www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Malo za šalo XIII
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ...
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14557
Aktiv.: 65.24
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 22, 2015 10:17 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

MadMax je napisal/a:
Pa jeb'o vas Ilija Kapara, kaj res ne morete nehat drek mešat???
Dokler je bil na tapeti ta forum ste jokali, jamrali, pizdili in se hudovali, zdaj ste pa še slabši...


Se popolnoma strinajm, le s tem delom ne "...ste pa še slabši.." Uporabnik, ki je to opazil je sigurno član oz. obiskovalec obeh forumov. Ok, če se opazi neka napaka oz pomanjkljivost je prav, da se to obvesti upravljalca tistega foruma ne pa, se to oznanja kot šala nekje drugje... V bodoče bom taka sporočila "kantial".

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slowfly
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Prispevkov: 4082
Aktiv.: 18.29
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 22, 2015 12:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo zakaj bi čakal "v bodoče", takoj kantiraj.
Ampak meni se zdi še vedno skrajno smešno, da forum o elektroniki ignorira iskalni pojem "elektronik ". Pa naj se je to zgodilo slučajno, ali pa namerno. Zato sem tudi objavil tukaj.
Če nekdo nima smisla za humor, je to njegova težava, ne moja.

Lp Jože

_________________
Še dobro, da bitje srca in dihanje nadzoruje vegetativno živčevje. V nasprotnem primeru nekateri ne bi preživeli niti 24 ur.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
webmouse
Član
Član



Pridružen-a: Čet 27 Avg 2009 22:27
Prispevkov: 1059
Aktiv.: 5.93
Kraj: Bloška planota

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 23, 2015 11:50 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

V temni noči taksi pobere osamljenega pešca. Med vožnjo molčita, potnik pa bi želel nekaj vprašati in narahlo potrka taksista po rami. Ta zakriči, izgubi oblast nad vozilom, skoraj zadene v avtobus, vendar še v zadnjem hipu obrne volan, poskoči čez visok robnik na pločnik in nazadnje le uspe ustaviti avto nekaj centimetrov pred izložbenim oknom. Trenutek tišine. Potnik se nato prestrašeno opraviči: "Nisem si mislil, da vas bo moja kretnja tako prestrašila?" Ko voznik pride k sebi, odgovori: "Pravzaprav niste vi krivi ... Danes je moj prvi dan v službi taksista. Prej sem 15 let vozil mrliški avto!"
_________________
-
"Želja po znanju je v naravi vsakega dobrega človeka." Leonardo Da Vinci
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
webmouse
Član
Član



Pridružen-a: Čet 27 Avg 2009 22:27
Prispevkov: 1059
Aktiv.: 5.93
Kraj: Bloška planota

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 23, 2015 11:57 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Študenti medicine so imeli prvo uro anatomije s pravim mrtvim človeškim truplom.
Vsi so se zbrali okrog operacijske mize s truplom, pokritim z belo rjuho.
Profesor je začel uro tako, da jim je rekel:
"V medicini je pomembno, da imate kot zdravniki dve pomembni kvaliteti.
Prva je, da se vam ne gabi nič, kar je povezano s človeškim telesom."
Za primer je profesor odgrnil rjuho, vtaknil prst v zadnjik trupla, ga povlekel ven in vtaknil v usta.
"Izvolite, naredite enako tudi sami", reče študentom.
Študenti so se začeli razburjati, se nekaj minut upirali, ampak so vsi sčasoma začeli vtikati prste v mrtvaka in jih posesali z usti.
Ko so vsi končali, jih je profesor pogledal in jim dejal:
"Druga najpomembnejša kvaliteta je OPAZOVANJE, vtaknil sem svoj sredinec, posesal pa svoj kazalec.
Naučite se biti pozorni!"

_________________
-
"Želja po znanju je v naravi vsakega dobrega človeka." Leonardo Da Vinci
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
webmouse
Član
Član



Pridružen-a: Čet 27 Avg 2009 22:27
Prispevkov: 1059
Aktiv.: 5.93
Kraj: Bloška planota

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 23, 2015 12:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Se menita dve prijateljici:
''Moja hči je krasen otrok, bila je najboljša učenka in glavna v srednji šoli. Marsičemu se je odrekla, ampak študij je končala v roku, kot ena od petih najboljših v generaciji.
Takoj se je zaposlila v močni privatni firmi. Resda je začela kot referent, zdaj pa je pomočnica direktorja. Vsa odrekanja so se ji na koncu izplačala ...
Kako pa kaj tvoja hči?

'' Prijateljica: ''Tudi moja hči dela v privatni firmi in spi z direktorjem, samo jaz tega ne znam tako lepo povedati kot ti!''

