www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Sony Ericsson P1i

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
psevdonim
Član
Član



Pridružen-a: Čet 21 Sep 2006 21:42
Prispevkov: 3366
Aktiv.: 15.78
Kraj: slo

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 29, 2015 7:20 pm    Naslov sporočila:  Sony Ericsson P1i Odgovori s citatom

Ali lahko na SE P1i izbrišem podatek o poteku 7-dnevnega preizkusnega programa in ga potem ponovno uporabljam naslednjih 7 dni in tako naprej ?
Gre za VNC+ . Bi kupil licenco, če bi firma še obstajala, a ne obstaja več, je pa to edini VNC-viewer, ki deluje na P1i.
Na priloženi sliki je vse kar je na kartici. Se tu kje skriva ta podatek, ki ga je treba brisati-popraviti ? Ali če ima kdo licenco za VNC+ in ga ne uporablja več - kupim.



p1imemcard.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  53.92 KB
 Pogledana:  21 krat

p1imemcard.jpg



_________________
___
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kobranka
Član
Član



Pridružen-a: Sob 24 Jul 2010 19:37
Prispevkov: 3403
Aktiv.: 20.43
Kraj: nekje v zgornjem posočju

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 29, 2015 8:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Verjetno so kje na travniku kaj izgubili, tudi kakšne generatorje ključev. To te edino reši v teh kapitalističnih časih, ko te prav silijo kupiti novo šaro, ker za stare ni več podpore.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
psevdonim
Član
Član



Pridružen-a: Čet 21 Sep 2006 21:42
Prispevkov: 3366
Aktiv.: 15.78
Kraj: slo

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 30, 2015 11:20 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Citiram:
Verjetno so kje na travniku
a to je mišljeno partis.si ? S to spletno stranjo drugače nimam nobenih izkušenj. Zakaj se ji sploh reče travnik ?
_________________
___
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kobranka
Član
Član



Pridružen-a: Sob 24 Jul 2010 19:37
Prispevkov: 3403
Aktiv.: 20.43
Kraj: nekje v zgornjem posočju

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 30, 2015 8:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja to je bilo mišljeno. Ja saj jaz imam tudi bolj boge izkušnje s to stranjo, ker imajo šefi nek bolan sistem, kjer moraš uploadat zato, da si popravljaš rejting. To ti nič ne pomaga, če odjemalci ne vlečejo tega, kar ti potrebuješ. Meni se mi zdi, da sem na neki drugi strani našel paket z aplikacijami in generatorji za ključe za P990i. Ampak, ker sem ta telefon prodal sem tudi počistil datoreke.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
l3banj12
Član
Član



Pridružen-a: Čet 30 Okt 2014 23:25
Prispevkov: 167
Aktiv.: 1.46
Kraj: Tolmin

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 01, 2015 10:19 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Katero verzijo VNC+ pa imaš točno?

Na patisu je kar nekaj key generatorjev, z malo sreče je med njimi tudi tvoja verzija.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
psevdonim
Član
Član



Pridružen-a: Čet 21 Sep 2006 21:42
Prispevkov: 3366
Aktiv.: 15.78
Kraj: slo

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 01, 2015 11:06 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

to zadnjo, ki je na internetu, 1.3.5 . A potem rabim še BitTorrent da to presnamem ?
_________________
___
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
l3banj12
Član
Član



Pridružen-a: Čet 30 Okt 2014 23:25
Prispevkov: 167
Aktiv.: 1.46
Kraj: Tolmin

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 01, 2015 11:20 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hmmm, te pa na žalost tam ni.

Ja, potrebuje se še program kot recimo bittorrent, ali utorrent, vendar boš moral najprej dobiti še sejalce, preko katerih bi ti to datoteko lahko dobil. Kar pa zna biti problem, saj je na partisu ni, prav tako sem pogledal na isohuntu, kjer je tudi nisem zasledil.

Veliko sreče.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
psevdonim
Član
Član



Pridružen-a: Čet 21 Sep 2006 21:42
Prispevkov: 3366
Aktiv.: 15.78
Kraj: slo

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 01, 2015 8:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

sem našel nekaj na Youtube , a AVG antivirus znori ko hočem zagnati
_________________
___
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
l3banj12
Član
Član



Pridružen-a: Čet 30 Okt 2014 23:25
Prispevkov: 167
Aktiv.: 1.46
Kraj: Tolmin

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 01, 2015 11:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja, key generatorji in razni cracki so z antivirusnimi programi zaznani kot virusi ali trojanski konji.

Kar je nažalost v veliko primerih tudi res.

Pri teh stvareh, ko po internetu naključno iščeš kakšen ilegalen ključ do programa nekega recepta kako ugotoviti ali se v ozadju res skriva virus, ali ne pravzaprav ni.
Rekel bi da je treba presoditi nekako "po občutku" in seveda izkušnjah. To se pravi, tvoje mnenje ali se ti zdi vir zanesljiv in kaj pravijo drugi uporabniki.
V tvojem primeru bi sam preveril komentarje uporabnikov na youtubu (v tvojem primeru jih ni, prav tako pa ima video le 16 ogledov, zato se sam na ta video nebi preveč zanašal)...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 49 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group