www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Raziskava: Družbeno omrežje Facebook, zasebnost in objave
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
lilin
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 01 Jul 2013 10:25
Prispevkov: 7
Aktiv.: 0.05
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 30, 2016 2:12 pm    Naslov sporočila:  Raziskava: Družbeno omrežje Facebook, zasebnost in objave Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

vabim vas k sodelovanju pri raziskavi o zasebnosti in objavi informacij ob uporabi omrežja Facebook. Vprašalnik se nahaja na povezavi:

http://studentwebserver.informatika.uni-mb.si/SUIV/index.php?sid=92596&lang=sl

Izpolnjevanje vprašalnika vam bo vzelo 10-15 minut.

Vsi, ki boste sodelovali v raziskavi, lahko sodelujete tudi v žrebanju za 5 nagrad (boni za gorivo v vrednosti 20 €).

Že vnaprej se vam najlepše zahvaljujem za sodelovanje.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jmivsek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Avg 2013 12:41
Prispevkov: 468
Aktiv.: 3.59
Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 30, 2016 2:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

65 vprašanj je kar precej, bi rekel da preveč. Sam recimo sedajle nimam časa za tolikšno anketo, bi pa izpolnil kakšno z 10-20 vprašanj.
Pa vso srečo!
Janko
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1336
Aktiv.: 11.96
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 30, 2016 3:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem izpolnil anketo v dobri minuti Smile pač nisem ovca na FB in je bilo hitro fertik Twisted Evil
_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4590
Aktiv.: 20.61
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 30, 2016 8:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zelo hitro rešeno, ker ne uporabljam facebooka Smile
_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5773
Aktiv.: 25.92
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 30, 2016 8:40 pm    Naslov sporočila:  Re: Raziskava: Družbeno omrežje Facebook, zasebnost in objav Odgovori s citatom

lilin je napisal/a:
Pozdravljeni,

vabim vas k sodelovanju pri raziskavi o zasebnosti in objavi informacij ob uporabi omrežja Facebook. .......
Tudi ti pozdravljen, nič nisi napisal čemu služi ta anketa, ki jo ponujaš oz. drugače, kaj je namen tega vprašalnika?
_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sebastiant
Član
Član



Pridružen-a: Čet 20 Jul 2006 11:43
Prispevkov: 1814
Aktiv.: 8.40
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 31, 2016 6:57 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne uporabljam te zadeve.
_________________
LP Sebastian
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7769
Aktiv.: 34.89
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 31, 2016 8:38 am    Naslov sporočila: icon_cool  Odgovori s citatom

sebastiant je napisal/a:
Ne uporabljam te zadeve.
Nisi družbene narave. Živiš v preteklosti! Whistle

Bi izpolnil, pa sem isti. d'oh!

_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
cimabella
Članica
Članica



Pridružen-a: Čet 25 Sep 2014 21:53
Prispevkov: 77
Aktiv.: 0.66
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 31, 2016 9:22 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hm, če malo pobrskamo po postih spraševalca, je bila enaka anketa objavljena na forumu pred 3 leti.

Če namerava spraševalec to anketo ponavljati v času in prostoru, potem je pošteno, da objavi tudi kakšen vmesni rezultat.

Paranoja on: "Morda pa bi kakšen forumski IT guru vseeno preveril, če ne gre za kakšen scam za zbiranje mejlov." Paranoja off.

