www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Težava z GATT komunikacijo na TI CC2541

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Programiranje embedded sistemov
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
krneki10
Član
Član



Pridružen-a: Sre 20 Jun 2007 12:41
Prispevkov: 85
Aktiv.: 0.42

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 25, 2016 7:12 pm    Naslov sporočila:  Težava z GATT komunikacijo na TI CC2541 Odgovori s citatom

Delam na projektu z mikrokrmilnikom Texas Instruments CC2541, kjer moram moram vzpostaviti dvosmerno komunikacijo z Android telefonom. Vezje že imam narejeno, trenutno pa me muči testiranje firmware-a (ki je sicer že izdelan). Nikakor mi ne uspe vzpostaviti GATT komunikacije, CC dongle pa tudi nimam, da bi lahko bolje testiral. Na Android sem že poskusil naložiti BLE SensorTag, SensorTag in BlueExplorer z Google Playa. Prva dva lahko le prebereta GATT, BlueExplorer sicer ponudi modificiranje, ampak vedno vrne polno errorjev, ko želim spremeniti katero vrednost

Prilagam screenshote: https://dl.dropboxusercontent.com/u/18516025/ble%20screeshots.zip

Ima morda kdo kakšno idejo, kako bi se lahko premaknil s te točke? Meni je res zmanjkalo idej...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mosqito
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Apr 2016 23:22
Prispevkov: 3222
Aktiv.: 33.19

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 26, 2016 2:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če boš slučajno rabil CCdebug vmesnik, ti ga lahko posodim za kakšen teden.

LP,
M.

_________________
Always going the extra mile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krneki10
Član
Član



Pridružen-a: Sre 20 Jun 2007 12:41
Prispevkov: 85
Aktiv.: 0.42

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 26, 2016 8:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Misliš CC debugger ali CC2540 USB dongle?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Programiranje embedded sistemov Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group