www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Post na drugem forumu.
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Bizgec65
Član
Član



Pridružen-a: Sre 10 Mar 2010 11:46
Prispevkov: 2057
Aktiv.: 12.02
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 08, 2016 1:44 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pa u 3 PM, odprite si svoje forume in razpravljajte kaj je prav in kaj ni, kaj bi če bi in kako bi če bi!
Če vam je všeč prav, če vam ni, tudi prav, katera od teh besed vam ni jasna?
Pa ne gre se več, kdo, kje, zakaj in kako, jebela cesta, če so vam všeč pravila s trojnimi, petornimi merili, pojdite pač tja, kjer so.
Zakaj u 3 PM moram v praznem križišču ustaviti pred rdečo lučjo, no zakaj, a ni čisto mimo....vidim 500m levo, 500m desno, 500m naprej, vse prosto...NE rdeča luč mi ne dovoli vožnje naprej. Pa sem trenutno najbolj pameten v tem križišču (nimam računalnika v avtu), pametnejši sem od vseh, ki so pisali zakone, pametnejši od vseh prometnih ministrov, odvetnikov, sodnikov, policajev...a jebela cesta, če me opazi policaj mi mrtvo hladno napiše plačilni nalog. JA?

PS: Dosadni ste s tem merjenjem dolžine, ven ga pa nihče ne potegne - "čik'ns!!!"

_________________
Če bi nekateri padli z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili. (Je pa res, da se meni ne smilijo!) Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vajdo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 23 Sep 2004 23:06
Prispevkov: 1088
Aktiv.: 4.90
Kraj: Ribnica

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 08, 2016 8:56 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Applause
_________________
Lep pozdrav, Primož
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group