica pri Lj.

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2014 10:30 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Meni osebno se: "Prebral pravila, registriran že od 2012, napisal in objavil pa še vedno ne morem do željene dokumentacije na forumu. Prosim za pomoč." zdi dovolj vljudno ter bi od mene dobil vso dokumentacijo na mail.
Pa vendar to sem jaz, je pa še veliko drugačnih ljudi.

Da ne omenjam: "Pred časom sem izgubil status aktivnega uporabnika. Prosim, če mi lahko status vrnete. V bodoče se bom potrudil držati pravil in napisati dovolj člankov." Človek se je bil pripravljen potruditi, pa res verjamem da je za 2 leti prispevkov težko napisati, če nimaš o čem govoriti in se na tematiko foruma ne spoznaš.

_________________
Mi iz prazne generacije!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MadMax
Član
Član



Pridružen-a: Pet 09 Sep 2005 22:16
Prispevkov: 4743
Aktiv.: 21.36

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2014 10:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ali ni aktivnost vezana na zadnji mesec, ne pa na skupno dobo?
Se mi zdi, da je par dni nazaj en tak s parimi prispevki brez preveč truda spet postal aktivni uporabnik.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DusanK
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Nov 2012 23:46
Prispevkov: 1735
Aktiv.: 12.55
Kraj: Medvode - med vodami

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2014 10:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ker je en post moj (št. 5) sem nekako izzvan, zato bom presojal in zagovarjal svojega.

@frenki, ne vem sicer kaj je bil točen namen odprtja te teme ampak že na moj post iz 6.8.2014 (da, 3 mesece nazaj) bi mi lahko lepo odgovoril in razložil kaj dejansko pomeni "aktiven uporabnik", ker iz pravil tega ni bilo moč razbrati, zato moj ZS tebi.
Tu sem se registriral 2 leti nazaj, imel vmes mrk, bil in sem še na slo-techu (@Duhec), od letošnjega avgusta pa tudi več tukaj.
Ampak, kako hudiča naj vem, da je ravno cifra pri "aktiv" tista, ki določa ali je nekdo že aktiven ali ne, da se tam števec povečuje in mora zlesti čez 1.00 ?!
Zato pomislek o napaki in ZS tebi, da nekaj ne štima, ko sem imel že cca. 10 postov/mesec, cifra pa še vedno pod 1 !? Kako, lče piše, da moraš imeti vsaj en post/mesec.
No, do tega sem potem sam prišel, ko sem počasi le poslal toliko postov, da se je števec le začel pravilno obnašat glede število dni od datuma registracije do danes. Če bi mi to napisal na ZS bi bilo veliko besed čisto odveč. Ne samo mojih.
Niisem ravno nabijal poste (saj se vidi sledljivost v mojem profilu) ampak kolikor toliko oddajal normalne poste/linke/pomoč.
Zahteval je nisem.
V bistvu me ne moti, da si odprl to temo se pa na nek način kaže tvoja "pomoč" posameznikom. Prepuščaš drugim v presojo.
Ta varovalka okoli treh dni in en post/mesec je po mojem res bolj lepotna kot smiselna in je nepotreben balast.
Kdor bo pomagal bo pomagal, kdor ne pač ne bo niti odgovoril na vprašanje. Torej ignor, brez besed.

_________________
Največji čar - električar
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jmivsek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Avg 2013 12:41
Prispevkov: 468
Aktiv.: 3.61
Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2014 11:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi sam se strinjam z boskom91 ter ostalimi, ki menite, da je tole pravilo res malce preostro. Še posebej, ker ne dobiš vedno jasno in glasno in tisti trenutek napisano, zakaj nečesa ne moreš prenesti, ampak vrže ven neke nejasne napake. Vsaj na filemanagerju je, kolikor se spomnim, tako.

Na veliki večini drugih forumov takih omejitev ni. Pri nas je še posebej moteče, ker so priponke vidne, celo klikneš lahko nanje in šele takrat te zavrne. Tak način je res neprijazen. Pomagalo bi enostavno že to, da bi bile priponke samo navedene, a brez linkov. Dodaten kratek dopis, kako je s pravili za prenos, takoj ob vsebini, bi pa sploh rešil problem.

Tako nekako ima rešen na primer http://www.radiomuseum.org, pa se nihče ne jezi, če moraš pri njih najprej kaj gor dat, da lahko kaj dol snameš. Ker je dovolj jasno in vnaprej napisano, kako je s tem. Napisano tam, kjer kaj rabiš in od tam te pelje na stran pravil.

Mislim, da bi bilo manjše zlo, če bi pač večina novincev samo dol snela in odšla, a z dobrim občutkom in se bi marsikdo nekoč vrnil. Sedaj pa sem prepričan, da jih večino s slabim občutkom odženemo. Slab glas pa se širi, kot se iz zgornjih reakcij vidi in zdi se mi, da vse prevečkrat upravičeno.

Lep pozdrav
Janko
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2014 11:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

jmivsek je napisal/a:
Slab glas pa se širi, kot se iz zgornjih reakcij vidi in zdi se mi, da vse prevečkrat upravičeno.
Jp. In to že skoraj 12 let!

Problem je le v tem, da se vsi ti slabi glasovi ponavadi pišejo po sosedovih forumih, ki so krajšega veka.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 1 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group