www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Windows 10 da ali ne (upgrade iz 7)
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> MS Windows razprave
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.83
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 30, 2016 7:32 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

sberci je napisal/a:
Še to kako priti pri Win 10 do klasične nadzorne plošče?


Na ikono start menija (levo spodaj) desni klik in dobiš priročni meni, kjer je tudi stara nadzorna plošča.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
zoran
Član
Član



Pridružen-a: Ned 28 Nov 2004 14:44
Prispevkov: 540
Aktiv.: 2.43
Kraj: SG

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 30, 2016 2:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

http://www.classicshell.net/downloads/

free
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
urosss
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sre 25 Maj 2016 22:58
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 25, 2016 11:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Windows 10 je velik upgrade proti 7ki, samo navadit se ga moraš... Za kar pa rabiš kar nekaj časa... Sam sem vesel, da sem upgrade-al s 7ke. Deluje mi bolj tekoče, gonilniki so že vključeni, zastonj upgrade je bil... Priporočam
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lojz
Član
Član



Pridružen-a: Pet 11 Apr 2003 8:31
Prispevkov: 668
Aktiv.: 3.01
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 26, 2016 11:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

urosss je napisal/a:
Windows 10 je velik upgrade proti 7ki, samo navadit se ga moraš... Za kar pa rabiš kar nekaj časa... Sam sem vesel, da sem upgrade-al s 7ke. Deluje mi bolj tekoče, gonilniki so že vključeni, zastonj upgrade je bil... Priporočam

Na kakšni konfiguraciji pa je W7 štekal, sedaj pa W10 deluje bolj tekoče?
Meni W7 že sedaj dela tekoče, kako bi šele W10 letel! Boo hoo!

_________________
LP
Lojz
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rudiP
Član
Član



Pridružen-a: Tor 07 Avg 2007 15:30
Prispevkov: 1234
Aktiv.: 6.09
Kraj: KOPER

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 26, 2016 11:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

vsekakor je win10 super. V hiši imam še dva Pc ja na Xp. Kako bi najlažje zamenjal sistem na Win10?
_________________
Lep pozdrav iz Kopra Rudi
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gkrusi
Član
Član



Pridružen-a: Tor 24 Jul 2007 17:22
Prispevkov: 811
Aktiv.: 3.99
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 27, 2016 2:50 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če se sprijazniš s posodobljeno obliko uporabniškega vmesnika, je ostalo kar sprejemljivo. Sicer pa sedmici nič kaj ne manjka, tako da kar dela ni potrebno popravljat...
_________________
Zakaj bi bilo preprosto, če je lahko zakomplicirano???
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ElGrigon
Član
Član



Pridružen-a: Pon 24 Jul 2006 22:38
Prispevkov: 3880
Aktiv.: 18.03
Kraj: okolica Lenarta

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 27, 2016 11:07 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kako pa poteka ta upgrade? Se povozijo vsi programi in nastavitve v win7 ali ostane?
Če je to klasična inštalacija, potem moram vse shraniti kar bom kasneje uporabljal še naprej.

_________________
lp, ElGrigon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mobwap
Član
Član



Pridružen-a: Sre 14 Mar 2012 9:42
Prispevkov: 326
Aktiv.: 2.22
Kraj: Doma

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 27, 2016 11:24 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

W10 je kot spolno prenosljiva bolezen (Vsaj M$ vsiljevanje upgrade-a).
Update na 10-ko dela brez težav, ima preverjanje kompatibilnosti pred instalacijo in ti takoj pove kateri programi znajo povzročat težave.
Prav tako je možen downgrade nazaj na W7 ali W8, ki celo dela in povrne prejšnji sistem če ti 10-ko ni všeč.

Sem za hec naredil backup image w7 iz prenosnika boljše polovice in pač pustil 10-ki njeno voljo. V glavnem moji ni bil všeč in sem naslednji konec tedna restore nazaj naredil. Traja sicer celo večnost na mašini s SSD, quad procesorjem in 8gb rama.

Sam imam še vedno raje Linux, od W pa tudi 7-ico. So pač osebne preference.

_________________
INSTALLING DEMOCRACY.... ‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡‡€€€€€€€€€€€€€€ 44% DONE.
Installation failed.
404 error: form not found.

FORMING GOVERNMENT.... ‡‡‡‡‡€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€ 23% DONE.
Formation failed.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> MS Windows razprave Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
Stran 4 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group