www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Odnos telekoma do svojih strank
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.89
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2014 11:04 am    Naslov sporočila:  Odnos telekoma do svojih strank Odgovori s citatom

Dobil sem domeni, pri kateri je registrar telekom.si. Domeno sem prevzel in vpisal svoje podatke vanjo. Potem sem pričakoval račun, saj je potekla. Namesto računa sem dobil tole:

Citiram:
Kljub poteku registracije domene, imate do preteka 1
meseca od poteka registracije, še pravico do
podaljšanja registracije domene. Po preteku 1 meseca
od poteka registracije bo domena na voljo vsem
uporabnikom.


Krasno. Še vedno ne vem kako naj plačam, komu in kaj!

Po telefonskem klicu enega znalca izvem, da ima telekom za te namene poddomeno domene.telekom.si.
Krasno si mislim in se stvari lotim. Žal neuspešno, ker bi moral imeti neko kodo, ki pa jo dobim, če sem njihov komintent, kar seveda nisem.
Tole mi malo smrdi na vezano prodajo, ampak požrem in iščem dalje. No sem si mislil, bom že uredil, ter pokličem na 0801000. Po 20 minutnem čakanju se ne odzove nihče.
Kličem še na 0808000 čakam okrog 10 min in razen zoprne glasbe ne doživim ničesar, potem pa se zveza nepojasnjeno prekine.
Nakar se odločil poskusiti še na 041700700 ki je prav tako navedena na njihovi strani : http://www.telekom.si/pomoc-in-podpora

Tudi tu sem se načakal, odziva pa še vedno ni. V temo bom dodajal slikice spotoma, kot bodo nastajale.
Na sliki se vidi katero številko sem klical in čas trajanja, ko sem poslušal njihovo glasbo.
Na drugi sliki se vidi koliko krat sem klical na 0801000, pa me je po kake 10 do 15 min prekinilo, brez da bi dobil karkoli živega na drugi strani.



DSCN2858 (Medium).JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  119.18 KB
 Pogledana:  0 krat

DSCN2858 (Medium).JPG



DSCN2859 (Medium).JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  151.01 KB
 Pogledana:  0 krat

DSCN2859 (Medium).JPG



_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mujo
Član
Član



Pridružen-a: Ned 02 Jan 2005 19:24
Prispevkov: 722
Aktiv.: 3.24
Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2014 11:28 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hint:
na spletni strani http://www.telekom.si/pomoc-in-podpora imaš možnost "Spletni pogovor" kjer se lahko z njim dopisuješ (realno časovno).
Je dosti lažje - ker napišeš in čakaš na odogovor. In tudi ni potrebno poslušati zoprno muziko.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.89
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2014 11:38 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

končno sem uspel dobiti na telefon nekoga živega, ki pa trdi, da ta domena ni registrirana pri telekomu.... ???

Čisto mogoče, me pa potem zanima, zakaj sem od njih dobil e-mail z zgornjo vsebino.

Je to nov način pridobivanja strank ?

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.89
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2014 11:41 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mujo je napisal/a:
Hint:
na spletni strani http://www.telekom.si/pomoc-in-podpora imaš možnost "Spletni pogovor" kjer se lahko z njim dopisuješ (realno časovno).
Je dosti lažje - ker napišeš in čakaš na odogovor. In tudi ni potrebno poslušati zoprno muziko.
Saj sem poskusil,..... še vedno imam odprto stran, pa ni odziva.
_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.89
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2014 11:49 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No pa so me prevezali,..... poslušam drugo glasbo, s pojasnilom: Vaš klic bo prevzel prvi prosti svetovalec,... teče pa 28 minuta. Pogovor z gospo, ki pa ve le to, da imajo težave in se mi zato opravičuje,..... Trenutno sem na glasbi...


DSCN2862 (Medium).JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  119.52 KB
 Pogledana:  0 krat

DSCN2862 (Medium).JPG



_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.


