www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

LG K8 problem z zvokom

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
damjango
Član
Član



Pridružen-a: Pon 03 Sep 2012 7:56
Prispevkov: 721
Aktiv.: 5.12
Kraj: Murska Sobota

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 19, 2016 8:21 pm    Naslov sporočila:  LG K8 problem z zvokom Odgovori s citatom

Že nekaj časa se mi dogaja, da je zvok na telefonu zelo po tiho. Glasnost je pa vse na polno. Ko me kdo kliče ga pa v redu slišim, tako, da zvočnik dela. Problem je najverjetneje programske narave in ne hardwarske, da bi šel zvočnik.
Tu pa tam se samodejno popravi in potem spet ni zvoka, oziroma je zelo po tiho.
Nedolgo nazaj sem pa hotel narediti nek update sistema (ki mi ga je telefon avtomatsko ponudil) in je zmanjkalo pomnilnika in je bila neka napaka.

Zanima me, če je že kdo imel podoben problem na kakšnem telefonu in kako je rešil, če sploh lahko kaj sam rešim. Ker pa je telefon v garanciji in še v vezavi, imam namen nesti operaterju in uveljaviti garancijo. Telefon mi ni na tla padel in ni videti nič poškodb in prask.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sirjost
Član
Član



Pridružen-a: Sob 20 Feb 2016 16:30
Prispevkov: 95
Aktiv.: 0.96
Kraj: pescenk bliz Cerknce

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 19, 2016 9:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tovarniška ponastavitev to ti predlagam. Če ne bi bil v garanciji bi se ti ga splačalo ruttat vendar ker je ne počni neumnih stvari zator raje kar h operaterju.
_________________
lp jerc
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
damjango
Član
Član



Pridružen-a: Pon 03 Sep 2012 7:56
Prispevkov: 721
Aktiv.: 5.12
Kraj: Murska Sobota

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 08, 2016 6:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Uveljavil sem garancijo in so na servisu ugotovili, da je bil slab stik na glavnem zvočniku. V telefonu sta dva zvočnika glavni zvočnik, kateri je namenjen za zvonenje in ostale zvoke in zvočnik "slušalka", ki je namenjen samo za to, da slišiš sogovornika.

Verjetno je v drugih telefonih podobno.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group