www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Izšla je nova številka revije NR.26

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Novice
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 21, 2014 11:33 pm    Naslov sporočila:  Izšla je nova številka revije NR.26 Odgovori s citatom

Malo smo se načakali, a smo dočakali.
Revijo dobimo tule.


_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
marko
Član
Član



Pridružen-a: Sre 07 Jan 2004 15:14
Prispevkov: 755
Aktiv.: 3.40

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 24, 2014 10:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Quote of the day iz članka:

"Končno, če računamo na zaslužek z napakami, okvarami in
vzdrževanjem, bomo uporabili prevajalnik Crash++."

Smile

_________________
Mondays aren't so bad, it's your job that sucks
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hamm
Član
Član



Pridružen-a: Sob 27 Okt 2012 21:47
Prispevkov: 216
Aktiv.: 1.55
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 24, 2014 11:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Haha, tudi jaz sem se temu nasmejal. Nasploh je članek o ARM temeljit (še malo o zgodovini mikrokrmilnikov), zanimiv, zabaven in kvaliteten, z užitkom se ga bere. Vse pohvale avtorju!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
blay44
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Dec 2010 18:17
Prispevkov: 603
Aktiv.: 3.73

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 25, 2014 9:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne morem prebrati vse v enem kosu.
Hvala. Kje neki bi dobili toliko informacij na enem kupu.
LP
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
elson2k
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Okt 2009 18:09
Prispevkov: 1660
Aktiv.: 9.45
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 26, 2014 2:25 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

hamm je napisal/a:
Nasploh je članek o ARM temeljit (še malo o zgodovini mikrokrmilnikov), zanimiv, zabaven in kvaliteten, z užitkom se ga bere. Vse pohvale avtorju!


Se strinjam, definitivno zame eden zanimivejših člankov Wink Pa ne da ostali niso, ampak tega sem pa res z užitkom prebral in celo za trdobučneža kot sem - vse razumljivo na enostaven način.

_________________
As every cat owner knows, nobody owns a cat.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov MSN Messenger - naslov
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75552.79

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 26, 2014 8:55 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.

Nazadnje urejal/a . Pet Feb 27, 2015 10:14 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matjay
Član
Član



Pridružen-a: Pon 06 Dec 2004 22:07
Prispevkov: 513
Aktiv.: 2.31
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 26, 2014 1:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Že dolga lepa se borim z računalniki, še iz časov DOS 2 ali nekaj takega. Pri današnjih programih me moti velikost. Vse je ogromno. Mnogo variant, da prideš do nekega rezultata. Zato se mi zdi asembler prava stvar. Res je mogoče na začetku nerazumljiv. To pa zato, ker so knjige napisane za neke posebne ljudi. Zato je članek S53MV zelo uporaben, ker opisuje zahtevne stvari na razumljiv način. Tako lahko tudi začetnik razume v katerem grmu tiči zajec.
Precej sem se ukvarjal z PIC v asemblerju, čeprav velja pic za igračo med resnimi programerji, ampak deluje. Moja vojna z avr-ji je bila bolj vojna z fuse, ki mi niso popolnoma jasni. Dobro, da sem pred leti naredil fuse doctor, da rešim zavožene zadeve.
Je pa tako vsak ima svojo lopato, ki mu najbolj odgovarja. Res je pa, da zelo manjka dobra razlaga vseh mikrokontrolerjev za običajne ljudi in članki S53MV so to. Zato smo tudi naredili njegove postaje pa spektralni analizator, pa še kaj.
Sem že malo preveč napisal.

LP
Matjaz
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rudiP
Član
Član



Pridružen-a: Tor 07 Avg 2007 15:30
Prispevkov: 1234
Aktiv.: 6.09
Kraj: KOPER

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 27, 2014 7:27 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Darko, kdor čaka ta dočaka. Revija je tu. Kvalitetna in obsežna vsebina. Pohvala vsem.
_________________
Lep pozdrav iz Kopra Rudi
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Novice Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group