www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Iščem enostaven bluetooth audio module

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
twom
Član
Član



Pridružen-a: Ned 26 Okt 2003 0:37
Prispevkov: 860
Aktiv.: 3.88
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 20, 2018 1:18 pm    Naslov sporočila:  Iščem enostaven bluetooth audio module Odgovori s citatom

Če sploh obstaja, in če kdo že kaj uporablja, iščem enostaven plug and play bluetooth module (napajanje, audio izhod, gumb za uparitev) za predvajanje glasbe iz telefona.

Lp, Peter
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pajo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 29 Jan 2004 8:50
Prispevkov: 687
Aktiv.: 3.10

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 20, 2018 2:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kaj takega mogoče ali takega?
_________________
Martin Krpan je že dobro vedel zakaj je posekal lipo.


Nazadnje urejal/a pajo Tor Mar 20, 2018 3:04 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MOND
Član
Član



Pridružen-a: Sre 12 Okt 2005 20:05
Prispevkov: 623
Aktiv.: 2.81
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 20, 2018 2:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Obstaja...


Blue.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  32.63 KB
 Pogledana:  1 krat

Blue.JPG


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pajo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 29 Jan 2004 8:50
Prispevkov: 687
Aktiv.: 3.10

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 01, 2018 12:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ta vmesnik sem vgradil v Samsungov kasetnik RCD-M30B.
Ker so šle kasete v pozabo, sem modul priključil na vhod kasetnika. Kasetnik sem seveda odklopil. Zadeva lepo deluje, je pa težava pri bluetoothu. V zvočnikih se sliši, kot bi vzpostavljal radijsko povezavo, oziroma še bolj primerljivo z modemskim povezovanjem na internet. Vajo sem ponovil s vhodom CD-ja. In je zadeva čisto ista.
Radio je ostal priključen, kljub temu, da ima modul tudi možnost FM sprejemnika.
Te motnje so slišne manj, če je glasnost modula nastavljena na maximum, glasnost na kasetniku pa nekje do največ 1/3. Potem gre zvok v zasičenje.

Zanima me, kako bi lahko odstraniti te motnje?

Razmišljal sem o vgradnji enega "skritega" potenciometra na izhodu modula. Tako ostane funkcija gumba za glasnost na radiu znotraj koristnega območja.

_________________
Martin Krpan je že dobro vedel zakaj je posekal lipo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 38 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group