www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Obvestilo o novi objavi spremljane teme

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
pajo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 29 Jan 2004 8:50
Prispevkov: 687
Aktiv.: 3.08

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2014 2:47 pm    Naslov sporočila:  Obvestilo o novi objavi spremljane teme Odgovori s citatom

Si bom sposodil temo.
Upam, da ni offtopic.
Že nekaj časa opažam, da ne dobivam mailov-obvestil na nekatere prijavljene teme, oziroma tem, ki jih spremljam. Torej "premalo spama". Konkretno zadnja je tale.
Na nekatere teme, na katere sem že pozabil, pa obvestilo ob spremembi pride. Sem preveril mail v profilu. Štima. Status spremljanja sporočil na to temo imam omogočen. Sporočil med spamom ni. Res je, da kdaj spremembo-novo sporočilo na temo pogledam tudi preko telefona, kjer imam tudi nastavljeno za avtomatično prijavo v forum. Včasih pomaga to, da "neham slediti novim sporočilom na to temo" in takoj zatem "začnem slediti novim sporočilom na to temo". Opažam pa, da še to ne pomaga več. Za zadnjo objavo od ID-ja , prav tako ni bilo sporočila na mail.
Sem še šel pregledat zadnji mail, ki je prispel pred 23 urami. Od takrat naprej nič več.
Je težava mogoče v tem, da je nekdo del debate dal pod Offtopic ali pa je narobe kaj drugega?

pajo je napisal/a:
Si bom sposodil temo.
Upam, da ni offtopic.

Je offtopic! A je res tako težko odpreti novo temo?

Edit:
Se strinjam, da je offtopic. Ampak tema je povezana z maili in dostavo sporočil (željenimi-neželjenimi spami). Zato sem tudi zadevo "vrinil"-si sposodil temo. Hvala za razumevanje.

_________________
Martin Krpan je že dobro vedel zakaj je posekal lipo.


Nazadnje urejal/a pajo Pon Dec 29, 2014 5:05 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pajo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 29 Jan 2004 8:50
Prispevkov: 687
Aktiv.: 3.08

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2014 3:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pod zgoraj omenjeno sporočilo, obvestilo ni prišlo, ko je Dorijan odgovoril na temo. Prišlo je komaj sporočilo, ko je ssdzkrez dodal svoj prispevek:
Citiram:
Zivijo,,

To elektronsko sporocilo si prejel/-a, ker spremljas temo ""Nizkocenovni" CNC - predstavitev" na www.elektronik.si. Nekdo je odgovoril na to temo, odkar si zadnjic obiskal/-a stran. S klikom na povezavo spodaj si lahko ogledas odgovore. Dokler si ne ogledas teme, ti ne bomo več posiljali obvestil o novih odgovorih.

http://www.elektronik.si/phpBB2/viewtopic.php?p=488551#488551

_________________
Martin Krpan je že dobro vedel zakaj je posekal lipo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.67
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2014 3:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ena izmed variant je tudi dejstvo, da ko enkrat dobiš sporočilo in NE GREŠ pogledat to temo, naprej NE sprejemaš več sporočil. Torej moraš načeloma ob vsakem mailu odpret naročeno temo (in biti prijavljen). Vsaj jaz to tako razumem...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Carko
Član
Član



Pridružen-a: Pet 15 Apr 2011 1:40
Prispevkov: 451
Aktiv.: 2.85
Kraj: KP

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2014 3:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Strežnik za pošto izgleda spusti samo 10 mailov na minuto brez avtentikacije, zato obvestilo dobi naenkrat samo 10 tistih, ki so prijavljeni na obvestila.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pajo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 29 Jan 2004 8:50
Prispevkov: 687
Aktiv.: 3.08

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2014 3:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

protoncek je napisal/a:
Ena izmed variant je tudi dejstvo, da ko enkrat dobiš sporočilo in NE GREŠ pogledat to temo, naprej NE sprejemaš več sporočil. Torej moraš načeloma ob vsakem mailu odpret naročeno temo (in biti prijavljen). Vsaj jaz to tako razumem...


Če te prav razumem, so torej vsi moji vmesni obiski teme "brezpredmetni" (vmes zaidem na stran in tam preberem vsebino), če v mailu ne kliknem na povezavo?

Jaz sem bil namreč prepričan, da ko temo obiščeš kot prijavljen uporabnik, padeš nazaj v kolesje za obveščanje.

_________________
Martin Krpan je že dobro vedel zakaj je posekal lipo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MadMax
Član
Član



Pridružen-a: Pet 09 Sep 2005 22:16
Prispevkov: 4743
Aktiv.: 21.29

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2014 4:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pri meni "resetira" na ponovno obveščanje ogled teme kot prijavljen uporabnik. Ni treba uporabit klik na link iz mejla. Če pa temo pogledam kot neprijavljen pa seveda ne dobivam novih obvestil na mejl.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.67
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2014 4:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Res je. Ni treba kliknit na link, potrebno je OBISKAT dotično temo. Ni pomembno, kako.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.32
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 30, 2014 12:04 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Malce off-topic a vseeno v zvezi te teme. Obveščanja sicer ne uporabljam a mi že označevanje prebranih tem ne deluje.

Četudi kliknem spodaj na Označi forume kot prebrane mi na levi v stolpcu z naslovi tem še vedno kaže > kot nekaj neprebranih. Ne pomaga niti F5.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 30, 2014 1:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Iztok drži. To je ena od stvari, ki sem jo svoj čas opazil, pa nikoli dokončno saniral Sad .
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.32
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 30, 2014 3:37 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ah, saj ni sile ... se da preživet tudi s tem Smile

Sem omenil bolj kot info ker je že sorodna tematika.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 70 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group