_________________
-
"Želja po znanju je v naravi vsakega dobrega človeka." Leonardo Da Vinci
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5774
Aktiv.: 25.88
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 23, 2015 12:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Takle imamo, pa nič krivi Very Happy


Bozje_zadeve.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  49.23 KB
 Pogledana:  3 krat

Bozje_zadeve.jpg



_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14557
Aktiv.: 65.24
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 23, 2015 1:15 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bad day
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5774
Aktiv.: 25.88
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 25, 2015 9:00 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Moški recept za sarmo Very Happy


Moski_recept_za_sarmo.png
 Opis:
 Velikost datoteke:  283.96 KB
 Pogledana:  3 krat

Moski_recept_za_sarmo.png



_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s55m
Član
Član



Pridružen-a: Sob 06 Jan 2007 17:07
Prispevkov: 2638
Aktiv.: 12.52
Kraj: Sofia-Bolgarija

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 25, 2015 12:21 pm    Naslov sporočila:  Spoznanje Odgovori s citatom

Spoznanje je včasih težko:


prispodoba.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  126.97 KB
 Pogledana:  5 krat

prispodoba.jpg



_________________
Physics sucks! It always works against "great" ideas! Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5774
Aktiv.: 25.88
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 25, 2015 1:31 pm    Naslov sporočila:  Re: Spoznanje Odgovori s citatom

s55m je napisal/a:
Spoznanje je včasih težko:
Nekateri nikoli ne spoznajo in so Whistle .
_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mcn
Član
Član



Pridružen-a: Čet 10 Apr 2014 13:48
Prispevkov: 17
Aktiv.: 0.14

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 26, 2015 4:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

hehehe
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernej666
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 23 Jan 2015 1:25
Prispevkov: 4
Aktiv.: 0.04

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 26, 2015 11:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
robert
Član
Član



Pridružen-a: Sob 29 Maj 2004 21:48
Prispevkov: 1872
Aktiv.: 8.39
Kraj: Tolmin

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 07, 2015 4:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

http://med.over.net/forum5/read.php?151,8882972 (*,)

Pozdravljeni!

Sem že vprašala na drugem forumu, pa dobila neresne odgovore. S kolegi(cami) smo se odločili iti da bi blo fino poskusit kaj zanimivega in smo se odločili da gremo na Triglav. Zanima me:

- Iz kje štartati, da bo pot najkrajša in koliko približno traja? (Kondicije imam nekaj, grem vsako soboto na Šmarno goro, zdaj poleti tudi med tednom.)
- Preverjala sem za hotel, pa me zanima če je na poti na Triglav kakšen OK hotel? Videla sem Kredarico, ki nima tople vode (?!), skupinska ležišča, slabe WC-je,.. Zadnje kar želim je spati skupaj s kakšnim prešvicanim hriboplazilcem. No, tudi sama bi se rada umila kot človek. Je še kaj drugega kot Kredarica?
- Je zgoraj kakšna trgovina, da ne rabiš nositi vsega s seboj? Sodelavec mi resno razlaga da je Spar na Kredarici, ampak mam občutek da me spet malo na gladko, tudi v Googlu ne najdem.
- Glede obutve: je zdaj poleti dovolj športni copat? Za hec sem probala v trgovini gorske čevlje, ampak so težki in neugledni. Saj snega najbrž ni več sredi julija, ali pač?
- Če mogoče katera ve: kje v LJ najti kakšen lep ženski nahrbtnik (kakšne tople barve)?

Lp ]

_________________
LP Robert
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
webmouse
Član
Član



Pridružen-a: Čet 27 Avg 2009 22:27
Prispevkov: 1059
Aktiv.: 5.93
Kraj: Bloška planota

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 07, 2015 5:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

robert je napisal/a:
http://med.over.net/forum5/read.php?151,8882972 (*,)

Pozdravljeni!

Sem že vprašala na drugem forumu, pa dobila neresne odgovore. S kolegi(cami) smo se odločili iti da bi blo fino poskusit kaj zanimivega in smo se odločili da gremo na Triglav. Zanima me:

- Iz kje štartati, da bo pot najkrajša in koliko približno traja? (Kondicije imam nekaj, grem vsako soboto na Šmarno goro, zdaj poleti tudi med tednom.)
- Preverjala sem za hotel, pa me zanima če je na poti na Triglav kakšen OK hotel? Videla sem Kredarico, ki nima tople vode (?!), skupinska ležišča, slabe WC-je,.. Zadnje kar želim je spati skupaj s kakšnim prešvicanim hriboplazilcem. No, tudi sama bi se rada umila kot človek. Je še kaj drugega kot Kredarica?
- Je zgoraj kakšna trgovina, da ne rabiš nositi vsega s seboj? Sodelavec mi resno razlaga da je Spar na Kredarici, ampak mam občutek da me spet malo na gladko, tudi v Googlu ne najdem.
- Glede obutve: je zdaj poleti dovolj športni copat? Za hec sem probala v trgovini gorske čevlje, ampak so težki in neugledni. Saj snega najbrž ni več sredi julija, ali pač?
- Če mogoče katera ve: kje v LJ najti kakšen lep ženski nahrbtnik (kakšne tople barve)?

Lp ]

d'oh! d'oh! d'oh! d'oh! Brick wall Pray Pray :bonk:

_________________
-
"Želja po znanju je v naravi vsakega dobrega človeka." Leonardo Da Vinci
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zoran
Član
Član



Pridružen-a: Ned 28 Nov 2004 14:44
Prispevkov: 542
Aktiv.: 2.43
Kraj: SG

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 07, 2015 9:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pa kakšni ste... Lepo vpraša, vi pa tako...
Sicer pa:
najbolje je startati iz doline. Ko si na vrhu si na pol poti za nazaj. Če Kredarica ni dovolj dobra, je v bližini hotel z milijon zvezdicami. Je pa tam tudi celo Interspar (lahko šparaš kolikor hočeš). Glede obutve pa je tako - če greš dovolj zgodaj, ko še ni kač, lahko tudi bos....

Pa kdo tu koga....poobčuje ] Brick wall Brick wall Brick wall
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ... Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 3 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 80 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group