www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

King craft servis

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Mehanika in strojništvo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
car100
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Ned 22 Maj 2016 21:55
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.02

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 22, 2016 10:06 pm    Naslov sporočila:  King craft servis Odgovori s citatom

Pozdravljeni mene pa zanima če kdo ve kateri je uradni servis v slo za izdelke King craft katere tržijo v Hoferju.

Hvala za pomoč Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jozede
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Jul 2014 18:32
Prispevkov: 342
Aktiv.: 2.90
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 23, 2016 3:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Na hoferjevem portalu je tudi info odelek kjer so servisni podatki za stroje, ki so bili kupljeni po l.2011.
Lahko pa pokličeš ta servis, večino električnega orodja se popravla preko njega.

GMA ELEKTROMEHANIKA d.o.o
Cesta Andreja Bitenca 115
SI 1000 Ljubljana

T: 0038615838304

F: 0038615183803
E: info(at)gma.si
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.40
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 23, 2016 7:53 pm    Naslov sporočila:  Re: King craft servis Odgovori s citatom

car100 je napisal/a:
Pozdravljeni mene pa zanima če kdo ve kateri je uradni servis v slo za izdelke King craft katere tržijo v Hoferju.


A v Hoferju na to vprašanje ne znajo odgovoriti?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
eldi2011
Član
Član



Pridružen-a: Pon 29 Sep 2014 15:55
Prispevkov: 256
Aktiv.: 2.21

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 23, 2016 8:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem tam enkrat kupil ščetke za motor.
Se spomnim predvsem, da sem se komaj prebil do
delavnice, ker je bilo po hodniku levo in desno polno
škatel z baubauvomim poceni kitajskim orodjem... Very Happy
Verjetno za servis
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
car100
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Ned 22 Maj 2016 21:55
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.02

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 23, 2016 9:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem gledal že na Hofer portalu vendar je izdelek kupljen cca leta 2009-2010. King Craft Tischkreissäge KCTS 1700, dokumentov žal ne najdem (žal ne po moji krivdi) bi pa probal dobit razervni del če ne bo pretirana cena. Bom se jutri pozanimal na servisu če imajo kakšne rezervne dele. Za vse odgovora hvala, nebi spraševal če nebi blo nujno.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Mehanika in strojništvo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group