www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Odnos do avtorjev prispevkov na s5tech forumu
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 34.98
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2016 10:34 am    Naslov sporočila:  Odnos do avtorjev prispevkov na s5tech forumu Odgovori s citatom

V temi o EggBotu, katere avtor sem jaz, sem nenadoma dobil omejitev in ne morem več odgovarjati. Na vprašanje zakaj to, sem dobil odgovor, da nisem pravočasno plačal članarine za Društvo elektronike.

Očitno je Društvo elektronkov in prispevek, katerega avtor sem celo jaz sam, postal ekskluziva. Upam, da se ne bo zgodilo isto z Revijo DE!

Tole se mi zdi, če ne drugo, malo čudno.

_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.83
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2016 11:23 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No, najprej se poraja vprašanje, če si res pozabil plačat članarino? Namreč jaz bi jo letos tudi skoraj pozabil...
Namreč, na seji upravnega odbora ( zapisnik ) je bilo sklenjeno, da se vse ne-člane črta s seznama le-teh, posledica pa je, da ne morejo objavljati prispevkov v temah, ki so namenjene članom. Mislim, da so vsi zapisniki sej in podobnega objavljeni in ni narobe, če jih kot člani vsaj na hitro preletimo.
Ekskluziva....hja, seveda, sicer je to kaos. Oziroma, potem se pojavi vprašanje, zakaj bi recimo jaz plačal članarino, če ima nekdo, ki je ni plačal enake ugodnosti... saj so članske strani VSAKE organizacije namenjene le članom, ne splošni publiki. Saj veš: članarina --> za člane, uporabnina --> za uporabnike...
Mislim, da je bilo na tem forumu povsem enako.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2016 11:24 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brane, ne sekiraj se, za vsakega palica raste!
Sem za hec pogledal tisto temo in zadnjii prispevek, ki ga je dal neki "gozd" o popačenju risbe tako ali tako ne drži.
Meni ni nobene risbe EggBot popačil, pa tebi?
Ti si ostal še moder, jaz in še kdo pa smo že roza, kako je s članstvom v DE je jasno napisano v statutu, toda to drži, če se "precednik" drugače ne odloči .
V glavnem, najbolj zaslužnemu za to šlamastiko, ki je tudi postavil svojo dnevno sobo, da lahko počenja kar ga je volja, mu je očitno dolgčas po naši dnevni sobi, da stalno visi tukaj,
sicer je bil skrit, da ga slučajno ne bi videl kakšen njegov, da ne rečem kaj, saj to pa ja ne gre, sesuje elektronik.si, potem pa tukaj visi.
Zakaj neki, pa ne da mu kurjava v njegovi dnevni sobi ne deluje in se hodi gret v našo dnevno sobo .

Ah no Protonček, ali ni bilo nekaj govora o zamrznitvi članstva ipd. Ker nimam več dostopa ne morem brati zapisnikov UO, ki seveda lahko sprejema sklepe, mogoče tudi take, ki so v nasprotju s statutom.
Zanimivo, kajne, kakor vem sem še vedno član disciplinske komisije, saj le ta ni bila razrešena na skupščini Društva, pa ne, da bo sklicana znova skupščina .
In mislim, da na tem forumu ni bilo povsem enako, saj so lahko projekte Društva gledali vsi člani foruma in tudi pisali prispevke.

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 34.98
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2016 11:35 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Malo (beri: ZELO) me je vse skupaj pogrelo. Do sedaj sem bil mišljenja, da se bo že vse lepo uredilo, saj čas rešuje zadeve, vendar vidim, da je vse hujše in hujše.

Upam, da bo VolkD tukaj odgovoril!

_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
damo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 13:45
Prispevkov: 2008
Aktiv.: 9.04
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2016 12:30 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mislim da ni fer do Frenkija niti do Darkota, da društveno gnojnico zlivate na elektronik forumu. S takim načinom bosta oba foruma zamrla oz. se bomo/boste vsi pokregali med sabo. Tipično slovensko.


Brane (in ostali v enaki situaciji), imaš 2 možnosti:

- plačaš članarino in se opravičiš za zamudo, oz. se na novo včlaniš
- (p)ostaneš nečlan in nimaš določenih privilegijev, ki jih člani imajo.


V vsakem primeru pa ni fer, da se umazano perilo pere na sosedovem dvorišču.

