www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Kaj trenutno počnete ?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 81, 82, 83  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
jur
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Dec 2005 14:45
Prispevkov: 5142
Aktiv.: 23.08
Kraj: [color=zelena]Ljubljana[/color]

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 08, 2006 3:19 pm    Naslov sporočila:  Re: Kaj trenutno počnete ? Odgovori s citatom

VolkD je napisal/a:
Z ATTINY26 delam krmilnik za 4 7-segmentne displeje. Nič posebnega torej. Zanima pa me, če je še komu interesantno?


Na označenem mestu (priložena slika) na tiskanem vezju krmilnika se mi zdi, da je vezica prežrta....

Jur



tiv.JPG
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  tiv.JPG
 Velikost datoteke:  15.27 KB
 Downloadano:  11336 krat

Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sundancer
Član
Član



Pridružen-a: Ned 08 Avg 2004 22:30
Prispevkov: 374
Aktiv.: 1.68
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 08, 2006 4:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Programiram si funkcijski generator z ATmega32 in R2R DAC vezjem na katerega sem priklopil LM 3900. Sicer pa po forumu iscem postopek za izdelavo tiskanega vezja Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.87
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 08, 2006 10:51 pm    Naslov sporočila:  Re: Kaj trenutno počnete ? Odgovori s citatom

jur je napisal/a:
Na označenem mestu (priložena slika) na tiskanem vezju krmilnika se mi zdi, da je vezica prežrta....Jur


S tiskanino je vse v redu! Scaner bom moral temeljito očistiti.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75317.18

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 30, 2006 10:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NeoTO
Član
Član



Pridružen-a: Pon 28 Mar 2005 19:19
Prispevkov: 2751
Aktiv.: 12.35
Kraj: Trzic

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 30, 2006 11:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tole pa prav profi zgleda! Pa si sam napisal tudi tale program, driverje?
_________________
Lp,
Matevž
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
podboj
Član
Član



Pridružen-a: Sre 25 Maj 2005 11:48
Prispevkov: 1251
Aktiv.: 5.62
Kraj: Postojna, Sežana, Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 01, 2006 4:37 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Izpiti so mimo Very Happy

Včiraj sem popravil svoj glasbeni stolp, ki je imel neke anomalije na LCD-ju in se pogosto izključil ko sem pritisnil katero od tipk. Napaka: slabi loti na TIV od tipk in LCD-ja

V planu za čez poletje imam predvsem dokončanje starih projektov kot npr ojačevalnik d-klase za v avto, nastavljiv napajalnik 0-30V...

Najbolj nujno pa je pobrusit, izolirat in ojačat podvozje mojega avta ker je začelo rjavet in se ne bi rad čez kakšno leto vsedel v prazno Wink
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iggy
Član
Član



Pridružen-a: Pon 15 Avg 2005 13:38
Prispevkov: 247
Aktiv.: 1.11
Kraj: LJ/ng

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 01, 2006 3:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Trenutno se selim iz ene študentske sobice v drugo. Peljal sem že 3 polne avtomobile in kakšnih 15x nosil iz 2. nadstropja v avto in potem iz avta v 1. nad. Čisti suffer. Najbolj pa mi najeda, da bom moral to delati še 1x čez 3 mesece, ker nisem dobil kakšne boljše sobe. Rolling Eyes Še 3x bom moral peljat zase, zdaj pa grem pomagat še ta novim cimrom, ki bodo meli za kakšne 2 voznji robe. Za pop*. Confused

Sicer imam dva stoječa projekta. En je napajalnik v dveh stopnjah za seminar na faxu, drugi so ojačevalci za PC. Zaenkrat 5 kanalov za 2.1 sistem, vse aktivno. Ostaja še en ojačevalnik (vintage), ki ga moram popraviti kolegu in en, ki je namenjen reciklaži. Ne vem, a se samo meni to dogaja, ampak folk mi kar prinaša stvari v popravilo. Verjetno zato ker res popravim, pa nič ne zaračunam, ponavadi niti komponent ne?! Dobim :lasko:

Pa rad bi šel na počitnice, ker sem utrujen.

_________________
LP

Iggy
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
mucek4
Član
Član



Pridružen-a: Sob 18 Jun 2005 20:52
Prispevkov: 2952
Aktiv.: 13.25
Kraj: Tržič - Mesto med gorami

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 01, 2006 9:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz trenutno izdelujem nov LPT programator pa PICke, nato se bom lotil dimmerja v povezavi z računalnikom. Če bo uspešno vse skupaj.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75317.18

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 01, 2006 10:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.87
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 27, 2006 11:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Da malo oživim temo..

Tole spravljam k življenju.



SANY0002.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  1.4 MB
 Pogledana:  72 krat

SANY0002.JPG



_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
trobida
Član
Član



Pridružen-a: Ned 09 Jul 2006 12:13
Prispevkov: 1250
Aktiv.: 5.78
Kraj: Savinjska dolina-okolica Gornjega Grada

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 28, 2006 10:45 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Te dni selim in dokončujem svojo delavnico. Drugače pa delam še regulacijski usmernik in osvetljevalno napravo za jedkanje.
_________________
Lp

Tomaž, S57KO
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Brozzy
Član
Član



Pridružen-a: Ned 17 Sep 2006 8:09
Prispevkov: 210
Aktiv.: 0.98
Kraj: Zagorica -> Dobrepolje -> Grosuplje -> Slovenija

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 28, 2006 11:34 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Delam dva regulacijska usmernika, počasi pa se bom lotil še ojačevlca.
_________________
________________________________
ambri...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
cero
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 17:37
Prispevkov: 1179
Aktiv.: 5.29
Kraj: vipava

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 28, 2006 12:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

wau Darko zgleda profesionalno kaj pa je tista stvar?
No jaz pa se že kar nekaj časa mučim s tole zadevo:



IM004008.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  76.37 KB
 Pogledana:  80 krat

IM004008.jpg


Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Highlag
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Jan 2004 20:42
Prispevkov: 4034
Aktiv.: 18.11
Kraj: Črnuče

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 28, 2006 4:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Preizkušam razna vezja za regulacijo svetilnosti 1000mA Bele LED diode........ Pri napajalni napetosti 5V.

Zaenkrat bolj analogne rešitve. Dve sta še kar obetavni..

Za namenska preklopna vezja mi je zmanjkala primerna dušilka Rolling Eyes Bo treba konec praznikov počakat, da se trgovine odprejo.

_________________
If at first you don't succeed, destroy all evidence that you tried.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
matjay
Član
Član



Pridružen-a: Pon 06 Dec 2004 22:07
Prispevkov: 513
Aktiv.: 2.30
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 28, 2006 6:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

DDS z AD9851 priključujem na kratkovalovno postaja za 14Mhz, jasno qrp. Z mehanskimi sklopi je precej dela.

LP
Matjay
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 81, 82, 83  Naslednja
Stran 2 od 83

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 69 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group