Nazadnje urejal/a VolkD Tor Dec 16, 2014 12:01 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
leonk
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Jan 2009 0:39
Prispevkov: 374
Aktiv.: 2.02
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2014 11:54 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mail na podpora.ip@telekom.si.

lp, Leon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
carli
Član
Član



Pridružen-a: Pon 14 Nov 2011 19:02
Prispevkov: 758
Aktiv.: 5.01
Kraj: Haloze

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2014 11:56 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Uff d'oh! , z njimi komuniciram samo še preko mailov. To pa deluje.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.89
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2014 12:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sprašujem se o tem koliko je vredna ena domena ? glede na to, da še nisem nič uredil in da sem že od 8:11 minut na telefonu.
_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
SiByte
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2011 17:01
Prispevkov: 312
Aktiv.: 1.96
Kraj: Sv. Trojica v Slov. g.

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2014 12:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kako pe se je domena prenesla na drugaga uporabnika? Kolikor vem je potrebno urediti prenos med starim in novim lastnikom da potem lahko ti upravljaš z domeno.

za .si domene: http://www.register.si/domene/razlaga-postopkov/prenos-na-drugega-nosilca.html
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.89
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2014 12:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Še vedno je stanje enako... le čas teče.


DSCN2863 (Medium).JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  125.89 KB
 Pogledana:  0 krat

DSCN2863 (Medium).JPG



_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.89
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2014 12:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

SiByte je napisal/a:
Kako pe se je domena prenesla na drugaga uporabnika? Kolikor vem je potrebno urediti prenos med starim in novim lastnikom da potem lahko ti upravljaš z domeno.

za .si domene: http://www.register.si/domene/razlaga-postopkov/prenos-na-drugega-nosilca.html
Prenos je bil opravljen. Pričakoval sem račun za zakup.
_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.89
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2014 12:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Joj, sem pa res zabite sorte! Šele sedaj mi je klikniko, da ne želim, da je organizacija, ki je tako nesposobna, kot telekom moj registrar.

Dobil sem tudi namig, da to lahko brezplačno prenesem drugam. Pravkar sem to sporočil gospe, ki mi je končno dvignila telefon. Dejala je, da za to ni pristojna in da me bo prevezala. Muzička zabava se nadaljuje.



DSCN2864.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  4.3 MB
 Pogledana:  0 krat

DSCN2864.JPG



_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
SiByte
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Mar 2011 17:01
Prispevkov: 312
Aktiv.: 1.96
Kraj: Sv. Trojica v Slov. g.

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2014 12:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Telekom je tud najdražji. Confused
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.89
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2014 1:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Dovolj je bilo. V tem čakanju sem odkril, da je domena pravzaprav pri TUCOWS, INC. Telekom, je torej le nekdo, ki jih zastopa. Precej neuspešno.

Dobil sem namig, da tule lahko uredim te stvari brezplačno z nekaj kliki.
Kot izgleda res. Par klikov in že sem na e-mailu prejel predračun in ga tudi plačal.

Torej za stvar res ne rabiš nekomu povedati številke gat in se prijavljati v bazo telekomovih uporabnikov. Vse skupaj končano v manj kot 2 minutah, pa še to je največ časa vzelo, da poiščem geslo spletne banke.



racun.rar
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  racun.rar
 Velikost datoteke:  28.29 KB
 Downloadano:  19 krat


_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.89
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 16, 2014 1:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Opravičilo:
Opravičujem se vsem s katerimi sem danes uspel vzpostaviti kontakt na Telekomu. Opravičujem se zato, ker sem povsem brez potrebe kalil njihov spokojni mir. Lahko bi že takoj stvari uredil na zgornjem linku.

Ampak zakaj hudiča mi tega niso povedali že kar sami in to takoj! Še bolje bi bilo, če bi na svojo stran napisali, da se jim ne da delati in da bodo to raje naredili drugi, pa še kdo vse bi lahko napisali.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Stran 1 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 67 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group