www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Iščem začasno/redno delo

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Borza dela
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
elson2k
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Okt 2009 18:09
Prispevkov: 1660
Aktiv.: 9.41
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 09, 2016 9:57 pm    Naslov sporočila:  Iščem začasno/redno delo Odgovori s citatom

Pozdrav,

glede na novonastale razmere in izkušnje iz preteklih let, ko gre za "one man bande", sem se odločil poiskat začasno ali redno zaposlitev. Trenutno sem (še) s.p. na področju informatike, imam pa to "nesrečo" da kot posameznik lahko bolj malo dosežem, da bi pa bil del nekega kolektiva brez določenih osebnih poznanstev ne dosežem nič. Specifična znanja so včasih bolj breme kot korist. Mr. Green

Po izobrazbi sem elektrotehnik elektronik, sem pa zadnjih 15 let delal v IT svetu (vzdrževanje HW/SW, sistemska administracija, migracije, mrežna varnost,...) . Elektronika je bila "drugotnega" pomena, kot hobi pa nikoli ni zamrla. Sem se pa naučil vsega možnega pred tem - tudi elektroinstalacij, montaže in vezave omaric, ogrevalno/hladilne avtomatike in podobno (dve leti sem delal tudi kot elektroinstalater).

Delovnih izkušenj iz različnih področij elektrotehnike/elektronike/informatike je precej. Težava je, ker nimam neke konkretne formalne izobrazbe - imam uspešno končano štiriletno srednjo šolo (V. stopnja) in to je to. Prakse je, kot že rečeno, ogromno, vendar na razpisih to ravno ni najbolj merodajno, ker do razgovorov za zaposlitev niti ne pridem.

Kje se vidim? Predvsem v vlogi enega "multipraktika", ki poskrbi lahko za več področij naenkrat, v nekem manjšem ali srednje velikem podjetju. Vzdrževalec, interni IT-jevec, skrbnik sistemov. Učenje in pridobivanje novih znanj ni nobena težava, k sreči mi je to vedno bila želja. Moj CV vsaj kar se tiče informatike ni reven, pa sem dejansko čisti "samouk". Seveda je na voljo, če bi kdo prikazal kakšen interes.

Mobilen sem, več let sem se vozil vsak dan v Ljubljano, drugače pa sem iz okolice Novega mesta. Glede na to da sem velik del dejavnosti imel pri strankah, mi delo na terenu ne smrdi Mr. Green

Za dodatne informacije sem seveda na voljo na ZS Wink

LP

_________________
As every cat owner knows, nobody owns a cat.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Borza dela Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 69 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group