www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Plastični linearni ležaji

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> 3D Tiskanje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 22, 2016 12:31 pm    Naslov sporočila:  Plastični linearni ležaji Odgovori s citatom

Zanima me, ali je Igusove plastične linearne ležaje kdo že uporabil in izkušnje z njimi. Po konstrukciji sodeč bi se morali obnašati bolje v primerjavi s standardnimi krogličnimi. Cenovno so sicer dražji od poceni kitajskih izvedb krogličnih, me pa zanima, ali kvaliteta in trajnost odtehta razliko v ceni?


Igus_drylin.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  17.85 KB
 Pogledana:  1 krat

Igus_drylin.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
besoft
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Apr 2012 10:22
Prispevkov: 585
Aktiv.: 4.01
Kraj: Žižki - Prekmurje

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 22, 2016 12:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jih uporabljam kakšne pol leta na enem tiskalniku na glavi. Zaenkrat so se obnesli odlično. Vendar sem ob menjavi zamenjal tudi osi, ker so stare že bile porisane z starimi ležaji. Kratki gibi namreč uničijo te ležaje.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 22, 2016 1:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nisi navedel kje jih boš rabil? Glede puš in ležajev sem pisal tukaj Sam sem uporabil kitajski ibus.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stromarpepi
Član
Član



Pridružen-a: Čet 23 Jun 2011 0:30
Prispevkov: 100
Aktiv.: 0.64
Kraj: Ormož

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 24, 2016 10:34 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem jih naročil za naslednji projekt. Bomo videli kako se bo obneslo.
Približne cene se gibljejo:
Nadomestek za fi12 (RJM-01-12) dobrih 6€ kos
Nadomestek za fi6 (RJMP-01-06) dobrih 5€ kos
Nadomestek za SKF puše (GFM-0810-09) slaba 2€ kos

L.P.Samo

_________________
L.P.Samo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> 3D Tiskanje Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group