_________________
Včasih človeku bolje služi sreča kot pamet.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MadMax
Član
Član



Pridružen-a: Pet 09 Sep 2005 22:16
Prispevkov: 4743
Aktiv.: 21.30

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 31, 2016 10:14 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hehe, ravno to bi bilo zanimivo videt pri rezultatih: koliko jih misli da so osveščeni uporabniki, ki znajo pazit na svoje podatke, potem se pa za (zelo vprašljivih!) 20 evrov pustijo =bat in neznancu posredujejo svoje podatke Wink
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1336
Aktiv.: 11.96
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 31, 2016 10:59 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ker je jasno, da nagrade ne bo, lahko pustiš email naslov: fuck.off@jebi.se aja, ta je že uporabljen Twisted Evil izmislite si novega
In ja, lahko bi šlo za zbiranje naslovov, potencialna možnost obstaja.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
cimabella
Članica
Članica



Pridružen-a: Čet 25 Sep 2014 21:53
Prispevkov: 77
Aktiv.: 0.66
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 31, 2016 11:00 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No, jaz sem kljub skepsi anketo vseeno izpolnila. Ker nisem na FB sem bila hitro konec. Potem pa vpraša anekta po mejlu za sodelovanje v nagradni igri, hvala, ampak ne.

V bistvu anketa ni toliko zanimiva rezultatsko, ker je dovolj velik procent ljudi, khm, naiven. Lahko bi spraševalec anketo uporabil v altruistično izobraževalene namene, da tistim ljudem, ki posredujejo svoje podatke, prijazno pošlje mejl, naj enkrat za spremembo vklopijo možgane. Smile

_________________
Včasih človeku bolje služi sreča kot pamet.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sars
Član
Član



Pridružen-a: Tor 05 Jan 2010 20:40
Prispevkov: 671
Aktiv.: 3.86
Kraj: Vransko

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 31, 2016 11:28 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Izgleda, da študenti v MB nimajo kaj bolj pametnega početi. Potem se bo taista oseba znašla na forumu čez 10 let, če ji lahko kdo diplomsko nalogo naredi.
_________________
Ko misliš, da nimaš sreče v življenju, pomisli na voznike Renaultov. Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
kobranka
Član
Član



Pridružen-a: Sob 24 Jul 2010 19:37
Prispevkov: 3403
Aktiv.: 20.36
Kraj: nekje v zgornjem posočju

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 31, 2016 1:19 pm    Naslov sporočila: icon_cool  Odgovori s citatom

Branez je napisal/a:
sebastiant je napisal/a:
Ne uporabljam te zadeve.
Nisi družbene narave. Živiš v preteklosti! Whistle

Bi izpolnil, pa sem isti. d'oh!

Z menoj ni nič bolje. Na, pa sem se odpovedal 20€. Wink
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lucca brassi
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Feb 2004 12:46
Prispevkov: 4049
Aktiv.: 18.18
Kraj: KOČEVJE

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 04, 2016 8:07 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

lahko na FERI vprašate kdo mu je dal prostor in geslo
_________________
Moments before detonation ,....... TT
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igo
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Okt 2006 19:11
Prispevkov: 3638
Aktiv.: 17.06

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 04, 2016 6:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kako lahko trdite, da niste uporabniki, če pa ves čas visite tu gori?
Vsaj 50 vas poznam v živo in še vsaj 100 samo preko komentarjev.
Nekateri sodelujete celo na večih omrežjih.
Jaz sem anketo v celoti izpolnil in tudi vpisal svoj mail.
Zdaj čakam na žrebanje.



Dodano:
Oh, šment ... Ali FB ne pomeni Forumski Bralec? Joj ... Mislim, da sem nekaj zamočil ...
Izpolnjeval sem tako, kot da se gre za elektronik.si .
Lili, pardon, upam, da nisem preveč pokvaril rezultatov. Tukaj namreč stalno pišemo, kaj trenutno počnemo, objavljamo razne fotografije, komentarje, ... sem čisto iskreno odgovarjal.
Jah, nič, kar je, je, ...
Bom odslej bolj pogosto pregledoval mail, ki ga uporabljam za dostop do informacij enkratnega značaja (toliko, da kaj dol zvlečem in se ne sekiram, če me kasneje zasujejo s spamom). Morda bom pa izžreban. Vsekekor poročam.

_________________
Teoretično je praksa posledica teorije, praktično je pa ravno obratno. (igo 2001)
LP, Igor
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Ankete Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 67 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group