_________________
Dobrga štromarja samo slab šnops strese!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 34.98
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2016 12:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

To ni pranje umazanega perila, samo povzetek stanja.
damo je napisal/a:
...Brane (in ostali v enaki situaciji), imaš 2 možnosti:

- plačaš članarino in se opravičiš za zamudo, oz. se na novo včlaniš
- (p)ostaneš nečlan in nimaš določenih privilegijev, ki jih člani imajo.
...
Tole pa mi že diši na izsiljevanje, sploh zato, ker sem JAZ avtor prispevka tam. Je pa še nekaj drugih tem takšnih. O tej temi sem napisal samo zato, ker sem hotel človeku pomagati, pa ni šlo.
_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
shmandi
Član
Član



Pridružen-a: Čet 09 Maj 2013 9:20
Prispevkov: 634
Aktiv.: 4.78
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2016 12:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zdaj pa neki ne razumem čisto. Ali zato, ker nisi plačal članarine ne moreš tega namesto tu objaviti tam na drugem forumu? Verjetno so na drugem forumu bolj kompetentni in tudi zainteresirani za branje teh tvojih težav.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 34.98
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2016 1:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Na s5tech forumu ne morem objaviti v MOJI temi, ki sem jo jaz postavil.

Tudi tam sem se pritožil in dobil odgovor podoben damo-vem.

_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
qwertz
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Jun 2008 11:57
Prispevkov: 2534
Aktiv.: 13.15
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2016 1:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja pa saj na tem forumu tudi ni bilo mogoče dodajati sporočil v oddelek društva, če nisi bil član. To ni nič novega.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
napetost
Član
Član



Pridružen-a: Pet 29 Dec 2006 19:52
Prispevkov: 884
Aktiv.: 4.21
Kraj: koroška

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2016 2:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Branez je napisal/a:
Na s5tech forumu ne morem objaviti v MOJI temi, ki sem jo jaz postavil.

Tudi tam sem se pritožil in dobil odgovor podoben damo-vem.


Mislim da nisi prvi ki se ti je to zgodilo.
Sam sem imel pred leti tudi podobne težave. Sem odprl ali pa vsaj sodeloval o temi jajčkomata.( mislim da sem imel prvi delujoči jajčkomat na forumu) Potem pa je to postalo društven projekt, tema prestavljena v članski del, jaz pa pred vrati, Pa še za društveno revijo sem malo pisal o tem, (kolikor sem pač vedel o tej problematiki)

_________________
lp
Janez1322@gmail.com
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 34.98
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2016 2:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Upam pa da sva zadnja, ki se jima je to zgodilo.
_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
laura
Član
Član



Pridružen-a: Tor 10 Avg 2010 11:48
Prispevkov: 1954
Aktiv.: 11.77
Kraj: Sobota

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2016 2:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Živjo!
Jaz pa sem mislil da je to tehnični in ne politični forum...

_________________
Dela kot švicarska ura-samo pokvarjena
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
napetost
Član
Član



Pridružen-a: Pet 29 Dec 2006 19:52
Prispevkov: 884
Aktiv.: 4.21
Kraj: koroška

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2016 2:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Dobro misliš!
_________________
lp
Janez1322@gmail.com
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.83
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2016 2:37 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Branez, po moje definitivno nista ZADNJA. Glede na sklep se bo to pač zgodilo vsakemu ne-članu.
Citiram odsek sklepa:
Citiram:
Add 3. Sprejme se sklep 37, da se iz članstva društva črta vse
člane, ki niso pravočasno plačali članarine.

Upam, da s tem citatom nisem naredil kaj narobe, da ne bo (spet) štala...

Glede avtorstva je pa itak že bila kregarija. Mislim, da podobno, kot je na tem forumu tudi na tistem lahko zahtevaš, da tvoje članke nadomestijo z zvezdico. To se meni zdi naravnost odlično, ker je tako tema res pregledna, informativna in na splošno zelo poučna. Zvezdice se res lepo naučiš na pamet. Brick wall
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
napetost
Član
Član



Pridružen-a: Pet 29 Dec 2006 19:52
Prispevkov: 884
Aktiv.: 4.21
Kraj: koroška

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2016 3:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Drugega ne bom komentiral razen zvezdic.
To me najbolj moti.. Kar si napisal si pač napisal in to v dobri veri da si nekomu pomagal. Potem pa se najdejo brihtne glave ( da ne bo pomote res imajo veliko, ne veliko ampak ogromno znanja) pol se ti pa tak model podpiše z zvezdico.
Sicer nekateri še danes narišejo križ tam kjer bi se morali podpisat.

Sicer sem zabredel, predlagam, da se tema zaklene, ker bo ogenj v strehi.
v tej temi ne sodelujem več.

_________________
lp
Janez1322@gmail.com
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group