www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Razrez in krivljenje pločevine

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Mehanika in strojništvo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 17, 2016 11:59 am    Naslov sporočila:  Razrez in krivljenje pločevine Odgovori s citatom

Ponudbe na to temo je kar nekaj, ko pa iščem izvajalca za konketno zadevo se začnejo stvari komplicirati. Zanimajo me izkušnje in eventuelno kak namig, kje bi se bilo smiselno pogovarjati (razrez do debeline 10mm in krivljenje do dolžine cca 4m).

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
elektronik1982
Član
Član



Pridružen-a: Pet 18 Maj 2012 5:53
Prispevkov: 101
Aktiv.: 0.70
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 17, 2016 2:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mi režemo in krivimo pri http://www.bohinec.si/
Ne vem, pa če lahko krivijo do 4 m.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pobesneli
Član
Član



Pridružen-a: Sre 02 Jan 2008 1:24
Prispevkov: 1070
Aktiv.: 5.41
Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 17, 2016 2:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mi tudi režemo in krivimo 10mm. Samo bi vseeno rad vedel za kaj gre. Če imaš kakšne podatke mi pošlji na pm.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Energetik-m
Član
Član



Pridružen-a: Pon 07 Dec 2009 19:16
Prispevkov: 1343
Aktiv.: 7.71
Kraj: Zagorje

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 18, 2016 8:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bolj debele in grobe stvari dam v TTO.doo Zagorje. Imajo rezalnik s plazmo, še tisti na fotocelico, tako da prineseš risbo 1:1. Bolj natančne zadeve pa skitti.si. Imajo laserski razrez in vrhunski stroj za krivljenje, so pa precej zaposleni. Pošlješ dxf datoteko.
_________________
lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Saran
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2009 16:26
Prispevkov: 729
Aktiv.: 3.96
Kraj: Zasavje

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 19, 2016 10:08 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz dam svoje skice na razrez v firmo Ispio d.o.o. v Šentjuru.
Imajo razrez na laser in tudi krivijo po dogovoru. Sem super zadovoljen z njimi.

http://ispio.si/ispio/

_________________
Moja mama je strela, moj fotr je grom. Če hočeš bit moja, prključ se na štrom.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lucca brassi
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Feb 2004 12:46
Prispevkov: 4045
Aktiv.: 18.22
Kraj: KOČEVJE

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 20, 2016 11:33 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

če ti ni predaleč skočiti do godoviča kontaktiraj OCG naredijo hitro in ne komplicirajo , pa vse stroje imajo

http://www.ocg.si/

_________________
Moments before detonation ,....... TT
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Mehanika in strojništvo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group